Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как без да искам си купих НИВА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как без да искам си купих НИВА

    Става да гледаш в нея средно голямо куче, на което не държиш особено.
    По-гадно от Нива, може да бъде само дългата Нива.
    Ясене свиркай, като предаваш твоята, където е мястото на всички Ниви, за да я изпратим подобаващо.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      От: Как без да искам си купих НИВА

      Честито! Аз също все се навивам че не харесвам Нива, и не обичам да я карам, но днес ми се наложи, по причина че от две коли, джип,и Нива само тя беше на разположение. мойта, червена стрела е за ремонт. Фордакера се оказа с изтекла застраховка, Големият Мерчо също.
      Та ща не ща, подкарах баба Маруся, друса трака, ама по някое време ми стана кеф, и без да разбера съм изпразнила резервоара, много гори пущината, даже по едно време ми се прищя да е нова и да има хидравлика и климатик. Чудя се аз ли нещо излизам от строя! а от кога навивам мъж ми да я махаме.
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • #18
        От: Как без да искам си купих НИВА

        Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
        Поздрави за придобивката. Ако не държиш толкова на перфектният й вид - направи я крабрио за атркация. Мисля,че ще е доста афтентично
        Предвид самоносещата конструкция това би било голяма грешка.
        П.П.Не си правете такива експерименти точно с НИВА.

        Коментар


        • #19
          От: Как без да искам си купих НИВА

          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
          Предвид самоносещата конструкция това би било голяма грешка.
          П.П.Не си правете такива експерименти точно с НИВА.
          Става,става - виждал съм на живо,едни пичове я джиткаха по слънчев бряг. Беше с едни огромни гуми и доста интересно изработен интериор(ако може да се нарече така де )

          Коментар


          • #20
            От: Как без да искам си купих НИВА

            Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
            Предвид самоносещата конструкция това би било голяма грешка.
            П.П.Не си правете такива експерименти точно с НИВА.
            Става, че направо е супер..Познавам едно момче, което я купи кабрио и си я кара....Ходили сме на Риба с нея, в жегата е ...........
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #21
              От: Как без да искам си купих НИВА

              Според мен я стегни,боядисай,смени интериора, предай и пазарен вид и я продай като бронирана кола на охранителна-инкасо фирма.При тези цени на частите за Нива няма да е много скъпо грозното патенце да се превърне в лебед.Аз поне така бих постъпил...
              Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

              Коментар


              • #22
                От: Как без да искам си купих НИВА

                Понеже имаше интерес какво представлява бронировката- ето пускам малко фото
                Прикачени файлове
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #23
                  От: Как без да искам си купих НИВА

                  Бобчо,
                  То е ясно,че може да стане кабрио.Въпроса е,че значително се намалява здравината на купето.
                  Това ми беше мисълта.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как без да искам си купих НИВА

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Понеже имаше интерес какво представлява бронировката- ето пускам малко фото
                    Мерси за снимките! Какво ще правиш с вратите? Май е по-добре да търсиш нови (втора употреба). И челно стъкло "ново"... И задните стъкла "нови"... Намери си занимавка викаш...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как без да искам си купих НИВА

                      Ще извадя тези стъкла и ще сложа оригинални- поне са ефтини. Ако намеря врати кой-знае какви баници ще са. Задното стъкло е оригинално, едното странично е за смяна. Вратите са облечени отвътре с около сантиметър алуминиеви панели. Поне ще избия на кантара към 150 килца алуминий ще излезе
                      А за занимавката- то ясно. Че намерих и дизелов мотор
                      Който е запознат с кормилните кутии- от Омега В дали става?
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как без да искам си купих НИВА

                        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                        Бобчо,
                        То е ясно,че може да стане кабрио.Въпроса е,че значително се намалява здравината на купето.
                        Това ми беше мисълта.
                        Да, така е...Но той я купи така направена, от Белгия ли, от къде беше..Беше много запазена, когато я докараха, но в ръцете на секачите(понеже има фирма за добив на дървен матерял) се превърна в кошница, за съжаление

                        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                        Ще извадя тези стъкла и ще сложа оригинални- поне са ефтини. Ако намеря врати кой-знае какви баници ще са. Задното стъкло е оригинално, едното странично е за смяна. Вратите са облечени отвътре с около сантиметър алуминиеви панели. Поне ще избия на кантара към 150 килца алуминий ще излезе
                        А за занимавката- то ясно. Че намерих и дизелов мотор
                        Който е запознат с кормилните кутии- от Омега В дали става?
                        Става, само трябва да се преправи малко, "петата", която свързва двата кормилни пръта и се измества педала на спирачката, така че да не закача в нея, защото е много по-голяма от колкото нормалната..Местеше се и помпата, май на съединителя с няколко сантиметра настрани или напред, това става с поставка, новите модели вървят с нея...Колегата Киро_ВД и Явор е направил такава, имах и доста снимков матерял, за планката на помпата и какво точно се преправя, но се скапа хард-а и загубих всичката информация..Ако ти се занимава, виж в руските форуми..Или пиши в гугъл "Гирдроусилитель руля Нива" или само "ГУР на НИВЕ " и ще ти излезе, провери също и в Нива4х4.ру. Аз от там помня, си свалях доста снимки, даже и презентация с обяснения и снимков матерял имаше...
                        Ето ти:
                        http://www.niva-faq.msk.ru/tehnika/rulevoe/gur.htm
                        http://ladamade.ru/tuning-lada-vaz/n...a-na-niva.html
                        Ето ти от Нива4х4:
                        http://www.niva4x4.ru/viewtopic.php?...ight=%E3%F3%F0
                        Ето един и от друг сайт:
                        http://www.club4x4.ru/forum/viewtopic.php?t=7116

                        П.С Имаше колега карал заводско с хидравлика направена Нива, но пуст акъл, не помня кои беше ..Имаше и тема в форума, поразгледай
                        Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 18-03-12, 21:48.
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • #27
                          От: Как без да искам си купих НИВА

                          Първо поздравления,аз съм фен на нивите,даже на УАЗ.Стегни си я и ходи на лов...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Как без да искам си купих НИВА

                            Най-новите Ниви са с фабрична хидравлика,ако искаш мога да наснимам нещо,карам служебна такава.
                            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                            Враца

                            Коментар


                            • #29
                              От: Как без да искам си купих НИВА

                              Здравей колега и честита придобивка това във вратите не е обикновен алуминий поне според мен. Та цената за предаване на вторични май ще е друга.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Как без да искам си купих НИВА

                                Интересно, а има ли усилване на окачването про бронираните ниви?
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X