Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes W163 55 AMG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mercedes W163 55 AMG

    Здравейте,
    потърсих иЗ Форума но нищо не можах да намеря За МЛ 55 АМГ. Решил сам да купувам такъв SUV и много бих се радвал ако тук има собственик на такъв, преди всичко ме интересува има ли слаби места по окачването или диференциалите . Голям иЗбор на тея коли няма дори тук в Германия, може би Заради Зловещата им цена на ново , 170.000 лева пресметнато, но хубавото е , че на 6 години може да се купи на сравнително ниска цена. АЗ определено съм се насочил към Фейслифт модела, който , по това което четох по форумите е пъти по добър от МЛа преди 2002 година. Първо мислех да купувам МЛ 400 ЦДи, който е и доста по евтин, но ме раЗколебаха колегите в Германия а й самите сервиЗи на Мерцедес ми каЗаха, че скоростите иЗдържат в най добрия случай 80.000км, поради до 600 Нм въртящ момент при 1800 оборота... и понеже аЗ 6000 еуро За нови скорости нямам, се раЗколебах, освен това иЗработката вътре на АМГ то и това на 400цди няма нищо общо. Освен това се окаЗа, че при нормално каране 55 АМГ то харчи около 14 литра, но пък Затова можеш с някое по старо Порше Бокстер на старт да се пробваш :hilezh: .
    Та , колеги ако някой може нещо да сподели За тоЗи автомобил, ще съм много благодарен


    .

  • #2
    До: Mercedes W163 55 AMG

    Така и 2та автомобила са чудесни ,относно скоростите на 400цди такива филми няма,аз имам 400цди фаинъл едишън нямам проблеми.Зависи единствено ти какъв тип двигател харесваш дизел или бензин.Бензиновия е мн. мощен и мн. гори аз затова си взех 400цди w8-250 ps

    Коментар


    • #3
      До: Mercedes W163 55 AMG

      Първоначално публикуван от петьо Преглед на мнение
      Така и 2та автомобила са чудесни ,относно скоростите на 400цди такива филми няма,аз имам 400цди фаинъл едишън нямам проблеми.Зависи единствено ти какъв тип двигател харесваш дизел или бензин.Бензиновия е мн. мощен и мн. гори аз затова си взех 400цди w8-250 ps
      Да беше му отговорил преди година и нещо...сигурно щеше да има някакъв ефект

      Коментар


      • #4
        До: Mercedes W163 55 AMG

        лелеееее човече прав си въобще не видях кога е публикувано нов съм във саита,

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X