Обява

Свий
Няма добавени обяви.

алуминиеви джанти на "партия"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • алуминиеви джанти на "партия"

    колеги, от доста време се опитвам да си намеря джанта за резервната гума и се оказва, че единични бройки много рядко изкачат. Намерил съм един коплект от 4 бр, новия модел алуминиеви 16" на цена на първо четене 450 лв, но мисля, че ако се явиме с 400 кинта ще се разбереме - има ли желаещ/и да ги купиме на партия?
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

  • #2
    От: алуминиеви джанти на "партия"

    Аз също си търся една 5-та джанта. Но моят размер е 15". А и цена от 100 кинта на джанта ми се вижда висока. Миналото лято си купих 5 джанти 15-ки за 250 линта и си ги ползвам като летен комплект. Но 5-тата джанта на зимния ми комплект е от Нисан и е 6J, тежка, стоманена и изядена от ръжда. Затова върви в комплект само с вътрешна гума.
    Бих дал до 60 лв за джанта 15" 7J.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #3
      От: алуминиеви джанти на "партия"

      на мен цена от 100 кинта за алуминиева 16ска ми се струва ок.... ако някой намери на по-ниска цена, да скачаме направо!
      п.п. аз не съм търговец, така че ако не търсите 16", не мога да помогна - просто тези 16ски ги намерих в някаква морга.
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        От: алуминиеви джанти на "партия"

        Мойта резервна е различна от алуминиевите на колелата, мисля че е желязна и изглежда по-компактна от основните. Не съм пробвал да сложа алуминиева в капака отзад, може и да не се събере?!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #5
          От: алуминиеви джанти на "партия"

          гумата на резервната не е ли същата като размер? как ще се събере на по-компактна джанта?!?
          както и да е де - аз нямам капак така или иначе....
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #6
            От: алуминиеви джанти на "партия"

            Заблудил съм се - резервната е желязна, но със същите параметри 7х16 ЕТ38. Мисля че алуминиева ще се събере без проблеми в капака, даже без да се маха декоративната капачка. Просто джантата изглежда по-плоска и това ме подведе.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12042012673.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5363986
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X