Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Mitsubishi Pajero

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Re: Въпрос за Mitsubishi Pajero

    Първоначално публикуван от Svetlozar Stankov Преглед на мнение
    Колеги, имам още един въпрос, извинявам се за тъпите въпроси, но сега ги разучавам тези джипове, че като ще купувам да съм горе долу наясно.
    Та въпроса ми е, копчето което е до запалката A/T Lock(доколкото мога да прочета) за какво служи ?[ATTACH=CONFIG]430894[/ATTACH] За това става въпрос. Благодаря предварително.

    Бутона е АТ/MODE- икономичен,спортен,зимен режим

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

      Прави сте колеги сега и аз загледах снимката и е Mode а не Lock.
      Pajero 2.8 tdi GLS къса база

      Коментар


      • #33
        Re: Въпрос за Mitsubishi Pajero

        Да, вярно че е Mode, колега Исаев, мерси за разяснението
        Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
        0886/872-646

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
          Да това е, но на първото излизане в гората и оставаш без нея. Чувал ли си поговорката тук във форума, че всичко излишно пада в гората. Важи с пълна сила.
          Четете от пост 12 нататък. Със съвсем прост пиниз се сваля антената в гората.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

            Клега гледам че се притесняваш за антената, това ти е най-малкия проблем. Мисля че повечето са автоматични. Гледай джипа да е читав, а козметиката я остави. В гората никой не гледа козметика.Според мен паджеро 2,8 тди е по-добре може би като икономичност лично съм карал такова добре се държи в гората и по асвалта. малко е по-тежко и ако затънеш някаде може би по трудно ще го извадиш но това емое лично мнение/отнася се за дълга база/

            Коментар


            • #36
              Re: От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

              Първоначално публикуван от stafa_a Преглед на мнение
              Клега гледам че се притесняваш за антената, това ти е най-малкия проблем. Мисля че повечето са автоматични. Гледай джипа да е читав, а козметиката я остави. В гората никой не гледа козметика.Според мен паджеро 2,8 тди е по-добре може би като икономичност лично съм карал такова добре се държи в гората и по асвалта. малко е по-тежко и ако затънеш някаде може би по трудно ще го извадиш но това емое лично мнение/отнася се за дълга база/
              Не се притеснявам за антената, просто ми беше любопитно каква е тази антена Иначе към дизела съм се ориентирал, защото ще гледам да си взема къса база, а ако е бензиново като му сложа газ (ако няма сложена) ще остана без багажник, пък и на бензина данъка е бая голям. Още не съм 100% сигурен какво ще е но... към дизела клоня Пък и дизеловия двигател нали е с верига, това мисля че е голям плюс.
              Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
              0886/872-646

              Коментар


              • #37
                От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                С ремък е

                Коментар


                • #38
                  Re: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                  Така ли .. мислех 4е 2.8 мотора е с верига..
                  Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                  0886/872-646

                  Коментар


                  • #39
                    От: Re: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                    Първоначално публикуван от Svetlozar Stankov Преглед на мнение
                    Така ли .. мислех 4е 2.8 мотора е с верига..
                    2.8 е с верига
                    2.5 е с ремак
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • #40
                      От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                      Точно така. Избяга ми малко това

                      Коментар


                      • #41
                        Re: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                        Колеги, да попитам (не съм сигурен дали това е правилното място) дали Toyota Land Cruiser 90 е по-добрият вариант от Паджеро 2, при положение, че джипа ще се кара в града и с него ще ходя основно на лов и на не много сериозен оффроуд, доколкото прочетох масово се предпочита Тойотата, но дали за целта, която ще използвам джипа си заслужава Тойотата, при положение, че е по стара и с по малко екстри.
                        Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                        0886/872-646

                        Коментар


                        • #42
                          От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                          Първоначално публикуван от stafa_a Преглед на мнение
                          Клега гледам че се притесняваш за антената, това ти е най-малкия проблем. Мисля че повечето са автоматични. Гледай джипа да е читав, а козметиката я остави. В гората никой не гледа козметика.Според мен паджеро 2,8 тди е по-добре може би като икономичност лично съм карал такова добре се държи в гората и по асвалта. малко е по-тежко и ако затънеш някаде може би по трудно ще го извадиш но това емое лично мнение/отнася се за дълга база/
                          Всичко добре, но като икономичност си се изказал много не подготвен.
                          MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                          (А1+)
                          О877ООО98О

                          Коментар


                          • #43
                            Re: От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                            Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                            Всичко добре, но като икономичност си се изказал много не подготвен.
                            Какво имаш в предвид ?
                            Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                            0886/872-646

                            Коментар


                            • #44
                              От: Re: От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                              Първоначално публикуван от Svetlozar Stankov Преглед на мнение
                              Не се притеснявам за антената, просто ми беше любопитно каква е тази антена Иначе към дизела съм се ориентирал, защото ще гледам да си взема къса база, а ако е бензиново като му сложа газ (ако няма сложена) ще остана без багажник, пък и на бензина данъка е бая голям. Още не съм 100% сигурен какво ще е но... към дизела клоня Пък и дизеловия двигател нали е с верига, това мисля че е голям плюс.
                              Разликата в данъка на 2.8 дизел и 3.0 бензин не е толкова голяма. И двата са над 100 кс и катализатора не намалява нищо.Моят данък е 140 лв. 1994 г. По отношение на икономичност, имам колега с 2.8 дизел дълго, споделя разход около 15 градско. При мен е около 17-19 градско газ. За багажника на късото си прав, моята бутилчица е 35л. за да остане някакъв багажник. Другият вариант е рязане на резервоара и местене на бутилката до резервоара.
                              Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                              0878226696; 0876927507

                              Коментар


                              • #45
                                От: Re: От: Въпрос за Mitsubishi Pajero

                                Аз имам приятел с два броя Паджеро.Първо си купи 2.8 дълго,след това 3.0 пак дълго.Сега си продава едното защото не го е карал от доста време.За това пък си откара другото.
                                Естествено продава дизеловото ЗАЩО ЛИ?
                                MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                                (А1+)
                                О877ООО98О

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X