Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Пълна промяна" на 90-ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "Пълна промяна" на 90-ка

    Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
    Само информативно питам продаваш ли само халогенните и на каква цена ?
    Халогенните самостоятелно не ги давам че после бронята ще остане много посна.

    Коментар


    • #32
      От: "Пълна промяна" на 90-ка

      Първоначално публикуван от nord Преглед на мнение
      Здравей , колега ! Първо поздравления за пълната промяна на Тойотата. И второ ,аз също имам ТЛК 90 и лека полека настъпвам когато има време и средства. Ако имаш неща останали от " преобличането " на Жипката , би ли публикувал и снимки и цени за тях.
      Ами то аз съм обяснил какво ми е останало незнам дали има нужда да ги снимам.
      Скоро ще имам и волан с AIRBAG за продан понеже си търся друг.

      Коментар


      • #33
        От: "Пълна промяна" на 90-ка

        Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
        Ами то аз съм обяснил какво ми е останало незнам дали има нужда да ги снимам.
        Скоро ще имам и волан с AIRBAG за продан понеже си търся друг.
        Щом колегата моли за снимки значи има .
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #34
          От: "Пълна промяна" на 90-ка

          Утре ще снимам и ще кача.

          Коментар


          • #35
            От: "Пълна промяна" на 90-ка

            А какъв волан ще взимаш ? Защото и аз се чудя отскоро за спортен волан , но се чудя какъв и откъде .
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #36
              От: "Пълна промяна" на 90-ка

              Аз ще слагам такъв от ТЛК 120 защото искъм волана да има копчета за управление на медия и да си цъкам музичката от него

              Коментар


              • #37
                От: "Пълна промяна" на 90-ка

                Сега моето ТЛК е пред нови промени, но този път в "сърцевината". Подготвям му:
                1. Мултимедия - тъч екран + задна камера + навигация + ДВД
                2. Кожен салон - седалки в 2 цвята кожа + вратите в кожа с велур + таблото в кожа с шев
                3. Таван в алкантара
                4. Смяна на настилката на пода + шумо и толко изолация на купето
                5. Сандък в багажното отеделние с място за колани, въжета, пожарогасител и всякакви такива неща
                6. По-голям подлакътник с отделение за ловни патрони
                7. Стойка за поне 2 пушки

                Нещата ще се правят едно по едно така че следете за снимни. Скоро ще почна да качвам и от вътре да се видят промените.

                Коментар


                • #38
                  От: "Пълна промяна" на 90-ка

                  Красота !!! Дай боже всекиму !!! Без аварийно каране от мен колега

                  Коментар


                  • #39
                    От: "Пълна промяна" на 90-ка

                    Браво, колега. Впечатляващ резултат. Харесвам, когато нещата са направени не само с пари, а и с вкус.
                    П.П. Само да те питам ползвал ли си лебедката. Откъде гледаш как се нарежда въжето. Питам те, защото на моя Патрол е монтирана по подобен начин. Всичко е много естетично, но когато се наложи да я ползвам, нареждането на въжето го виждам само през водача и един тесен около 1 см процеп между бронята и маската. На другата ми джипка отгоре виждам целя барабан с въжето, та затова на Патрола много се нервя, като трябва да се зверя постоянно през дупката на водача.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • #40
                      От: "Пълна промяна" на 90-ка

                      Ами нарреждам я като гледам между ролките отпред. Иначе не се вижда.

                      Коментар


                      • #41
                        От: "Пълна промяна" на 90-ка

                        Ако може да кажеш дали ще продаваш степенките и на каква цена или да оствиш тел. за връзка, да се разберем нещо.

                        Коментар


                        • #42
                          От: "Пълна промяна" на 90-ка

                          0896010101 обади се ще се разберем

                          Коментар


                          • #43
                            От: "Пълна промяна" на 90-ка

                            Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                            Сега да гадаем колко ти струва джипа ли ?
                            Колега няма нужда да гадаеш ,ако толкова те интересува цената на комплектацията звъниш в Гладиатор и те ще ти направят оферта.

                            На колегата i.ivanov01 ,честито супер е станала жипката и дай боже всеки да може да вкара едно такова чудо в калта. Наслука и да не се връщаш без дивеч.

                            Коментар


                            • #44
                              От: "Пълна промяна" на 90-ка

                              Първоначално публикуван от stanislav13 Преглед на мнение
                              Колега няма нужда да гадаеш ,ако толкова те интересува цената на комплектацията звъниш в Гладиатор и те ще ти направят оферта.

                              На колегата i.ivanov01 ,честито супер е станала жипката и дай боже всеки да може да вкара едно такова чудо в калта. Наслука и да не се връщаш без дивеч.
                              Аз знам , че могат да ми направят оферта , но не му пречеше да каже , както и да е !
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • #45
                                От: "Пълна промяна" на 90-ка

                                Здравейте,

                                От доста време не съм казвал нищо по повод джипа. Като изключим факта те че мачка по гората, но се поддържа перфектно има няколко нови подобрения, за които не съм споменал:
                                1. Като за начало сложих бавни диференциали.
                                2. Оригиналният заден блокаж бе изхърлен и сменен с АРБ (преден вече има)
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4337.jpg
Прегледи:1
Размер:142.5 КБ
ID:5699546

                                Е така изглежда вече "контролния" панел!

                                3. Добавих 2 фара за назад.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4335.jpg
Прегледи:1
Размер:36.1 КБ
ID:5699547

                                Има още няколко неща но ще ги спомена после!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X