Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръстникът?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кръстникът?

    В момента го гледам за пореден път.
    За първи път го гледах като малък. В кино "Изток". С билети за правостоящи. Бях с майка ми т.к. беше забранен за под 16 г. Няколко години (дали пък и по-скоро не беше) пак в кино Изток гледах и Кръстника II ("Майкъл" според афиша). Както и да е.
    Въпросът ми е: Имали разместване на кадри в съвременните издания в първите две серии?
    Дали спомена от детството, че "Kръстника I" започват с епизоди в които Дон Корлеоне е дете в Сицилия и следва хронологичното развитие през образа въплатен от Робът Де'Ниро и т.н. Кадри които сега са в Кръстника II? Или спомените са ми толкова избледнели, че са слели двете серии?
    Последно редактирано от iiiopo; 05-03-12, 21:49.
    О899 2б2 1З2

  • #2
    От: Кръстникът?

    Кръстникът I започва със сватбата на Кони Корлеоне. Горе долу където е сцената в която Сони потроши фотоапарата на журналиста.

    Кадрите с малкия Корлеоне в Сицилия и с младия дон Корлеоне игран от Робърт Де Ниро са много, много по-нататък. Тези кадри мисля са си в I.

    В II са кадрите от Сицилия в които Майкъл Корлеоне ликвидира дъртите сицилиански донове за отмъщение. Не помня дали отмъщаваше само за жена си Аполония, или и за убийството на дядо си. Май

    Имай предвид че ако гледаш някоя телевизонна версия а не кино оригинал, като нищо може да липсва половин час и всичко да е рекомбинирано едно към гьотера. Американците са страшни касапи в това отношение.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Кръстникът?

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      .....
      В II са кадрите от Сицилия в които Майкъл Корлеоне ликвидира дъртите сицилиански донове за отмъщение. Не помня дали отмъщаваше само за жена си Аполония, или и за убийството на дядо си. Май ......

      Бъркаш Дон Корлеоне (Роберт Де'Ниро) в Сицилия ликвидира дона който уби майка му. Не Майкъл.
      И това е във II серия (сегашна). Ама не знам защо спомените ми от детството са, че и това беше в I серия.
      Не съм сигурен в спомените си, но ми е интересно има ли рекомбинации?

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      ......Американците са страшни касапи в това отношение.
      От там ни е спора със съпругата. Тя твърди, че това е класика и не биха си позволили. А аз допускам, че има.
      Последно редактирано от iiiopo; 05-03-12, 22:09.
      О899 2б2 1З2

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X