Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

    Как се регулира прострелката на СЛР 95 HBM на механичен мерник , понеже коршума отива в ляво и леко надолу от центъра на мишената? Мерси предварително за отговора. Приспособлени&#10.docx

  • #2
    От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

    Първо стреляй няколко пъти, за да си абсолютно сигурен, че наистина има нужда от корекция, а проблема не е в стрелеца. Използвай по възможност патрони от една партида и гледай цевта да не се опита никъде. Ако се повторят попаденията (отклоненията) започваш с корекцията. Цевта трябва да отиде на дясно, значи мушката трябва да мръдне на ляво. Използваш уреда така както е на снимката. Има надпис за винта, така че си пресмяташ. За да вдигнеш боя нагоре, трябва да навиеш мушката като използваш отвертката от зипа. Ако прекалиш винаги можеш да върнеш обратно, така че няма страшно. Накрая или ще ти остане удоволствието, че сам си си прострелял оръжието или просто няма да има кого другиго да псуваш. Успех!

    P.S. А ако имаш още някой излишен такъв уред, то аз мога да го купя.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

    Коментар


    • #3
      От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

      Моя ми го задигнаха. По принцип може да се направи от микрометър, ако Румбата намери толкова малки.
      Виждал съм стари германски, в лошо състояние, явно някога са ги внасяли. Биха свършили работа, понеже все едно им трябват други скали.

      Коментар


      • #4
        От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

        Мерси за информацията , но нямам уред за регулиране, ако има някой да продава. .

        Коментар


        • #5
          От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

          Аз имам обаче имам и ак и него продавам но можеби мога да помогна.Например мога да услужа с моя на колеги дето са около Варна,а мога и да намеря координатите на фирмата дето ми го продадоха те продаваха оръжия от армията и ми го продадоха за 35 или 40 лева чисто нов но незнам дали имат още.Който се интересува от моя да пише по долу а аз по късно ще опитам да намеря номера на фирмата и ще го публикувам.

          Коментар


          • #6
            От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

            Ако някой се интересува как изглежда скобата мога да кача снимки на оргиналната такава

            Коментар


            • #7
              От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

              Далече си , може да намериш координатите на фирмата като може да е останал некой уред.

              Коментар


              • #8
                От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

                Shkipera качи снимките да видим как изглежда, аз бях качил в началото на темата.

                Коментар


                • #9
                  От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

                  Не е точно по темата, но и аз търся едно приспоосбление, гилзоуловител за СЛР-95 или АК, предполагам няма да има проблем заменяемостта? Ако някой има и го продава, или знае координатите на доставчик ще се обади ли?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

                    Имам някакви смътни спомени че с гилзоуловителя АКто работеше добре до към средата на пълнителя после понеже вътре гилзите застават хаотично почваше да засича . Явно е смятан да събира гилзите от една стандартна на времето армейска стрелба 12 патрона .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Приспособление за регулиране по хоризонтала на мушката на АК-47 или СЛР 95 HBM

                      Първоначално публикуван от bili6 Преглед на мнение
                      Shkipera качи снимките да видим как изглежда, аз бях качил в началото на темата.
                      От къде си колега?
                      Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X