Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Струг С5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Струг С5

    На него хич не му пука че на теб,или на някой друг ще му върши работа!Той смята еди колко си кила,по еди колко си стотинки на кило е еди колко си лева!И на мен ми се реве като минавам покрай скрападжийниците и гледам ей такива машини да се режат и съсипват!Ама какво мога да направя-не мога да налея желание и мерак да се занимават с нещо на младите момчета!Дано спечелиш търга!Стискам ти палци!
    TLC 120 Prado
    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

    Коментар


    • #32
      От: Струг С5

      Така е на почти всички търгове има такива типове и не им пука за нищо.За такива най-свидното е да изкарат някой лев за да си купят някоя "по-завъртяна" кола да турят някоя руса кифла вътре и да се фукат пред останалите.Такива хора занаят и работа не хващат търси ги само по мекото на баницата,а за рециклирането това е само вятър и мъгла.Купува,препродава или реже.
      Ти не се кахари това ако е речено да бъде твое ще е.Пазарлъците по някога излизат кофти работа.
      Пожелавам ти успех на търга.

      Коментар


      • #33
        От: Струг С5

        А как разбирате за тези търгове?Къде ги обявяват?!
        TLC 120 Prado
        Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

        Коментар


        • #34
          От: Струг С5

          Аз уча в университета и един даскал ми каза че се предвижда разпродаване на машини на търг. Поразпитах и разбрах за тях. Иначе ги има качени офертите на сайта.

          Коментар


          • #35
            От: Струг С5

            Купих ги струга за 900лв. Явиха се 4 кандидата още. Бяха кумбина и единия ми предложи да ми даде 100лв. Викам му че ми трябва, но нямам възможност да им дам по 100лв. Предложих им 80лв и се съгласиха. Утре ще го платя, а в петък ще го прибирам. Тези кандидати се бяха записали за почети всички артикули. Някой си ги разпределиха между тях, а други ги спазариха както с мене. Само за един багер не се спазариха и натовариха единия на 10000лв без ДДС

            Коментар


            • #36
              От: Струг С5

              Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
              Купих ги струга за 900лв. Явиха се 4 кандидата още. Бяха кумбина и единия ми предложи да ми даде 100лв. Викам му че ми трябва, но нямам възможност да им дам по 100лв. Предложих им 80лв и се съгласиха. Утре ще го платя, а в петък ще го прибирам. Тези кандидати се бяха записали за почети всички артикули. Някой си ги разпределиха между тях, а други ги спазариха както с мене. Само за един багер не се спазариха и натовариха единия на 10000лв без ДДС
              А честито, па сега му мисли вече как ще го изнасяш, и дано си намираш занимавка с него.
              При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

              Коментар


              • #37
                От: Струг С5

                Работа имам за него. За лични нужди е. От 2 седмици не съм търсил стругар да ми прави нещата, като се надявах че ще имам скоро струг. Имам стругарска работа за 2 дена поне.
                Ваденето го мисля че ще е само с баща ми. Имам големи крикове латерна и ръчна лебетка. С криковете ще го повдигна и ще подложа ролки. С лебетката ще го издърпвам. И камионче с кран намерих.

                Коментар


                • #38
                  От: Струг С5

                  Честито ! Добре дошъл в клуба.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #39
                    От: Струг С5

                    Когато те влече едно нещо винаги ще си намираш работа, но да работиш на струг трябва и доста инструмент освен стр. ножове.
                    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Струг С5

                      Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                      Когато те влече едно нещо винаги ще си намираш работа, но да работиш на струг трябва и доста инструмент освен стр. ножове.
                      Всичко се купува малко по малко.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Струг С5

                        Имам два крика които са специално конструирани за повдигане и местене на машини, подхващат от 2 сантиметра отдоло и съжалявам че не се ми по близо да ти услужа с тях. Но твоят струг е лек и чак от такива сгоди няма да има нужда, с тия крикове сме местили много тежки машини ако че са по 2,5 тона.
                        Прикачени файлове
                        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Струг С5

                          Днеска мислех да преправям една латерна точно така. Обаче се отказах. Ще пробвам да надигна с лостове. От страната на скоростните кутии крака е кух и точно там ще вкарам един крик и ще надигна. На тръби ще го дърпам с лебедка и на платформа ще го кача.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Струг С5

                            А честито и от мен,да го ползваш по предназначение!Направо бях изгубил кураж при предварителните раздувки.

                            DIMILIEV,я покажи по отблизо "секретната"нераждавейка,която е на масата на фрезата,гледам на няколко кадара все я има?
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Струг С5

                              Здравейте. Прибрах го струга. Доста е запазен и почети не е работил. Оказа се обаче че има само 4 зъбни колела за лирата. Като попрочетох сега виждам че трябва да са 11. Доста от стъпките за резби няма да мога да ги изпълнявам. Няма също така и патронни който да се установява в задното седло. Други кусури за сега не видях. Не съм го пробвал още. Трябва да разчистя гаража и да го наместя на предвиденото место. Надявам се да ми попаднат зъбни колела за лирата от някъде, за да разполагам с пълен комплект и да мога да изпълнявам всичките стъпки, когато ми се наложат.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Струг С5

                                Днеска нагласих струга на мястото му. Свалух центъра от вретенот и аха да сложа патронника, ама не. Оказа се че този патронник изобщо не е за моя струг. Ще си правя фланец. фланеца с центъра се захващат. Избих центъра и ще разтържа фланеца за да ми легне патринника. Фланеца на ценръта ми е 200мм, а на патронника е 190.
                                Интересува ме от куде се налива масло в скоростната кутия? Има на нея 2 прозорчета. Долното е черно, предполагам, защото има масло. Горното е прозрачно. До колкото четох горното е за да се вижда дали работи маслената помпа. Подавателната кутия я гледах и не видях нищо. Сори ми се че зъбите и са открити. Супортната кутия има леко омасляване по дъното, но не видях пробка за наливане. Ако имате информация за пробките с маслото, ще съм благодарен да науча за тях, за да си обслужа машината и да работи безавариино?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X