Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как без да искам си купих НИВА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Как без да искам си купих НИВА

    Мога да предоставя за експерименти части от бронировката на колеги, които се съмняват да си изпробват оръжията. За мен това е пълен та@ак- видях го с очите си. Вероятно е направено да издържи нападение с въздушна пушка.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #77
      От: Как без да искам си купих НИВА

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Мога да предоставя за експерименти части от бронировката на колеги, които се съмняват да си изпробват оръжията. За мен това е пълен та@ак- видях го с очите си. Вероятно е направено да издържи нападение с въздушна пушка.
      Явно е вършела работа тази бронировка.
      Няма нападение на нито една нива, дори с въздушна.

      Коментар


      • #78
        От: Как без да искам си купих НИВА

        Те само от вида се плашат
        Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

        Коментар


        • #79
          От: Как без да искам си купих НИВА

          Предлагам да не разнищвате толкова бронировката на Нивите,тука може да чете всеки,а на някои от това ни зависи живота.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • #80
            От: Как без да искам си купих НИВА

            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
            Предлагам да не разнищвате толкова бронировката на Нивите,тука може да чете всеки,а на някои от това ни зависи живота.
            И аз това си мислех, след тоя разговор може и да има нападения.

            Коментар


            • #81
              От: Как без да искам си купих НИВА

              Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
              Предлагам да не разнищвате толкова бронировката на Нивите,тука може да чете всеки,а на някои от това ни зависи живота.
              Тоз който реши ще чете от друго място каква е бронировката.И няма да е с воден пистолет.

              Коментар


              • #82
                От: Как без да искам си купих НИВА

                Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                Тоз който реши ще чете от друго място каква е бронировката.И няма да е с воден пистолет.
                Давайте тогава!Направете наръчник за слабите места в бронировката на инкасовите Ниви,и без това е почти готов!Аз пък,ако знам как може да се влезе на някой в къщата, що да не напиша във форума,и без това крадците ако решат ще си намерят начин.
                Последно редактирано от genadi.tsvetkov; 21-12-12, 06:18.
                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                Враца

                Коментар


                • #83
                  От: Как без да искам си купих НИВА

                  Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                  Давайте тогава!Направете наръчник за слабите места в бронировката на инкасовите Ниви,и без това е почти готов!Аз пък,ако знам как може да се влезе на някой в къщата, що да не напиша във форума,и без това крадците ако решат ще си намерят начин.
                  Колега, АКО ти си "инкасо" с нива по-добре е ти да четеш каквото пиша за бронировката.
                  Така предпазвам ТЕБ от заблудата че си в безопасност. Предпазвам те.
                  Жалко е, че не го осъзнаваш.
                  Ако някой си сложи главата в торбата и реши да стреля - няма да се интересува дали си с нива или с друг брониран.
                  Просто ще пробва и няма да е с пистолет.
                  Освен това няма бронировка (дори на скъпите лимузини), която да предпазва.
                  Тя САМО осигурява време да реагираш правилно при нападение.
                  Дано като си постъпвал на работа са те научили на това?
                  И няма лошо да се усмиват смешните ТНТМ-та на някой "майстори".

                  Коментар


                  • #84
                    От: Как без да искам си купих НИВА

                    Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                    Колега, АКО ти си "инкасо" с нива по-добре е ти да четеш каквото пиша за бронировката.
                    Така предпазвам ТЕБ от заблудата че си в безопасност. Предпазвам те.
                    Жалко е, че не го осъзнаваш.
                    Ако някой си сложи главата в торбата и реши да стреля - няма да се интересува дали си с нива или с друг брониран.
                    Просто ще пробва и няма да е с пистолет.
                    Освен това няма бронировка (дори на скъпите лимузини), която да предпазва.
                    Тя САМО осигурява време да реагираш правилно при нападение.
                    Дано като си постъпвал на работа са те научили на това?
                    И няма лошо да се усмиват смешните ТНТМ-та на някой "майстори".
                    ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ, КОЛЕГА,ЗА ПРОСВЕТЛЕНИЕТО!!!
                    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                    Враца

                    Коментар


                    • #85
                      От: Как без да искам си купих НИВА

                      Е хайде спрете се де ! Темата е съвсем друга даите да отдадем почит на Боре за огромния труд положен върху тази скраб за да стане това което трябва !
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • #86
                        От: Как без да искам си купих НИВА

                        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                        даите да отдадем почит на Боре
                        Да не съм умрЕл, бре ... почит
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #87
                          От: Как без да искам си купих НИВА

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          Да не съм умрЕл, бре ... почит
                          Ами нещо се скри!?Какво става със това недоразумение на съветската власт,обзаведе ли го?
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Как без да искам си купих НИВА

                            VPAM BRV 2009 VPAM BRV 1999 Weapon Caliber Type of Projectile
                            VR4 VR4 357 Magnum
                            44 Rem. Mag.
                            FMJ/CB/SC
                            FMJ/FN/SC
                            VR5 - 357 Magnum FMs/FC
                            VR6 - 7.62 x 39mm FMJ/PB/FeC
                            VR7 VR6 223 Rem.
                            308 Win.
                            FMJ/PBSCP
                            FMJ/PB/SC
                            VR9 VR7 308 Win. FMJ/PB/HC
                            Това е най -актуалното в бронировката. Една немска фирма е водеща в тестването и предлага и бронировки. От VR6 нагоре искат категория "C", независимо каква е бронираната кола /сещайте се защо/ Всичко друго е отбиване на номера!
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Как без да искам си купих НИВА

                              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                              Ами нещо се скри!?Какво става със това недоразумение на съветската власт,обзаведе ли го?
                              Студено ми е нещо тези дни... и празнично. Събирам и мотора и тези дни ще го пускам в коша.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #90
                                От: Как без да искам си купих НИВА

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00078.jpg
Прегледи:1
Размер:203.3 КБ
ID:5440820За много години Колега! И успешно завършване на начинанието.
                                А Колега с главна букава, защото от 2012г. Февруари и аз си купих случайно, същата инкасова Нива. Беше ми служебна повече от година, в бившата ми вече работа и имам с нея доста хил.км.Като разбрах че е в продажба и си я познавам, за секунда не се замислих. Купих я в най-големия студ, дневните температури бяха -15. Не беше карана от месеци, залях изпарителя с топла вода и с малко въртене, та взе че запали и си я прибрах. Карам я година вече, смених и съединителя, че беше заминал и разни дребни маркучета, клапанчета и т.н. Има и климатик с почти чисто нов компресор, но фреона е избягал/предполагам/. Миналата зима страхотна работа ми свърши, в големия сняг и студ. Прави 11л./100км разход на газ с галене на педала, въпреки че от бронировката съм махнал само дясната врата.
                                Отпред грил-а пред маската, като го махна много ли бе тежък?
                                Последно редактирано от martinys; 05-01-13, 16:44.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X