Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дакар 2012 - Чили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дакар 2012 - Чили

    Реших да възобновя издирването на Българския екипаж . Първо минах през инфоцентъра , където в реално време на мониторите можеш да се провери кой е завършил с какво време и т.н. ..



    Все още нищо за нашите и реших отново да се поразходя да поснимам .





    Чилииската полиция ни пази ..





    Този пък с газова бутилка и мрежа с топки за плажен волейбол ..









    Това е мястото където се храни целия лагер .











    Малки фенки .



    На инфото излезе , че Петър Цанков е финиширал . Страшно се изкефих защото вече си мислех какви ли не глупости .. Този път го открих . Не съм ги видял по рано защото се бяха скатали добре а и нямаше никои в бивака им . Пепи беше сам , запознахме се , поговорихме и се разбрахме по-късно да пием по едно . Сега трябваше да се връщаме към бивака на "X-raid" , че започваше едно ......







    По късно напълнихме няколко джоба с напитки и отидохме при Българския тим . Пепи изкара една чилииска ракия и... така мина първата вечер в лагера на Дакар .
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #17
      От: Дакар 2012 - Чили

      На другата сутрин отидохме при нашите да ги видим какво правят .




      Всеки си имаше работа и си действаше ..







      Още нямаше информация дали Младен отпада или продължава , чакаха решението . Повредата беше сериозна и едва беше финиширал предната вечер . Повече подробности не мога да дам , пък и не съм аз човека който знае най-много по темата . Със Стоян , Руси и Руслан отидохме да закусим и след малко се появи Пепи с фиша за "превишена скорост" на Руслан . Оказа се , че закусваме със най-бързия пилот на .... асистенция .. Доста се посмяхме , въпреки че цифрата не беше много смешна .. След това с Ива решихме да се поразходим из околностите и да направим малко снимки .

      На този пич как не му завря чайника с този леген на главата - не знам ???





      Лагера от високо .





      Беше станало много горещо и решихме да се връщаме към лагера .



      Това изглежда впечатляващо на живо .


      Готин цвят . Това е Дифендър , не като на Таргата













      Следобед във парти шатрата имаше представяне на Чилииски гордости - вина , сирена , плодове и др . Чилииско парти един вид ..





      Еи това барманче раздаваше някакви неща за пиене .





      Колко му трябва на човек .



      И други снимаха , не бяха красиви колкото мен , но .....



      Пиинахме по едно и хаиде пак при нашите . Те вече бяха натоварили "мъртвеца" на камиона .





      Най-бързия пилот на асистенция си оправя здравето с една биричка .













      Човека машина ..









      Тези мъже са наистина големи пичове и времето прекарано с тях за мен беше чест и удоволствие . Никои не показа , че му тежи , че е трудно ,гладно , мръсно ... Само хора които са влюбени в този спорт могат да дават толкова от себе си ..
      Вечеряхме и всеки се прибра в лагера си . На другия ден всички стават много рано .



      На другия ден е старта на 8-ми етап .
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • #18
        От: Дакар 2012 - Чили

        Благодаря колега за споделените прекрасни мигове!Макар и непряко,е чудесно да се потопиш в тази уникална атмосфера.....благородна завист!Доста труд си положил за реализирането на този материал!Чакаме продължение!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #19
          От: Дакар 2012 - Чили

          На другата сутрин станахме рано сутринта . Трябваше да си приготвим багажа , закуска и да пътуваме към старта на етапа за деня . Беше време да си кажем сбогом с лагера и приключението Дакар . Беше ми тъпо . В 6.30 ч. всичко беше прибрано по асистенциите и дори повечето вече ги нямаше . Лагера изглеждаше пуст . На местата където преди няколко часа имаше тенти , машини , хора , сега имаше само пясък . На закуска се видяхме с българския отбор преди тръгване . Закусихме , пожелахме им успех и се разделихме с надеждата да се видим отново някога , пък и на Руслан съм му обещал да му търся варненска булка . Тези 2 дена прекарани в лагера и в компанията на тези МЪЖЕ ще остане незабравим спомен за мен .
          Малко снимки от старта на 8-ми етап . Съжалявам , че нямам повече , но снимах предимно с камерата .













          Следва..
          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
          WJ 4.7

          Коментар


          • #20
            От: Дакар 2012 - Чили

            Само толкова ли си снимал,Таргата за това те яде.
            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
            АСК Ален Мак

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X