Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bike Rack - направи си сам.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bike Rack - направи си сам.

    Ето тези моделчета от Ebay ми изглеждат лесни за монтаж.

    http://www.ebay.co.uk/itm/Landrover-...#ht_500wt_1287
    http://www.ebay.co.uk/itm/Land-Rover...#ht_500wt_1287

    Нямат евтин транспорт до БГ, иначе да съм отнесъл един вече.
    Всичко ми я ясно като схема, но точните размери ще са ми от полза... с Изработката вероятно ще се справя, но чертането не ми е силата.

    Ако някой е правил или има идеи за друг модел.... ще съм благодарен!
    Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
    LZ2РSD

  • #2
    От: Bike Rack - направи си сам.

    Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
    ....Нямат евтин транспорт до БГ, иначе да съм отнесъл един вече......
    Що не провериш цените на превозвачите. Виждам, че ди дава "Post to local pick up".
    Та поръчаш по месната поща до адреса на превозвача и от там,
    цените се въртят по около 2~2,40лв за кг. до България, но чакаш 10-15 дена.
    От друга страна всеки железар би ти сътворил такова, по твоя идея,
    само му покажи снимките и си отиди с Диското за си вземе размерите сам.
    Поздрави

    П.П. Сега се загледах в цената.... за тия ~140-145лв.(60лири) без парите за доставка
    хич не си заслужава да търсиш как да идва от там ами направо отивай при железар.
    Крайната цена без боята ще е на около 1/3 от обявената....
    Последно редактирано от valdivladi; 16-04-12, 08:42.
    "Bis dat qui cito dat"

    Коментар


    • #3
      Re: От: Bike Rack - направи си сам.

      ще взема да тествам с едно колело...
      Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
      LZ2РSD

      Коментар


      • #4
        От: Bike Rack - направи си сам.

        Ако е само едно, го връзвай директно за резервната гума без стойка

        Коментар


        • #5
          От: Bike Rack - направи си сам.

          Универсални багажници с монтаж към теглич или резервна гума има и тук. На първо четене се сещам за SLS (представител на Тюле) и Импас56 (на Монблан и разни по-кучи марки).
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #6
            Re: От: Bike Rack - направи си сам.

            То хубаво, ама какви ще им са цените....?
            Ще проуча и докладвам.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-04-12, 10:24. Причина: Гл.бувки
            Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
            LZ2РSD

            Коментар


            • #7
              От: Bike Rack - направи си сам.

              Аз съм се ориентирал към този багажник в момента 180лв.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zaden-bagajnik-za-velosipedi-za-djip-per_med.jpg
Прегледи:1
Размер:26.3 КБ
ID:5366869
              Някой ако има подобен, дали би споделил как му влиаят 2 колелета на задната гума... това са си 30кг допълнително.
              One Planet, One Internet!
              We Are All Connected!

              Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

              Коментар


              • #8
                Re: От: Bike Rack - направи си сам.

                Само за две колела е.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-04-12, 20:08.
                Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                LZ2РSD

                Коментар


                • #9
                  От: Bike Rack - направи си сам.

                  Да доразвия информацията. Днес минах през магазина на споменатите по-горе Импас56 и... нищо
                  Имаше един единствен, хубав наистина, багажник за 3 колела за монтаж на теглич, намален от 280 на 240 лв. За резервна гума нямаше нищо.
                  Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Bike Rack - направи си сам.

                    Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                    Аз съм се ориентирал към този багажник в момента 180лв.
                    [ATTACH=CONFIG]442061[/ATTACH]
                    Някой ако има подобен, дали би споделил как му влиаят 2 колелета на задната гума... това са си 30кг допълнително.
                    С Диското ми дадоха и багажник за ски за задната гума. Самият багажник е 10-на кг, побира 6 или 8 чифта ски или няколко сноуборда, не знам колко тежат, но сигурно имат по 2-3кг на чифт. Щом за го направили би трябвало да издържа. Като закачим по-големи и тежки гуми, вратата нали издържа
                    За сръчковците - според мен по-добрият начин на закрепване е както е показан в първия пост. Моят багажник също е по подобен начин, но се закрепва с две огромни шайби за централния отвор на джантата.
                    Всъщност багажника не го използвам, тъй като не съм скиор и бих го заменил за велосипеден(но не го продавам).

                    Коментар


                    • #11
                      От: Bike Rack - направи си сам.

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      ... не знам колко тежат, но сигурно имат по 2-3кг на чифт.
                      По-скоро по 6-7 кила на чифт, че има и по-тежки. Ама ските отзад не е много добра оферта - много се цапат, а като се напълнят автоматите с кал стават поразии.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Bike Rack - направи си сам.

                        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                        Универсални багажници с монтаж към теглич или резервна гума има и тук. На първо четене се сещам за SLS (представител на Тюле) и Импас56 (на Монблан и разни по-кучи марки).
                        Освен тях има и bagajnik.com , bagajnik.bg , bagajnik.net и много други . За съжаление качеството не е като на Тюле и Монблатн но все пак вършат работа .
                        Най добрият вариант е комбинация от стойката монтираща се за планката на резервната гума и закрепване на колелата като на снимката на хакмен .


                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        ...
                        Всъщност багажника не го използвам, тъй като не съм скиор и бих го заменил за велосипеден(но не го продавам).
                        Колега удобно ли е да качиш (пратиш) няколко снимки ?
                        [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X