Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова Лада Нива

    Здравейте ! Нов съм във форума и нямам опит с автомобили 4X4.Необходим ми е не-голям джип за движение по черни пътища (без тежък офроуд),за града през зимаата,ходене на ски ,риболов,туризъм.Не притежавам монтьорски умения ,разчитам на сервизи.Има ли смисъл купуване на нова Нива или да търся друг вариант.Необходим ми е надежден автомобил ,който да не се налага да ремонтирам след всеки няколко излизания .Ще ви бъда благодарен за компетентен съвет.Поздрави!

  • #2
    От: Нова Лада Нива

    Нова Нива има смисъл да се купува само в един случай - заедно с още минимум 10, минимум 10% резервни бройки и наличен сервиз с нужния капацитет. И, разбира се, ако си горско стопанство, мина или нещо подобно, което има нужда от минимум 10.

    За лична кола - само и единствено употребявана. Новата дълбоко ще я намразиш (и ей сега ще се изкажат няколко човека, допускали тази грешка).

    Огледай и другите марки и модели с подобен размер. Също не-нови - не, че новите ще се трошат като нова Нива, ама цените са високи.

    Коментар


    • #3
      От: Нова Лада Нива

      Четри години ровене в форума на това ли се спря?. Точен одговор си получил от Ясен, тъкмо ще ти приключи гаранцията за колата и ще ти почнат мъките е поне ще се запознаеш с нови хора по сервизите.
      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

      Коментар


      • #4
        От: Нова Лада Нива

        Каква гаранция, 1вия месец новата нива на Кумата 4 пъти в сервиза Имах приятел работеше в Лада горе в Младост, сега май Рено продават там, каза най-здравата 1 месец, най-скапаната на 1-2 километра след магазина е спряла Самите руснаци постоянно се подиграват на ЛАДА и какъв е боклук. Ако толкова си се навил на Нива си купи една 85г. някъде от някой който е сменил всички фабрично скапано. Но за 15 000лв та даже и за 5 всичко друго което купиш е по-добре.

        Коментар


        • #5
          От: Нова Лада Нива

          Както се знае:
          Питаш американски форум - отговарят ти .
          Питаш руски форум - питат те и теб.
          Питаш български форум - убеждават те колко си тъп и глупав.
          Жалка работа.
          Убедих се , че е вярно.
          Последно редактирано от bgbul; 01-03-12, 08:55.

          Коментар


          • #6
            От: Нова Лада Нива

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            Четри години ровене в форума на това ли се спря?. Точен одговор си получил от Ясен, тъкмо ще ти приключи гаранцията за колата и ще ти почнат мъките е поне ще се запознаеш с нови хора по сервизите.
            Обратното е, Зайко. На Нива проблемите приключват като свърши гаранцията. Затова му казвам да си вземе стара.

            Коментар


            • #7
              От: Нова Лада Нива

              В русенско преди година се продадоха 10-на бройки чисто нови витари, залежали по складовете. Цената беше под 15000лв. с дизелов /пежо/ двигател. Оглеждай се може и по другите градове да изпаднат.
              В пъти по добре е от нова лада, а нивата на врага я остави.
              Успех с търсенето!

              Коментар


              • #8
                От: Нова Лада Нива

                Пари за Нива не бих дал. Камо ли за нова. С парите, дето и искат, може да се вземе доста по-прилично возило.

                Коментар


                • #9
                  От: Нова Лада Нива

                  Ще споделя моя скромен опит.Първата Нива я купих 1996 година нова карах я до 2008 г.бях много доволен от нея но като всяко руско возило много изгни продадох го, купи го от мен един ловджия позакърпи го и още го кара.Двигателя е на 180 000 никакъв проблем.2008 година си купих втора Нива също нова от "Нар"" Хасково сега през май ще направи 4 години.Новата ми Нива е инжикцион и още на 5000 км и сложих газова уредба BRC с това ми падна гаранцията вече е на 35 000 км и нямам проблем с нея.Колата се кара изключително по лоши пътища.Имам друга кола за дълго пътуване.Като заключение мога да кажа за Лада Нива че е изключително проходим автомобил много ефтина подръжка.В противен случай не бих си купил отново такова чудо.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова Лада Нива

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Пари за Нива не бих дал. Камо ли за нова. С парите, дето и искат, може да се вземе доста по-прилично возило.
                    Нещо пропусна какво е возилото дето може да се вземе.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова Лада Нива

                      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                      Нещо пропусна какво е возилото дето може да се вземе.
                      За 15980 лева без клима -


                      Избора е огромен.
                      Последно редактирано от Пенчо; 01-03-12, 15:17. Причина: доп

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова Лада Нива

                        Незнам колко и къде си чел тук има отзиви от колеги http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=138019
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова Лада Нива

                          В тази цена не влиза и: борд комп, АБС, възд възглавници, ел стъкла, централно, фарове мъгла, теглич, аларма, свирка и кабели за нея.

                          2012 сме все пак.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова Лада Нива

                            Честно казано и аз не съм навътре в нещата с джиповете, едно знам недей да си взимаш нива, освен ако някой друг не плаща ремонта. За 16 000 има наистина огромен избор на малки и средни джипки. По-компетентните колеги ще те насочат най-точно, за да си вземеш най-доброто за тези пари и разбира се не ново.
                            Лопата - друг солдата!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова Лада Нива

                              Първоначално публикуван от sokrat Преглед на мнение
                              Здравейте ! Нов съм във форума и нямам опит с автомобили 4X4.Необходим ми е не-голям джип за движение по черни пътища (без тежък офроуд),за града през зимаата,ходене на ски ,риболов,туризъм.Не притежавам монтьорски умения ,разчитам на сервизи.Има ли смисъл купуване на нова Нива или да търся друг вариант.Необходим ми е надежден автомобил ,който да не се налага да ремонтирам след всеки няколко излизания .Ще ви бъда благодарен за компетентен съвет.Поздрави!
                              Нова не-в никакъв случай.
                              Има 3-4 годишни,на по 35-40 000км.,които могат да се намерят на половин цена от новата-/че и за по-малко/.
                              И ще ти върши работа-/за ски,риболов,туризъм/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X