Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

    Мой ти съвет, за пустинята недей да си вземаш обувки с мембраната, купи си леки дишащи (демек от плат) я маратонки, я кубинки. Гледай да са с подметка Вибрам, да ти държат глезена и най-важно кракът ти да заспива в тях.

    Коментар


    • #32
      От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
      Това с ципа така и не го рабрах. Значи продаваме стока, която ще бъде скъсана ..в буквалния смисъл от експлотация..и най важното не трябва да те "предаде" по време на тази експлотация щото няма как да я оправиш... Освен чисто търговски цели /да привлечем геймарите дето се мислят за нинджи..та да им е по удобно, като ги обуват и събуват без да стават много от компа../ друг смисъл не виждам... За тях трябва да има друг раздел в сайтовете...
      Ако обувката е пустинна - демек не мембранна....Ципа си е екстра. Вервай ми един хубав YKK може да си го пренесеш на следващият чифт обувки. Значи концепцията е "стегнато носене съчетано с бързо сваляне и слагане" плюс факта че в армията на сащ "кукичките" са забранени (с оглед конкреен лимен опит- ама напълно прави са).
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #33
        От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
        Мой ти съвет, за пустинята недей да си вземаш обувки с мембраната, купи си леки дишащи (демек от плат) я маратонки, я кубинки. Гледай да са с подметка Вибрам, да ти държат глезена и най-важно кракът ти да заспива в тях.
        Не се прави на Св. Ю́рий Все́володович - кажи на човека за личните ти вчипетления от Белвила.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • #34
          От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

          Тоя Белвил го гледам много го карат,сега остава магазина да намеря къде е и да хващам баира.

          Други кои,ако са свършили тия
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            ...кажи на човека за личните ти вчипетления от Белвила.
            Добри са, прибрах ги за специални расходки. Носих ги до декември в Москва, до -10С никакъв дискомфорт. При +35 също.

            Коментар


            • #36
              От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

              Куче - марки жилетки ми трябват,нещо което да ползвам вместо раница,да тьпча малко патрони по него,2-3 пьлнителя по 5,очила,фенер,мултитул,ножа на гьрба,място за 220,пачка патрони,2-3 пьлнителя за 220ката…………….е такива работи.

              Гледам разни чантички и пакетчета ма 3-4 такива са една жилетка и май по-добре да си я влача с мен като куфар и да си дьржа нещата по нея.
              Последно редактирано от BENZBOSS; 12-11-13, 00:33.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Куче - марки жилетки ми трябват,нещо което да ползвам вместо раница,да тьпча малко патрони по него,2-3 пьлнителя по 5,очила,фенер,мултитул,ножа на гьрба,място за 220,пачка патрони,2-3 пьлнителя за 220ката…………….е такива работи.

                Гледам разни чантички и пакетчета ма 3-4 такива са една жилетка и май по-добре да си я влача с мен като куфар и да си дьржа нещата по нея.

                Почвам да се притеснявам за теб.

                Предлагам да си вземеш направо един plate carrier та като дойдат зомбитата му слагаш бронеплочите и си готов.
                Да не забравиш и кевларената каска.


                Сериозно - тактическа жилетка съвсем не замества раница или сак. Най-малкото ако се разкарваш с такава дори на стрелбище ще изглеждаш като човек с "issues".
                И като я натъпчеш става твърде тежка и обемна за лежерна стрелба, особено легнал.

                За по-цивилна употреба 5.11 имат хубави модели, може и да не се набиеш на очи с тях толкова.
                За тактикул изпълнения - Блекхоук.

                Но пак казвам - вземи си една хубава здрава раница или направо чанта за стрелбище.

                Коментар


                • #38
                  От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                  Първоначално публикуван от Vimpel Преглед на мнение
                  Почвам да се притеснявам за теб.

                  Предлагам да си вземеш направо един plate carrier та като дойдат зомбитата му слагаш бронеплочите и си готов.
                  Да не забравиш и кевларената каска.


                  Сериозно - тактическа жилетка съвсем не замества раница или сак. Най-малкото ако се разкарваш с такава дори на стрелбище ще изглеждаш като човек с "issues".
                  И като я натъпчеш става твърде тежка и обемна за лежерна стрелба, особено легнал.

                  За по-цивилна употреба 5.11 имат хубави модели, може и да не се набиеш на очи с тях толкова.
                  За тактикул изпълнения - Блекхоук.

                  Но пак казвам - вземи си една хубава здрава раница или направо чанта за стрелбище.
                  Не се притеснявайпропускам си от време на време витамините,но други предпсиани нямам та тия не са опасни и да не ги пияПлейт кериьр гледах /от много зяпане и попадам на сттранни теми /ма няма смисьл,пьрво,че тежи и второ много пари,а аз не работя полицай и никой не гьрми по мене.

                  Аз няма да се разкарвам с нея или да стрелям или да лягам ако не ми се наложи / няма да ми се наложи /,а ще я ползвам като сак с отделения за пьлнители,патрони,очилца и от тия.Една чантичка,ако така му викате за пьлнител или такава за 20 патрона е 30 кинта да речем / Таб Гиьр или Ред Так примерно /а цяла жилетка даже Блекхоук е около 80 и има кьде кьде повече място в нея.Е едното е професионално или полупрофи качество,другото не баш,но аз ще си подпирам кафето на нето,а няма да лазя из Афганистан та да ми трябва кой знае какво.

                  РаницИ имам,сакове имам,мат за стрелба имам,стол имам,мека чанта за чифтето имам,чанта за стрелбището имам,куфари имам,сянка тьрся.Нямам жилетка,Блакхоук разбрах.



                  И ти ако мислиш,че се притесняваш то тогава какво да каже тьща ми,вчера си дойде от БГто и сега се оглежда кьде да заляга.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                    Като казахме Плейт Кериър..... днес си оправях раниците (един ден отиде щото са общо 4 + "бойния" сак).... та се чуда дали и тях да наснимам..... Така като ще ме освидетелстват поне да е с основание.
                    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                    No man left's behind !!!!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                      Айде така или иначе ги наснимах....
                      Раница номер Едно - Снугпак Берген 75+30 л.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1526449_10202044519068133_590063693_n.jpg
Прегледи:1
Размер:70.6 КБ
ID:5547489
                      Общо взето това е раницата "Излизам мамо хайдутин, хайдутин мамо шумкарин"
                      Съдържание:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1484166_10202044518588121_1481698618_n.jpg
Прегледи:1
Размер:116.4 КБ
ID:5547490
                      Палатка Зайо Норск 2
                      Спален чувал Снугпак Мерлин 3.
                      Възглавничка
                      Надуваем дюшек с помпа.
                      5 бр. MRE
                      Пълен Горатекс Удланд
                      Три смени термо бельо.
                      Полар.
                      Три смени чорапи.
                      Четка и паста за зъби, сапун, малка хавлиена кърпичка.
                      Примус с една голяма и една малка бутилка газ.
                      Манерка с канче и чохъл.
                      Прибори за хранене.
                      Сгъваеми канчета- малко и голямо.
                      Разни изотонични напитки , кафета , бонбони, дъвки.
                      Източници на студена химическа светлина.
                      Очила Ревижън Соуфлай със сменяеми плаки.
                      Зимни ръкавици.
                      Компас.
                      Бутилка за пречистване на вода Катадин.
                      Накръстна багажна система (Раницата е идеологически несъвместима с всякакъв друг тип ) с оборудвана аптечка и допълнителни джобове.
                      Нож Мишън МПК 12
                      Брадвичка Хускварна.
                      Комплект ветроупорен кибрит, и магнезиева запалка.
                      Флиис шапчица.
                      Разни дреболии....
                      Втората раничка- Крузейдър на Уориър -45 л. - тридневна патрулна с хидратираща система "Хидрасторм".
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1393665_10202044518228112_277165689_n.jpg
Прегледи:1
Размер:94.2 КБ
ID:5547491
                      В нея:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1488154_10202044517948105_767034637_n.jpg
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5547492
                      Две смени бельо и чорапи.
                      Гортекс "Вегегага".
                      Спален чувал Снугпак Джънгъл.
                      Две МРЕ та.
                      Котлонче на гел.
                      Сгъваемо алуминиево канче (не е излязло на снимката).
                      Източници на студена химическа светлина.
                      Пълен комплект IFAK плюс допълнителен хирургически комплект.
                      Резервни ръкавици.
                      Очила Уилекс с три плаки.
                      Допълнителни батерии.
                      Емърджънси слипинг бег.
                      Флиис шапчица.
                      Нож ЕСЕЕ 6.
                      Раница МСС- зелена нещо като Крузейдъра но доста по ниско качество- за това и не съм я снимал.
                      В нея:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:993809_10202044517068083_1293097380_n.jpg
Прегледи:1
Размер:98.6 КБ
ID:5547493
                      Парка на 5.11
                      Пончо.
                      Полар.
                      Поларена шапка.
                      Аварийна палатка.
                      Емърджънси бланкет.
                      Котлонче на гел.
                      Манерка.
                      Нож СОГ Гов Так.
                      Едно МРЕ.
                      Светлоотразителна жилетка.
                      Тактическият сак- сака е някакъв на Морската пехота или поне е в тенният пустинен камуфлаж.
                      И него го има на последната снимка само.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1512510_10202044517508094_550895774_n.jpg
Прегледи:1
Размер:109.5 КБ
ID:5547494
                      Каска ACH Gen 2 - американска с чохъл Мултикам.
                      Плейт кериър Уориър Центурион с плочи XSAPI.
                      Противогаз.
                      Филтър за противогаза.
                      Манерка съвместима спротивогаза.
                      Тактическият пирон за тъщи на Бенчмейд.
                      Стоманена сгъваема палка.
                      Огледалце за нея.
                      Допълнителни джобове за плейт кериъра.
                      Резервни пълнители.
                      Тактически очила.
                      Кобур за носене на бедрото - Вега..
                      Тактически фенер Стримлайт TLR-2. (не е е излезнал на снимката).
                      Хендфрито за станцията с костна проводимост.
                      Тапи за уши Шуърфайър.
                      Наколенки.
                      Комплект за почистване.

                      Малката "за разходки в гората" раничка:
                      Кебмълбек Хоуг с хидратираща система 3 л.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1507874_10202044516668073_1610504069_n.jpg
Прегледи:1
Размер:105.8 КБ
ID:5547496
                      В нея:
                      Два фенера Олайт -един на СР123 и един на АА батерии.
                      Резервни батерии.
                      Сторобскопична "мигалка".
                      Гортекс на Пропър.
                      Очила Ревижън.
                      Хексаминови блокчета с подложка и прочие от френски продоволствен комплект.
                      Микро флийс на Крагсхопър.
                      Допълнително има смяна бельо и чорапи и някой друг сникерс. Обикновено слагам и едно разфасовано МРЕ...
                      Всичката тази лудница подредена в ъгъла:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1474629_10202044516148060_1170867124_n.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5547495
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                        Спален чувал Снугпак Мерлин 3.- На каква температура си го ползвал...Аз имам такъв, но не съм пробвал на студено с него....тъничко ми се струва въпреки, че пише други работи...
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                          Спален чувал Снугпак Мерлин 3.- На каква температура си го ползвал...Аз имам такъв, но не съм пробвал на студено с него....тъничко ми се струва въпреки, че пише други работи...
                          Около 0 в палатка. Иначе го комбинирам с Джънгла за по- студено.... А имам и спална система на хамериканската армия- две чувала и биви бег, ама малко ми е големшка за мъкнене пешком.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                            Около 0 в палатка. Иначе го комбинирам с Джънгла за по- студено.... А имам и спална система на хамериканската армия- две чувала и биви бег, ама малко ми е големшка за мъкнене пешком.
                            Тез големите ги знам..Норвежците имат едни чудеса казват, че при -40 спят с тях...ама не ми се пробва Аз съм пробвал снугпака и вкаран в шела на един трофеен сръбски чувал /швейцарско производство..все ми напомня отвътре на нашата "тафта-пролет" ли беше....не помня/ Става непромокаем и ветро-устойчив
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                              Е тъй де - Биви Бег... гортексов по възможност....
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                                Я ми препоръчай раница за кекав като мен,да ми събира очилата,антифоните,3-4 пьлнотеля по 10 патрона и 2-3 по 5,плюс малко инструмент за пукало,нож.........не знам как и викате,тридневна май.

                                Трябва ми за открито стрелбище и за пустинята,а и за случка хайдутин от скромните случки,че 75 литра трябва да я влача след мен.Имам една малка чанта ма нещо много бързо се напълни,имам и един сак,но и той е на предела си,саковете за пишките още държат нещата които им трябват,но аз сега почвам и определено ми трябва сак.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X