Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

    Здравейте!Купих си Isuzu Trooper 3.0DOHC като ми казаха че има проблем в дюзите.Джипът пуши синьо-черен дим и антифриза намалява.Също така трудно пали.Както вече прочетох че и маслото се смесва с нафтата при мен не е така-маслото трябва да се повишава но това при мен липсва.Дюзите бяха свалени и на външен вид изглеждаха в добро състояние и не ги рахлобявах.Само ги измих с бензин.Сега след сглобяването и паленето проблема си остава същия като дори работи на три цилиндъра и антифриза поне от първи впечатления спря да спада.Моля ви за всякакви мнения за решаване на проблема.

  • #2
    От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

    Мнения тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=120497
    Решаване на проблема тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=124779
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

      Други мнения за решаване на проблема?

      Коментар


      • #4
        От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

        А маслото бистро ли е?Това че не се увеличава нищо не значи.Може да го гори.Затова и пуши.

        Коментар


        • #5
          От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

          А каква е причината да го гори?

          Коментар


          • #6
            От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

            Ако не си си оправил обади ми се

            Коментар


            • #7
              От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

              здравейте колеги имам въпрос относно исузо тропер 3.0 doch та значи вкарва масло в нафтата сменях уплътнители на дюзите и пак е така и няма палене освен със старт спрей и дига едни такива обороти че нее майко работа някой му е бъркал яко в здравето от ауспусите тече масло и нафта нее за разправяне та въпроса ми е каква е причината да вкарва масло в нафтата и защо не иска да запали нормално на стартер ако някой има нещо на ум да сподели

              Коментар


              • #8
                От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                Колежке имам на ум големи ядове и разходи Това което споделяте ме навежда на мисълта за унищожен мотор Съвета ми ако го искате е не го въртете повече на старт спрей за да не унищожите и това което е останало читаво по него И не го карайте по майстори който са ви приятели или в най близкият сервиз където не са виждали такъв мотор Късмет

                Коментар


                • #9
                  От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                  Здравейте, колеги! Отскоро(6 месеца) станах собственик на Исузу Тропер и оттам започнаха великите проблеми.Купих го с работещ на три цилиндъра двигател.Поръчах си една дюза,гумички за другите дюзи,ново масло, филтри и след всичките ремонти джипа отново си работи на три цилиндъра, даже и по-зле, отколкото беше преди ремонта.
                  Пали сравнително лесно, но после започва да пуши със сиво бял пушек и почти не може да се изфорсира двигателя.Ако сте се сблъсквали с такъв проблем или имате идеи,очаквам мненията ви.
                  Поздрави и благодаря предварително!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                    Колега номера не е до идеи но ето идея Двигателя е повреден Трябва му човек който разбира от тези мотори Мога да ти оправя колата но трябва да дойде при мен
                    По телефона и интернет не става

                    Коментар


                    • #11
                      От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                      Колега, от Русе съм и малко ми е трудно да го докарам в София.Дай друга идея.Мерси предварително!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                        Друга идея! Както каза Али "ши балю мамата". Продавай "него".

                        Коментар


                        • #13
                          От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                          Бойко,няма да стане Ако трябва ще го влача до София, ако трябва теб ще докарам в Русе, джипа е хубав и трябва да го подкарам

                          Коментар


                          • #14
                            От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                            Почвай да влачиш тогава. Написано е още във второто мнение от темата.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                              До колежката Коева!
                              При Вас има няколко проблема, но е много за писане. Ако желаете обадете ми се на тел.0884 679 260.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X