Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Пълна промяна" на 90-ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: "Пълна промяна" на 90-ка

    Да може да се види там

    Коментар


    • #77
      От: "Пълна промяна" на 90-ка

      Гледам,че си е с независимото предно окачване,ако участва на Трявна ще ми е интересно дали ще стигне докрай с тези 35ци.Иначе поздравления за фейса!
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • #78
        От: "Пълна промяна" на 90-ка

        Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
        Гледам,че си е с независимото предно окачване,ако участва на Трявна ще ми е интересно дали ще стигне докрай с тези 35ци ....
        Аз по едно време сериозно се бях замислил за тоя модел на Тойота. Спря ме не не-зависимото окачване и силовото предване, или компютърното управление на дизеловия ДВГ - знам слабите страни на тия възли и до колко могат да издържат на натоварване - за мойто каране здравината ме устройва.
        Не ме устройва обаче здравината на кормилната система, много слаб възел - буквално като на лека кола. Слаб дори и за стандартна комплектация, и експлоатация без излизане от пътя!
        Та тук не-знам, 35", кални гуми ....
        Иначе, машината кефи, поздравления!
        Последно редактирано от Аndro 160; 24-03-16, 08:07. Причина: правопис

        Коментар


        • #79
          От: "Пълна промяна" на 90-ка

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Аз по едно време сериозно се бях замислил за тоя модел на Тойота. Спря ме не не-зависимото окачване и силовото предване, или компютърното управление на дизеловия ДВГ - знам слабите страни на тия възли и до колко могат да издържат на натоварване - за мойто каране здравината ме устройва.
          Не ме устройва обаче здравината на кормилната система, много слаб възел - буквално като на лека кола. Слаб дори и за стандартна комплектация, и експлоатация без излизане извън пътя!
          Та тук не-знам, 35", кални гуми ....
          Иначе, машината кефи, поздравления!
          Като говорим за слаби възли-раздатка с верига също не се връзва с агресивни 35ци.,но пък то вечни неща няма.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • #80
            От: "Пълна промяна" на 90-ка

            Както се казва "Дай Боже всекуму!".

            Повечето хора не го интересува дали ще те ослепя на пътя, като си срещу тях. Браво! Това, че мислите и за насрещния е достойна постъпка!

            BTW на нашата 95-ца първите ремонт по окачването бяха някъде на около 300к, като между 170к и 300к беше видяла доста черни пътища, някой от които стабилизирани с ломен камък.

            Коментар


            • #81
              От: "Пълна промяна" на 90-ка

              Днес видях джипа на живо след промяната. Уникален е!!!
              Много благодаря на Явор от Вромос и на целия екип за положените усилия и за невероятния краен резултат!

              Коментар


              • #82
                От: "Пълна промяна" на 90-ка

                Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                HRS. Оригиналните заминаха
                Здравейте, джантите налични ли са все още.

                Коментар


                • #83
                  От: "Пълна промяна" на 90-ка

                  Това ще да е някаква рекламна кампания на 90-ка, инъче такава досега май няма.

                  Коментар


                  • #84
                    От: "Пълна промяна" на 90-ка

                    Понеже се възкреси темата, та ако не е нахално, пак да попитам за стойката за пушки?

                    Коментар


                    • #85
                      От: "Пълна промяна" на 90-ка

                      Джипа има нов собственик вече Та нямам идея дали е слагал стойка


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X