Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тютюн + машинки + хартийки = цигари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

    Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
    ...и не дразнят околните.
    Това не е напълно вярно. В определени случаи даже дразнят повече от нормалните цигари. Това го казвам с ясното съзнание, че не съм от най-ревностно защитаващи каузата си непушачи.
    124 -> 164
    T4

    Коментар


    • #47
      От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

      В моя град съвсем се загубиха празните тубички . Дали има вероятност да се появят отново ?

      Коментар


      • #48
        От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

        Първоначално публикуван от all Преглед на мнение
        В моя град съвсем се загубиха празните тубички . Дали има вероятност да се появят отново ?
        Ако променят закона, със сигурност. Докато е незаконно - едва ли. Виж тук: цък
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #49
          От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

          Първоначално публикуван от all Преглед на мнение
          В моя град съвсем се загубиха празните тубички . Дали има вероятност да се появят отново ?
          Кой е този твой град дето още има, давай да организираме доставки насам! Тук ги изземаха и гориха от складовете на едро, веднага след като влезе в сила забраната. Говоря сериозно (за доставката), ако искаш на ЛС.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #50
            От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

            Свиването на цигари е невероятен кеф, но и наука. Изборът на тютюн, листчета и филтърчета са си пиниз. Нищо общо с купешките кутии цигари. Аз близо 3г пушех такива цигари. Минах през всички етапи - табакера, която свива при затваряне, гилзи, класически машинки за свиване и накрая само ръчно. Повече от 30 вида тютюн съм пушил, много видове листчета и филтри.
            Основното:
            - по-евтино е със сигурност
            - след избор на любим тютюн (силен или слаб, препоръчвам да е без добавени аромати на ванилии, череши и пр. - все пак е химия, не е натурално и задръсва допълнително) удоволсвието е несравнимо с купешка цигара. Тютюните са и влажни - за ръчно свиване (Голден Вирджиния примерно) и сухи за машинки (Поебло - много приятен). Не експериментирайте с наливни, насипни и пр. Това все ено да се сравнява Давидофф с Рали или Кентон примерно, пушиш ама какво...
            - листчетата са много важни! препоръчвам да се избират възможно най-тънките, но непрозрачни (те горят много бавно и са за друго), така се поши по-малко излишна дървесна целулоза. Най-хубави са Canuma и тези, които имат повече коноп, не дървесина. Примерно синия OCB е кофти салфетка. Тези с рязаните ъгълчета са за машинки ;-) Има с цилиндрични и ивично линии барутни нишки за по-добро горене, има с дупчици за олекотяване на цигарата.
            - Филтрите позволяват да се намали пушенето с намяляване на диаметъра им. Аз никога не съм си представял да си купя цигари слимс, но постепенно преминах на не кинг сайз цигари, а така се пафка значително по-малко без да се губи удоволствие.

            Като заключение да повторя и аз - всичко това са пълни л@йна и най-добре без тях! Сега не ме плюйте, но след 18г. пушене, спрях от вече 5м. Ще видим де :-)

            Коментар


            • #51
              От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Кой е този твой град дето още има, давай да организираме доставки насам! Тук ги изземаха и гориха от складовете на едро, веднага след като влезе в сила забраната. Говоря сериозно (за доставката), ако искаш на ЛС.
              Миналата седмица на женски пазар мургавите продаваха освен цигари и такива заготовки .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #52
                От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                В другата тема - за забраната на гилзите - писах за финтирането на забраната, чрез продажба на тръбички без филтър в тях и филтрите отделно. Купих си две кутии, на другия ден вече бяха изкупени всички количества и се предлагаха на двойна и тройна цена. Ма "мургавите" - и всякакви други спекуланти - "ш`е го духат", `щото производството е масово (поне до евентуална поправка в закона). Тези, които си купих са "Златен филтър", това май е пловдивският "Юри Гагарин".
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #53
                  От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                  От къде мога да закупя гилзи"Стадион"?

                  Коментар


                  • #54
                    От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                    Първоначално публикуван от нгб Преглед на мнение
                    От къде мога да закупя гилзи"Стадион"?
                    От никъде, забраниха ги. Отдавна.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      От 6 години карам само на тютюн един пакет ми стига за 4-5 дни като нямам тютюн пуша 2 пакета цигари.[ATTACH=CONFIG]439844[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]439845[/ATTACH]
                      Машинки не ползвам но само като съм на мотора не мога да свивам.
                      Да събудим малко темата.Колега,много ми хареса кожения калъф.Изглежда ми практичен,понеже и аз свивам на ръка.Би ли споделил от къде мога да се сдобия с такъв и на каква цена евентуално.Благодаря.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                        Първоначално публикуван от arni68 Преглед на мнение
                        Да събудим малко темата.Колега,много ми хареса кожения калъф.Изглежда ми практичен,понеже и аз свивам на ръка.Би ли споделил от къде мога да се сдобия с такъв и на каква цена евентуално.Благодаря.

                        http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&...2eYF9g&cad=rja
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #57
                          От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                          Благодарско,жив и здрав.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                            А-бе да питам аз. Чу се, че нещо "гилзите" излизат от зоната на здрача - някой нещо по конкретно да знае? И особено да е намирал отново свободно и законно продаващи се.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                              Законно не знам,ама преди месец купих за един комшия от индианците на руския пазар в Пловдив,но не помня цената.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Тютюн + машинки + хартийки = цигари

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                А-бе да питам аз. Чу се, че нещо "гилзите" излизат от зоната на здрача - някой нещо по конкретно да знае? И особено да е намирал отново свободно и законно продаващи се.
                                В неделя на пазара Богоров - можеш да си купиш до 40 фт. контейнер с гилзи.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X