Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

    Установих, че на нуви 765 като се качи само новата карта 5.80 без снимките на кръстовищата калкулира маршрут и си работи, качиш ли файла с изгледите на кръстовищата не може да калкулира маршрут, изпробвано с топо кир и лт кир - странно на нуви 1490 работят.

    Коментар


    • #17
      От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

      Опа - на нуви 1490 5.80 работи ама не се показват изгледите на кръстовищата.

      Коментар


      • #18
        От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

        Да , и на 1390. Какви ли врътки не направих , не се показват.

        Коментар


        • #19
          От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

          Потвърждавам за нуви 765 - изпробвано със сити кир. Пробвах и с ofrm.jcv от 5.70, но не се показват изгледи на кръстовищата.

          Коментар


          • #20
            От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

            С нуви 3790 съм и при мен не се показват.

            Коментар


            • #21
              От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

              Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
              Установих, че на нуви 765 като се качи само новата карта 5.80 без снимките на кръстовищата калкулира маршрут и си работи, качиш ли файла с изгледите на кръстовищата не може да калкулира маршрут, изпробвано с топо кир и лт кир - странно на нуви 1490 работят.
              И аз потвърждавам че работи на 765 БЕЗ JCV файла без никакви проблеми...
              nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

              Коментар


              • #22
                От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                Еми за какво са ни тогава екстрите 3D като не можем да ползваме JCV-тата на картата! Да си оправят разработчиците грешката и да качат нови файлове на карта.бг за download!

                Коментар


                • #23
                  От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                  След като тествах многократно и при мен всичко работи, дръпнах от карта.бг файловете и наистина jcv-тата са с променено съдържание. Разследваме защо се е получило това и ще пишем като решим проблема. Извинявам се за неудобството!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                    Уважаеми потребители и драги приятели,

                    Поради възникнал технически проблем при качването на JCV файловете на нашия уебсайт, съдържанието на JCV файловете за версия 5.80 на карта OFRM Geotrade е било частично повредено, в резултат на което след обновяване на картата част от Вас са изпитали проблеми, изразяващи се в некоректна работа на GPS навигаторите. Проблемът е отстранен и JCV файловете са обновени с оригиналното им съдържание. За да възстановите коректната работа на Вашия навигатор е необходимо да обновите наново своята карта OFRM Geotrade от нашия уебсайт www.karta.bg.

                    Молим да ни извините за причиненото неудобство и Ви благодарим за проявеното търпение и разбиране!

                    Поздрави,
                    OFRM Team
                    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                    Коментар


                    • #25
                      От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                      Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнение
                      Уважаеми потребители и драги приятели,

                      Поради възникнал технически проблем при качването на JCV файловете на нашия уебсайт, съдържанието на JCV файловете за версия 5.80 на карта OFRM Geotrade е било частично повредено, в резултат на което след обновяване на картата част от Вас са изпитали проблеми, изразяващи се в некоректна работа на GPS навигаторите. Проблемът е отстранен и JCV файловете са обновени с оригиналното им съдържание. За да възстановите коректната работа на Вашия навигатор е необходимо да обновите наново своята карта OFRM Geotrade от нашия уебсайт www.karta.bg.

                      Молим да ни извините за причиненото неудобство и Ви благодарим за проявеното търпение и разбиране!

                      Поздрави,
                      Здравейте, къде в сайта се намират JCV файловете?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                        Сега вече се показаха от първия път. Благодаря!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                          Първоначално публикуван от aresbg Преглед на мнение
                          Здравейте, къде в сайта се намират JCV файловете?
                          JCV файловете се инсталират автоматично през Garmin Communicator Plugin на всички модели GPS навигатори, които поддържат функцията "фотореалистични изгледи на разклонения". В ръчен режим на обновяване, JCV файловете се виждат на страницата за сваляне само при моделите, които поддържат работа с тях.
                          OFRM Team
                          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                          Коментар


                          • #28
                            От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                            Благодаря! Поздрави на екипа!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                              Как да видя junction view в ofrm 5.80 на нюви 1390 ? Свалил съм картата OFRM Geotrade TOPO CYR и съответно JCV TOPO CYR, gmapsupp картата съм я сложил в папка Map в gps-a, а ofrm.jcv съм го сложил в папка JCV която се намира в папка System. Не виждам нито 3D сгради, нито Изгледи на разклонения ..... какво трябва да направя за да излезнат?
                              Въобще Nuvi 1390 поддържа ли 3D сгради с карта ofrm 5.80 ?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Излезе новата версия 5.80 на карта OFRM Geotrade

                                Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                                Как да видя junction view в ofrm 5.80 на нюви 1390 ? Свалил съм картата OFRM Geotrade TOPO CYR и съответно JCV TOPO CYR, gmapsupp картата съм я сложил в папка Map в gps-a, а ofrm.jcv съм го сложил в папка JCV която се намира в папка System. Не виждам нито 3D сгради, нито Изгледи на разклонения ..... какво трябва да направя за да излезнат?
                                Въобще Nuvi 1390 поддържа ли 3D сгради с карта ofrm 5.80 ?
                                Не 3Д не поддържа, а за JCV виж дали си изтеглил последните. Те работят на 1360(1300 моднато) и би трябвало на всички да работят!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X