Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

    ами ако е автоматична кутия какво се прави за да се угаси колата?

    Коментар


    • #17
      От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Така е, ако се усетиш на момента. Иначе при мен сега смукателя е един и е над радиатора.Нищо не се развива. Просто му хвърлям парцала.Той ще си го смукне.
      От забравен и после засмукан парцал едно берлинго беше станало леш.Клапани и.т.н.......

      Коментар


      • #18
        От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

        Първоначално публикуван от stefan stoev Преглед на мнение
        От забравен и после засмукан парцал едно берлинго беше станало леш.Клапани и.т.н.......
        Е, как ще мине през филтъра?

        Коментар


        • #19
          От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Е, как ще мине през филтъра?
          Ами явно са го забравили след филтъра. Прав си че не може да мине.Аз не помислих каде искаш да го пуснеш.

          Коментар


          • #20
            От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            От близък колега, който работи с Хюндаи знам, че преобладаващо подобни аварии се случват на автомобили с чип. Как е там положението?
            Отговор надали ще получим, предвид че темата беше бодната тук "информативно" както предполагам и във всеки друг форум със сходна тематика, и авторът едва ли ще се весне пак.
            Което пък ме навежда на мисълта че съдбата и (на темата) е хроника на едно предизвестено затриване, поне в този и вид.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #21
              От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

              Толкова мотори на Рено-Нисан си отидаха последните години по този начин, че май скоро ще им сложат в книжките инструкция какво да се прави в подобни случай.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

                Отдавна във времето инструкторите и наставниците на стажантите с това започваха,разликата е само,че нямаше авт.ск
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #23
                  От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

                  Колегите, коментиращи турбото са прави. нещо й няма на колата, но не се ли загаси навреме става лошо. Поради развалено турбо, се пълни с масло, което бива засмукано и докато не изгори, ужас. А оставиш ли колата да работи на такива обороти, също лошо. Та веднага се включва пета и се пуска рязко съединителя. Ако е автомат обаче, не знам какво се прави.
                  Та затова или бензинки или дизели без турбо
                  SUV

                  Коментар


                  • #24
                    От: Santa Fe CRDI 2005 ми разказа играта

                    Първоначално публикуван от king_bg Преглед на мнение
                    ...
                    Та затова или бензинки или дизели без турбо
                    ами да - иначе всяка седмица нова кола

                    Идва някой във форума из..ра няква глупост и после му криви колата и сервиза... Тя не е горила масло, не е свирило турбото сигурно... Да не говорим, че пише 2005г, ама пробег не споменава... 7-годишна кола спокойно може да е на 350-400 хиляди км... И горе-долу на тия километри им се чупят турбините специално на Фе-тата...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X