Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Нисан Терано II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Нисан Терано II

    Теч на масло от заден диференциал от полуоската на главината. Трябва ли при смяна на семеринга да се смени и лагера, поради трудното му изваждане? Лагера е на пълно здрав и няма проблеми с него. И от къде мога да закупя семеринга. Интересуват ме и неговите размери. Отговорете- спешно е!

  • #2
    От: Проблем с Нисан Терано II

    Размерите ако не ги пише на семеринга ти остава да си го поръчаш оригинален, което горещо ти препоръчвам, така или иначе. При това семерингите са 2 + един O-пръстен.

    На снимката, оградените с червено:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:T2 zadni semeringi.png
Прегледи:1
Размер:70.7 КБ
ID:5357819

    При теб истинския проблем е вътрешния семеринг, който можеш да смениш и без да пипаш лагера. Макар че щом тече, е редно да смениш и външния. Външния обаче не знам дали може да се смени без да избиеш лагера. Където е лагера се измива маслото и се смазва с грес. Вътрешния семеринг разделя маслото от греста. Външния пази от влизане на вода и боклуци при лагера. Други подробности не знам. Но лагера би трябвало да може да се свали лесно. Просто точно това само съм го виждал бегло, а не съм разглобявал мойто.

    Ето ти и номерата:
    - вътрешния семеринг: 43252-0F000
    - външен семеринг: 43232-9C500
    - О пръстен: 43085-42G00
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Нисан Терано II

      Благодаря много колега. Имаш една бира от мене хаха. А можеш ли да ми кажеш от къде мога да ги купя тия неща? Благодаря отново!

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Нисан Терано II

        patrol fen или mimo13 от форума. Ползвай търсачката, че заприличах на рекламно лице вече
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с Нисан Терано II

          Колеги искам да попитам, имам и аз проблем с дифа на Тераното, загрява ми една главина на колелото, майстора каза че не е лагер нито накладки. Да ли има проблем с дифа. Моля за помощ

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с Нисан Терано II

            Здравей Колега,

            За да грее само от едната страна причината най-вероятно е нещо в самото колело.
            На практика имаш само едни накладки и един лагер, следователно причината е в едното от тях.
            Моя съвет е да отидеш при друг майстор.ю
            Успех.
            Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
            Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
            Opel Campo 3,1 TD '99
            Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с Нисан Терано II

              Първоначално публикуван от Raykov Преглед на мнение
              Колеги искам да попитам, имам и аз проблем с дифа на Тераното, загрява ми една главина на колелото, майстора каза че не е лагер нито накладки. Да ли има проблем с дифа. Моля за помощ
              Греене на главина не може да е заради диференциал.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с Нисан Терано II

                Утре сме на майстор ще се чуе. Благодаря много!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X