Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На гости в Австрия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На гости в Австрия

    Ето малко снимки от седмицата ми в Австрия. То няма кой знае какво, освен сигурно един тон бира, която изпих през това време, но си заслужава да се видят Алпите в пълната им величественост и изключително гостоприемно настроените приятели с които се срещнах. Сега се уверих, че off road-аджиите са явно еднакви по цялата земя


    Грац е един чудесен, чист и спретнат град, в който са запазени всички стари сгради и ежегодно се подържат.


    Наоколо релефът е полупланински, но всеки сантиметър от него е пипнат, така че отвисоко всичко прилича на картинка. Селцата са всъщност махали, пръснати навсякъде наоколо.


    Макар че турците не са пощадили източна Австрия, всички исторически забележителности са възстановени и привличат много туристи. Зад мен е замъка Riegersburg.


    На гости при Рупърт, който по-късно се присъедени към мен и Валтер, тъй като той знаеше всеки от останалите къде точно живее. Разбира се се пие дежурната бира!


    Вече сме при Ото на 2020 метра надморска височина, където му е хотелът. Въпреки лошото време, имаше много хора, тъй като австрийците използват всеки почивен ден да са в планината. Аз още не съм се напил и си припомням, че някога бях китарист.


    Втора фаза. Настроението е чудесно, а Ото кара Валтер да пие "Гамста прунста" /кочова пикня/. Това всъщност е вид ракия, която се прави от билки, но е отвратителна на вкус, та оттам и името и.


    Над 1700 метра в Алпите не вирее дори и бор поради студеният климат.


    Това момиче беше дошло само пеш, изкачвайки 1500 метра при минус 5 градуса. Вечерта над 2000м валя сняг


    След два дни високо в планината отидохме на гости при Петер. Неговите мотори /6 на брой/ всички са тунинговани и разкрасени. На снимката 1150 куб. BMW с тунинг на митично животно. Петер продава машини, свързани с "всичко за кравата". В къщата му по стените има нарисувани крави, килимът му е също в крави, покривката за масата, на камината и в ъглите на стаите си лежат различни по размер плюшени крави и за капак пощенската му кутия е също във вид на крава. Все си мисля, че догодина и BMW-то ще бъде с тунинг крава!


    Вече сме на гости при Кристян. Той държи голям хотел в Алпите, който зимата е пълен с любители скиори, а лятото с мотоциклетисти. На снимката наливам бира от кран - Gilera. Кристиян каза, че двигателят на Джилерата само за това ставал.


    Вечерта собственикът ни прожектира диапозитиви с мотоподвизи из Алпите.


    Бутилка с "Гамста прунста", подарена ми в знак на голямо приятелство!


    С Рупърт сме на 2400м в Алпите. На осми август сутринта снегът току-що е навалял.


    Обертауерн осъмна в сняг.


    Много ми върви да съм с рога напоследък Тук съм се превъплатил в елена Рудолф.


    Тези хартиени музиканти снимах в палатата на Red Bull. Голямата колекция от японско изкуство, изложена там струваше на боса на концерна скромните 500 000 евро, а Red Bull печели само на ден по 7 милиона, така че ... горкият човек, направо са го прецакали


    Сега в тази палата са изложени всички самолети, които босът на Red Bull има в колекцията си. Като се започне от разните му там изтребители и се стигне до личният самолет на Чаушеску, който е последната придобивка на "горкият" човек.


    Един хубав кадър направих, докато чаках да се срещна с боса на веригата магазини "Цупин".


    Това е то Австрия. Ред, дисциплина, красота и някак си тъжно ми стана, като си помислих за България, а следваше каране в Родопите и вече си прехвърлях в главата местата, с които да изненадам гостите тук.
    Последно редактирано от mitkov; 28-03-07, 11:13.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    еххх Жоре да не те мисли теб човек, и аз бих откарал няколко дена по тия земи. айде догодина ме вземи поне багажа да ти нося
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      Гупости говориш! Ще те взема да пиеш бира на корем. Какъв багаж? Нали виждаш, че съм облечен с едно и също през цялото време?!
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X