Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

    Колеги, току-що се регистрирах. Мисля да си купя Дайхатсу 4х4 Сирион или Куоре след 2000г. Кажете ми нещо окуражаващо. Мисля до 2-3 месеца да шитна Толедото и Ксантията и да отскоча до пазара в Утрехт и да си харесам. Интересува ме, малко инфо от българи, за модела и отделно за марката.

  • #2
    От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

    В този форум трудно ще намериш мнението което те интересува, освен ако някой колега има конкретните модели, което е доста съмнително.

    Добре дошъл!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

      Първоначално публикуван от munteanu Преглед на мнение
      Колеги, току-що се регистрирах. Мисля да си купя Дайхатсу 4х4 Сирион или Куоре след 2000г. Кажете ми нещо окуражаващо. Мисля до 2-3 месеца да шитна Толедото и Ксантията и да отскоча до пазара в Утрехт и да си харесам. Интересува ме, малко инфо от българи, за модела и отделно за марката.
      Колега и двете са доволно зрави.За Куоре 4х4 не съм чувал, но Сириона 4х4 освен ръждата други ядове не дава.
      И да знаеш, че си се зарибил по малко "екзотични" модели както ги нарича една позната.

      Коментар


      • #4
        От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

        Малки машинки, здрави като цяло. Не държат цена и частите им не се намират навсякъде и са по скъпи от конкуренцията. Малко са екзотика наистина. В сравнение с толедо и ксантия ще ти се сторят малко постни и ако вземеш запазено и доста скучни...
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

          Не споделям мераците на колегата да зареже доказали се здрави коли, особено возията на Ксантията, и да се качи на малка, друсаща консервена кутийка, само защото ще е по-нова с някоя и друга година. Не говоря за качество. Споделям мнението на колегите, че частите ще са по-трудни за намиране и поне двойно по-скъпи от настоящите му автомобили.
          Това разбира се е мое лично мнение. С други думи, аз не бих.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

            скучни в смисъл, че няма да се трошат колкото другите ли? Ако е това, не би ми било скучно. Принципно искам да си взема Сирион стария модел около 2000г. заради жената, щот се уплашихме тая зима с баирите на село и 4х4 е добър вариант за малка женска кола. Иначе мислех да взема едно голямо Субару и ако не си намеря готин Сирион, ще зема субаруто. Но в сириона ме радва това, че е малка и компактна, нисък разход, няма нужда да я тормозя с газови уредби и освен това отзивите са, че не се скапва толкова...

            Коментар


            • #7
              От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

              Под скучна това имам предвид. Няма да се троши толкова. Имал съм и ксантия и Шарад, едното го правиш, другото го караш.
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #8
                От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

                Ако ти допада Daihatsu Travis (брат'чеда на мини купър му викаме ) имам един много хубав, онзи ден дойде от швейцария предполагам на 100% е екзотичен, даже го няма като можел в БГ сайтовете за коли
                '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                И разни BMW-та...

                Коментар


                • #9
                  От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

                  Идеята ти не е лоша,но да се откажеш от комфорта на Ксантия,за да седнеш в сапунерка.....малко странно ми се струва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

                    Е, той все пак е написал защо иска. Защото е 4х4. А това в много случаи е достатъчно основание, ако експлоатацията е такава.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

                      Имам Дайхатцу травис от три години,перфектна кола без забележки,2007г. всички екстри,верига!Японците наистина са се постарали да направят един супер модерен технически автомобил,без проблеми на всякакви пътища и лед!Много е икономичен 4-5л. на 100км. , за 3-4 години от спестеното гориво ти се изплаща инвестицията!Скъпичък е обаче,нов е 25 000 лв. а на старо е 10 000 лв. и има защо да е така!!! Щом си решил да е Дайхатцу,купувай смело...струва си!

                      Коментар


                      • #12
                        От: ЗАРИБИЛ СЪМ СЕ ЗА DAIHATSU

                        Изчакай още 2-3 месеца да ти кажа ,че си закъснял с една година
                        >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                        Защото така ми харесва...
                        Телефон: НЯМАМ
                        Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X