Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся предни пружини от Вартбург

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся предни пружини от Вартбург

    Намерих си вартбургови пружини Подложки ми направи колега от форума.Благодаря на отзовалите се

    Коментар


    • От: Търся предни пружини от Вартбург

      Като алтернатива за повдигане гледам руснаците използват много пружини от Хонда ЦР-В задни за отзад. А имаше и няколко човека бяха слагали и предни за отпред. Вадят добра стоика, но не знам как се държат в движение.

      Коментар


      • От: Търся предни пружини от Вартбург

        Да споделя и аз, на Витара дълга база 96г. сложихме предни пружини от Самара , 70лв. к-т от магазина и заспа, вече 6 месеца яко дрангалясване и няма проблем. Дължината им е колкото на оригиналните заедно с 7 см. подложки

        Коментар


        • От: Търся предни пружини от Вартбург

          Някой ако му трябват от Варел Приятел Има читави за 65/70лв ми спомена ако има нещо ЛС или на Тел:
          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

          Коментар


          • От: Търся предни пружини от Вартбург

            Здравейте! Търся две предни пружини от Вартбург, ако някой има тел.0898709473 - Ивайло

            Коментар


            • От: Търся предни пружини от Вартбург

              Тази вечер Антон Донев пусна из фейса за 50 лева,даже прясно боядисани.Ще потърся линка и ще го кача тук.
              Yamaha Yz450F
              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
              Всичко с ''рошави''гуми!

              Коментар


              • От: Търся предни пружини от Вартбург

                Ето линк към фейса:
                https://www.facebook.com/groups/9635...group_activity
                Yamaha Yz450F
                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                Всичко с ''рошави''гуми!

                Коментар


                • От: Търся предни пружини от Вартбург

                  Голямо БЛАГОДАРЯ! Утре ще му се обадя

                  Коментар


                  • От: Търся предни пружини от Вартбург

                    Отново търся две предни пружини от Вартбург!Колегата Антон Донев ги е продал

                    Коментар


                    • От: Търся предни пружини от Вартбург

                      Колеги имам комплект задни пружини за Гранд Витара дълга база от поръчката на колегата Иван Попов от завода в Крън.
                      Ако някой се интересува тел. 0889633800 - Митко

                      Коментар


                      • От: Търся предни пружини от Вартбург

                        Имам нужда от пружини някои има идея моля да помогне,че днес успях да счупя моята

                        Коментар


                        • От: Търся предни пружини от Вартбург

                          Колега какви пружини търсиш? Имам 2бр. задни от Витара в много добро състояние.

                          Коментар


                          • От: Търся предни пружини от Варбург

                            Здравейте, изчетох всичките 12 страници и разбрах ,че стават пружини от вартбург,ауди 80,бенц 124,самара ,роувър600 и още 1-2 модела.Така въпроса обаче ми е кои пружини точно могат да повдигнат гранд витара къса база от 2001-2002 г модел ,отпред и отзад и с колко см? .Дали може да ми кажете колко са оригиналните пружини на ГВ в см и какви да търся от гореизброените .В смисъл хубаво от вартбург предни стават ,ама за отзад или отпред Трябва ли да се слага нещо допълнително или просто се заменят пружините една с друга .И след като се повдигне до кой размер гуми мога да сложа за да не ми опират в шасито и подкалниците .Ще съм благодарен ако някой ми отговори .Мерси.

                            Коментар


                            • От: Търся предни пружини от Варбург

                              Здравей колега, освен тези 12 страници, има още най-малко 12 теми за повдигане на Гранд Витара. Прочети ги и всичко ще ти стане ясно. В темите има много снимков материал нагледно как се извършва процедурата, също така и имена на колеги, които изработват подложки и т.н. за повдигане.

                              Коментар


                              • От: Търся предни пружини от Вартбург

                                Поради липсата на вартбургови пружини на разумна цена закупих самарови -чисто нови 60 лв.На първо време 2 см нагоре общо 88.5 за визия и здравина ще трупам впечатление напред

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X