Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

    Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
    Как да видя junction view в ofrm 5.80 на нюви 1390 ? Свалил съм картата OFRM Geotrade TOPO CYR и съответно JCV TOPO CYR, gmapsupp картата съм я сложил в папка Map в gps-a, а ofrm.jcv съм го сложил в папка JCV която се намира в папка System. Не виждам нито 3D сгради, нито Изгледи на разклонения ..... какво трябва да направя за да излезнат?
    Въобще Nuvi 1390 поддържа ли 3D сгради с карта ofrm 5.80 ?
    Nuvi 1390 не поддържа изобразяване на 3D сгради (за справка http://www.garmin.bg/?s=5&i=214#spec). В режим на навигация (или симулирано движение по маршрут) при наближаване на пътно разклонение, за което има въведен фотореалистичен изглед, уредът сам ще Ви го покаже на екрана.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • #32
      От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

      Джънкшаните отново не работят на Nuvi 50, както при версия 5.70.............................................

      Коментар


      • #33
        От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

        Поздрави за екипа, разработващ картата. Ползвам я от 2008 год. и виждам колко много работа е извършена за това време. Още един път - поздрави!!!!!!

        Коментар


        • #34
          От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

          Само мен ли така ми се струва, но по офроуд частта тоя път няма почти нищо ново

          Коментар


          • #35
            От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

            Първоначално публикуван от dannycrazy Преглед на мнение
            Джънкшаните отново не работят на Nuvi 50, както при версия 5.70.............................................
            За съжаление както вече обяснихме в следната тема, решаването на този проблем не зависи от нас, а от Garmin.
            OFRM Team
            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

            Коментар


            • #36
              От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

              Не пиша на емела за подръжка защото не знам при мен ли се случва само с версия 5.60 и 5.70 на нуви 760, 1490, 205W съм забелязал, че след гр. Пловдив на магистралата посока гр. София от 134км. до 108км. не съвпада изчисления маршрит с пътя. Ако има значение около 8ч40м.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:509815.JPG
Прегледи:1
Размер:36.3 КБ
ID:5359961Натиснете снимката за да я уголемите

Име:496096.JPG
Прегледи:1
Размер:26.7 КБ
ID:5359959Натиснете снимката за да я уголемите

Име:507786.JPG
Прегледи:1
Размер:28.4 КБ
ID:5359960Натиснете снимката за да я уголемите

Име:509815.JPG
Прегледи:1
Размер:36.3 КБ
ID:5359961

              Коментар


              • #37
                От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                Не пиша на емела за подръжка защото не знам при мен ли се случва само с версия 5.60 и 5.70 на нуви 760, 1490, 205W съм забелязал, че след гр. Пловдив на магистралата посока гр. София от 134км. до 108км. не съвпада изчисления маршрит с пътя. Ако има значение около 8ч40м.
                [ATTACH=CONFIG]434489[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434487[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434488[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434489[/ATTACH]
                Мисля, че този проблем се появяваше при недостиг на оперативна памет на устройството. Не веднъж сме казвали, че ТОПО картата не е за тези уреди. Пробвайте да намалите детайла на по-малко. Надявам се е на повече от нормално, което би било издевателство върху бедното уредче!

                Коментар


                • #38
                  От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                  О.К. благодаря за съвета!
                  На снимките не се вижда, че това е само за посочените километри от пътя и часа. Това не е права линия до крайната точка на дистинацията. На връщане по същия маршрут след 12ч.00мин. не съм забелязал токова нещо и на трите модела ГПС. Ще проверя как е на симулация и ще пиша на емейла за подръжка.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Мисля, че този проблем се появяваше при недостиг на оперативна памет на устройството. Не веднъж сме казвали, че ТОПО картата не е за тези уреди. Пробвайте да намалите детайла на по-малко. Надявам се е на повече от нормално, което би било издевателство върху бедното уредче!

                    И при 765Т ли е недостих на памет?! Защото аз почти цялата магистрала си я минавам по някакъв дублиращ път.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                      Изключи всички други карти в устройството , даже ако трябва ги преименувай за да не ги вижда уреда и пробвай пак.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                        Вчера пробвах и аз новата версия. При мен всичко си вървеше нормално, но особено приятно ме впечатли това, че вече не ми изписва "завий по Е79 .... и т.н. а Завий по ... (Перник,Пловдив)". Това страшно много улеснява, за което съм много благодарен на екипа.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                          И аз нямам проблем с Нуви 1310 и съм качил OFRM Geotrade TOPO CYR - 5.80 . Искам само да попитам как да търся селата? Като отворя адрес ме пита за град и след това улица.Като отворя намери всичко първо ми иска улица.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                            Първоначално публикуван от parcuca1958 Преглед на мнение
                            Имам следния проблем:
                            Имам Nuvi 765T с фърмуер 4.40. Инсталирах новата ОФРМ 5.80 CITY CYR, но не може да калкулира маршрут нито в реално време, нито в режим симулация. Същото се получава и при CNE 2012.40. Смених фърмуера с по-стар (4.20) - същата работа. При връщане към ОФРМ 5.70 CITY CYR проблема се оправя и всичко работи както трябва.Новата карта я свалях от karta.bg и по двата начина.
                            Здравейте,аз съм с 1490Т и при последните ъпдейти нещо се омаза и започна да забива ,като стигне до момента /покажи картата/и чакам около 4-5 минути да зареди или да изчисли зададения маршрут.Как да върна стар фърмуер (4.20) например.Благодаря.
                            0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
                            Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

                            Коментар


                            • #44
                              От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                              Населени места (градове,села,махали,квартали) се търсят през Накъде -> Градове.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                                Първоначално публикуван от sashko6 Преглед на мнение
                                Населени места (градове,села,махали,квартали) се търсят през Накъде -> Градове.
                                Благодаря.Там изобщо не съм и поглеждал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X