Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

    Не се ли оправи от датчика ще го влача при теб
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #32
      От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

      Днес му смених въздушния филтър, че се беше яко задръстил и от 2 седмици се каня. Така и така съм го подхванал на обслужване викам чакай да проверя антифриза и маслото. А маслото под минимума. Много под минимума. А преди 2 седмици го проверявах. Долях, запалих, обиколих квартала - без проблем. Сега остава да видя откъде губя масло и в понеделник да видя до работа дали ще загуби мощност. Да се надяваме, че е било от маслото
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #33
        От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

        Мда - очевидно е било от ниското ниво на маслото. А го губеше от дифтунгата на пробката.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #34
          От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
          Мда - очевидно е било от ниското ниво на маслото. А го губеше от дифтунгата на пробката.
          А твоят сутрин форсира ли се до 1100-1200 оборота и седи ли си известно време там? Моят го прави и вече ме докарва до лудост, накрая ще го продам и ще си карам мерника, който срещу един вагон пари ми оправят винаги в Балканстар
          +359 899985804

          Коментар


          • #35
            От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

            Не - пали и задържа на 700-800 (на око по оборотомера). Не се форсира.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #36
              От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Не - пали и задържа на 700-800 (на око по оборотомера). Не се форсира.
              Е, успокои ме, че не е нормално - нищо не разбират майсторите! Значи, нали си имам "нов" маслен сензор, дано е от него...иначе съм готов да изкупя ибей, за да разбера от какво е - после го продавам или го пращам в гората да се мерим кой по-луд
              +359 899985804

              Коментар


              • #37
                От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
                Е, успокои ме, че не е нормално - нищо не разбират майсторите! Значи, нали си имам "нов" маслен сензор, дано е от него...иначе съм готов да изкупя ибей, за да разбера от какво е - после го продавам или го пращам в гората да се мерим кой по-луд
                Колега, а къде ти е старият сензор, че моя го извадих уж да търся нов и го... загубих

                Коментар


                • #38
                  От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                  Първоначално публикуван от RumenK Преглед на мнение
                  Колега, а къде ти е старият сензор, че моя го извадих уж да търся нов и го... загубих
                  В момента си е на автомобила, а ибейският пътува още. Ще видя кой е по-читав и може да се разберем нещо.
                  +359 899985804

                  Коментар


                  • #39
                    От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                    Благодаря ти предварително! Обади ми се, като решиш какво ще правиш: 0887951216 Румен

                    Коментар


                    • #40
                      От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                      Първоначално публикуван от RumenK Преглед на мнение
                      Благодаря ти предварително! Обади ми се, като решиш какво ще правиш: 0887951216 Румен

                      При мен се оправиха нещата и имам един комплект сензори. Купих ги от ибей, но не се наложи да се слагат. За съжаление не съм сигурен, дали са читави.
                      +359 899985804

                      Коментар


                      • #41
                        От: Isuzu Trooper 3.0DOHC-ПРОБЛЕМ!!!

                        Благодаря,колега, но при мен проблема отпадна, т.е реших го радикално-сменям двигателя с 2.8 тди.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X