Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разширители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разширители

    Колеги , дайте някакви идеи от какво да си направя разширители на калниците .Варианта от гумена транспортна лента го знам ,но го оставям за последно ...може би от някаква по плътна и твърда гума използваща се в строителство или някаква по гъвкава пластмаса - Иван Попов има такива пластмасови разширители монтирани на синята Витара .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

  • #2
    От: Разширители

    Кофа за боклук. Само гледай да не те хванат.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Разширители

      scorpion1972
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #4
        От: Разширители

        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        Скорпиона го знам ,че произвежда разширители ,но нещо цената не ми допада .
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #5
          От: Разширители

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Скорпиона го знам ,че произвежда разширители ,но нещо цената не ми допада .
          Обади се утре в гаража,виж на Г-то уширителите,ако ти харесат лента има,благодарение на бат Вальо Дрънкмена
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #6
            От: Разширители

            Аз преди време на една витара си сложих от нова престилка на тировете където са ги слагат отзад на цялата ширина, 20-40 лв.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X