Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде могат да направят ХАРДТОП за Ford Ranger/Mazda B2500?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде могат да направят ХАРДТОП за Ford Ranger/Mazda B2500?

    Знаете ли дали някой може да ми направи хардтоп за легена на пикапа?
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

  • #2
    ???

    Кво ше рече тва "харттоп" преведи на български , че незнам за кво става въпрос! А щом става въпрос за пикап интересува ме!
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      Re: ???

      Първоначално публикуван от DINI
      Кво ше рече тва "харттоп" преведи на български , че незнам за кво става въпрос! А щом става въпрос за пикап интересува ме!
      Tвърд покрив или Твърд таван!Това значи колега!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        Re: ???

        Първоначално публикуван от DINI
        Кво ше рече тва "харттоп" преведи на български , че незнам за кво става въпрос! А щом става въпрос за пикап интересува ме!
        harDtop /твърД таван/ нещо като кабриолет, но не с гюрук, а с стъклопластов /най-често/ таван
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Гълабине,фирмата е ДИНАМ или нещо подобно.Само че е в Пловдив.Правят всякакви надстройки за камиони,спойлери и т.н.Знам че са правили и хардтоп за пикапи.ако те интересува ще ти намеря телефоните
          VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

          Коментар


          • #6
            Ти търси не изобщо цех, а някой да има матрица за твоя. Щото тя струва сигурно колкото колата. Или повече. После от нея можеш да направиш хиляди, ама някой трябва да плати, иначе никой няма да си мръдне пръста.
            Къв беше пикапа?

            Коментар


            • #7
              ХАХ

              Аз имам такъв кат замених самурая оня прецени че му давам най-хубавия джип ( както си и беше де ) и ми даде 5 джанти 16" и пласмасовиа покрив! Незнам за какво ше ми требва само ми грози отзад няма да го карам ама нека го има ако некога се сета да си прекарвам парите кат обера некоя банка да неги мокри
              4ао
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                Тогава от твоя може да се извади матрица много по-лесно и бързо. Обаче новите ще са също като твоя.

                Коментар


                • #9
                  ...

                  Ами аз съм попринцип с единияна кабина, но не е проблем и за двойна да се земе пак шаблон от този! Моя има прозорци заден капак дори плафонче вътре и т.н. абе грозна работа е с него, но пък ако требва да е покрито нема как! Иначе няма проблем за матрица може да го ползвате ако искате!
                  4ао
                  Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от inox
                    Гълабине,фирмата е ДИНАМ или нещо подобно.Само че е в Пловдив.Правят всякакви надстройки за камиони,спойлери и т.н.Знам че са правили и хардтоп за пикапи.ако те интересува ще ти намеря телефоните
                    Ще ти бъда много благодарен!

                    Иначе пикапа е Ford Ranger/Mazda B2500 (едно и също е) с двойна кабина
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #11
                      Абе аз имам един човек, скоро писахме за него и в списанието. Ще се разровя за телефона му и ще ти го дам.

                      Коментар


                      • #12
                        Човека от списанието се казва Жоро Червендинев.
                        www.griphindesign.com
                        Не знам дали тука може да напиша телефона му. Скоро ще намерим друга база където да се правят тия работи, и ще може всичко.

                        Коментар


                        • #13
                          "харттоп"

                          То го и моя!
                          http://djipa.hit.bg/hardtop1.jpg
                          http://djipa.hit.bg/hardtop2.jpg
                          А ето и пикапа!
                          http://djipa.hit.bg/toyota3.jpg
                          http://djipa.hit.bg/toyota4.jpg
                          мноо висок немое се кача! Ама тва похлупалото му лега екстра! Ако ви върши работа за матрица мога да ви го дам да го ползвате, но него продавам!
                          4ао
                          Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                          Коментар


                          • #14
                            )) Жоро се кефи от такива форми. Аз бих го направил по-ръбат. И сигурно с дахрелинги.
                            Добре де. Господа заинтересовани! Също така Госпожи и Госпожици! Очакваме Вашите пожелания и виждания за покрива, който искате да получите.

                            Коментар


                            • #15
                              позната болка

                              Аз също търся hardtop за моята Toyota Hilux модел 2005, double cabin.
                              Динам не отговарят. Ако някой знае нещо по надеждно да пише.
                              Освен това търся заден ролбар и ново окачване.
                              Свободни преди всичко!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X