Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

    Ако дойдат старозагорци повечето може и аз да дойда стига да сме здрави след лазарово.Тамън от там по-близо до пловдив.
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #32
      От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

      Подсещам всички желаещи да присъстват на офроуд сбирката Копривщица офроуд уикенд тя ще се състой на 2,3 юни а не на 19 май както беше обявено защото 19 май се оказа работен ден.Първоначалната програма на сбирката я има в първия ми пост.Хубаво е да си носите сгъваеми столове защото не знаем дали ще можем да подсигурим достатъчно столове и пейки за сега това е от нас.Тази семдмица ще ви пусна снимки от мястото на което ще се проведе дружеската разпивка с последващия купон както и още данни и информация.
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #33
        От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

        Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
        Ама разбира се, че ще те возя!
        Много благодарско за което! За теб ще има тогава от специалните ми мъфини с шоколад. :-)
        Honda HR-V 1.6 - Харви
        Искам България чиста!
        Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

        Коментар


        • #34
          От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

          Първоначално публикуван от калпазанка Преглед на мнение
          Много благодарско за което! За теб ще има тогава от специалните ми мъфини с шоколад. :-)
          А за мен

          Коментар


          • #35
            От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

            Първоначално публикуван от gele_75 Преглед на мнение
            А за мен
            Калпазанката : Трябва да си ги заслужиш
            SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
            +359 0878 888 874
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

            Коментар


            • #36
              От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

              Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
              Калпазанката : Трябва да си ги заслужиш
              мисля ,че сам заслужил

              Коментар


              • #37
                От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

                Ще има за теб специялни
                SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                +359 0878 888 874
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                Коментар


                • #38
                  От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

                  И така оказва се, че аз ще се включа в групата която ще пътува от София за срещата
                  Така, че в колко ще тръгваме от София на 2 юни !
                  SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                  +359 0878 888 874
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                  Коментар


                  • #39
                    От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                    Първоначално публикуван от калпазанка Преглед на мнение
                    И аз съм там...и ако колегата от Стара Загора, с който бях миналата година се съгласи пак да ме вози, ще е многоооо добре. :-)
                    За возене кавалери ще се намерят......стига да нямате предпочитания за марката джип...
                    Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                    Стефан, 0888851800

                    Коментар


                    • #40
                      От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (19,20 май)

                      Еи Стефане добре,че си ти да повдигнеш темата щото тука стана кой какви сладки на кой ще прави а на какво ще се вози. А за сбирката само ще гъдаем какво ще е!!!!!!!!! Еи организаторите даите информация и за мероприятиети не само за кекса.
                      За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                      За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                      Коментар


                      • #41
                        От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

                        Извинявам се за липсата на информация до сега след малко тръгваме за заслона и почва трескавата подготовка по чист български обичаи в последния момент,довечера като се пробера ще има снимки и подробна информация.В общи линии за сега всичко се запазва като в предишните години събира ме се,потегляме заедно на разходка след което се отива на заслона където ще е забавната част кратък но доволно екстремен участък,ядене пиене и още нещо.Довечера ще пусна снимки и пояснения кое как.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #42
                          От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

                          Макар и времето всячески да не е на наша страна имам предвид на организаторска страна нещата въпреки закъсненията започнаха.За днес плана беше да преминем набелязания маршрут за разходка и да направим кратка пробна сбирка на заслона но за съжаление времето и липсата на основното гориво на нашите машини пропан-бутанът промени плановете.Ходихме само до мястото където ще се проведе разпивката и може би най-трудната част от офроуд разходката краткото затворено маршрутче което поради спецификата на терена и влажноста ще е кално и трудно всеки които иска може да го пробва не е задължително.За сега подсигурени от страна на нашата скромна група са кюфтета,кебабчета ,шкембе чорба,пържени картофки с които смятаме да почерпим всички които ще ни уважат на мероприятието.Самото то трябва да си протече по стандартния ред сбираме се на площад 20 Април в Копривщица най-късно до 11:00 или 11:30 след което заедно потегляме на разходка която ще ни отведе до язовир Душанци където може да се отдъхне да се пие пи бира и да се хапне по цаца след което поемаме обратно към заслона,зад него с ленти ще огради отсечка в гората която е доста трудна и всеки желаещ да тества машината си ще може да се пусне по нея.Идеята е вечерта да сме на открито на голяма маса около 8 метра която ние ще подготвим както и сериозен лагерен огън които да сгрява душите и сърцата на изгладнелите офроудъри,дано времето е с нас и не ни изненада дъжд,принципно това не е проблем заслона е утоплен и сух но ако сме повече от 30 човека ще ни е малко тясно но важен е купона.Желателно е всеки да си набави любимата марка и вид алкохол или безалкохолно,ще има кулинарни изненади от майстор Цеко които е бил с нас го познава освен добър дърводелец е и добър кулинар.Това е за сега от нас след ден ще пусна и някоя снимка от отсечката зад заслона и маршрута на разходката.Гответе се за доста кал такова е времето.Ето няколко снимки от заслона и поляната пред него където ще сме.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00006.jpg
Прегледи:1
Размер:207.0 КБ
ID:5378259Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00007.jpg
Прегледи:1
Размер:175.2 КБ
ID:5378260Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00008.jpg
Прегледи:1
Размер:245.7 КБ
ID:5378261Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00009.jpg
Прегледи:1
Размер:254.7 КБ
ID:5378262Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00010.jpg
Прегледи:1
Размер:177.5 КБ
ID:5378263
                          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                          тел.088четири 9едно9 4нула4
                          -------------------------------------------------------

                          Коментар


                          • #43
                            От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

                            Данеби да казваш че са затворили газстанцията? Ако е така трябва да се зарежда в Пирдоп или Стрелча.
                            За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                            За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                            Коментар


                            • #44
                              От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

                              Първоначално публикуван от крем карамел Преглед на мнение
                              Данеби да казваш че са затворили газстанцията? Ако е така трябва да се зарежда в Пирдоп или Стрелча.
                              Не просто беше свършила газста по празниците, НО обещаха за следващата седмица да има достатъчно газ за всички
                              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                              +359 0878 888 874
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                              Коментар


                              • #45
                                От: Офроуд среща Копривщица офроуд уикенд 2012 (2,3 юни)

                                Много важно нещо в предвид предстоящата забрана за пушене по заведенията в нашето заведение се пуши
                                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                                тел.088четири 9едно9 4нула4
                                -------------------------------------------------------

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X