Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Федима Макси грип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Федима Макси грип

    Трябва да оборудвам новата си придобивка - пикап. Насочил съм се към МАКСИ ГРИП на Федима. Моля дайте мнение за тези гуми. В калта как ще се държат?
    Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

  • #2
    От: Федима Макси грип

    При подобни въпроси отговорите на момчета са - Какво ще искаш да постигнеш с гумите ? На лов ли ще ходиш, по черни пътища ли ще се разхождаш в кал и т.н. Дай повече инфо.
    Принципно тази гума не се харесва за кал, ама истинска кал, от повечето хора каращи извън пътя.

    Коментар


    • #3
      От: Федима Макси грип

      Основно ще го ползвам за лов по черни пътища, такива каквито са в твоя край - троянския. А що се отнася до калта става дума за троянска кал.
      Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

      Коментар


      • #4
        От: Федима Макси грип

        Щом ще е основно за черен път-сложи нещо по-агресивно. Не, че и с тези няма да върви, но...

        С такива гуми Злой кара партоля, и на въпроса ми дали е доволен от гумите отговори, че е доволен.

        Отделно с подобен грайфер съм на бъгито, и определено съм доволен, но двете машини са доста различни, а и бъгито не го карам по кал.

        И
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Федима Макси грип

          Пред макси-грип, по-добър избор са ф-муд.
          За много кално и двете са компромис, но при смесен терен ф-муд се държи доста по добре и на асфалт е по стабилен. Карал съм ги на патрул и г-класа.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #6
            От: Федима Макси грип

            И аз съм на същото мнение, че F-MUT е по добрия вариант. Най-важното е, че стават и за асфалт. Лично аз съм много доволен от тази гума и все още ги търкалям
            В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
            TLC-80 1HD-FT

            Коментар


            • #7
              От: Федима Макси грип

              Мисля, че колегите са ти отговорили на въпроса. Аз само ще допълня, че се ориентираш към най скъпите регенерати, т.е към Федима. Може да потърсиш и по евтини варианти на регенерат - Инса Турбо и Малатеста.

              Коментар


              • #8
                От: Федима Макси грип

                Благодаря на всички за помоща. Днес проверих за Малатеста но в този размер се произвеждат само Кайман и Кугар като цената им от 01.04. ще е с 15% нагоре. Ще проверя за Инса-та.
                Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X