Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Patrol 4.6 V8.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nissan Patrol 4.6 V8.

    Днес реших да ви покажа какво сътвори нашето "тунинг" студио за по-малко от два месеца. Идеята за насаждане на V8 в коша на NISSAN Patrol не е от вчера и най вероятно има такива които са в процес на изработка , но нашия вече е готов на първо четене. Ще дръпна малко завесата : мотора е 4.6 литров от Range Rover HSE естествено автомат на който присадихме ръчна кутия от Дискавъри 3.5 V8. Избрах кутията защото е един от малкото варианти за Фул Тайм , а за мен всеки друг е компромис. Двигателя е леко пипнат има нов тунингов разпределителен вал и разни други магии от които очаквам около 260к.с. и малко над 400н.м. въртящ момент . Основно внимание отделих на сигурноста , клетката бе изработена по изискванията или поне по тези които успяхме да изровим в нета. Сега започваме да лекуваме "детските болести" които неизменно съпътстват всяко раждане.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7545.jpg
Прегледи:1
Размер:158.0 КБ
ID:5962457Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7546.jpg
Прегледи:1
Размер:159.7 КБ
ID:5962458Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7547.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5962459Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7548.jpg
Прегледи:1
Размер:148.2 КБ
ID:5962460Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7549.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5962461Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7550.jpg
Прегледи:1
Размер:130.7 КБ
ID:5962462Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7551.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5962463Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7552.jpg
Прегледи:1
Размер:88.9 КБ
ID:5962464Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7553.jpg
Прегледи:1
Размер:158.2 КБ
ID:5962465Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7557.jpg
Прегледи:1
Размер:116.4 КБ
ID:5962466Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7558.jpg
Прегледи:1
Размер:98.1 КБ
ID:5962467Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7560.jpg
Прегледи:1
Размер:141.6 КБ
ID:5962468Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7561.jpg
Прегледи:1
Размер:132.2 КБ
ID:5962469Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7563.jpg
Прегледи:1
Размер:129.8 КБ
ID:5962470Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7564.jpg
Прегледи:1
Размер:110.7 КБ
ID:5962471Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7565.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5962472Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7566.jpg
Прегледи:1
Размер:136.6 КБ
ID:5962473Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7567.jpg
Прегледи:1
Размер:141.1 КБ
ID:5962474
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

  • #2
    От: Nissan Patrol 4.6 V8.

    Tука вече стана интересно! Успех
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #3
      От: Nissan Patrol 4.6 V8.

      Кога ще го видим в действие?

      поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Nissan Patrol 4.6 V8.

        След малко.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #5
          От: Nissan Patrol 4.6 V8.

          Чудничко!
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: Nissan Patrol 4.6 V8.

            Ако ви се намира време,разкажете може и с снимков материал какво сте сътворили.

            поздрави

            Коментар


            • #7
              От: Nissan Patrol 4.6 V8.

              .......ъъъъъ бравос!А специалистите ще се изкажат!
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #8
                От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                След малкото дойде http://www.youtube.com/watch?v=GaMfA...ature=youtu.be
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #9
                  От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                  Перфектен както винаги !!!!
                  ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                    Клетката изглежда солидно. Тези въздуховоди отзад за шнорхел ли са?
                    На резервните гуми що не им туриш още едно коланче на кръст, че като вземеш да подаваш по черното и започне голямата друсня ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                      Браво!
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • #12
                        От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Клетката изглежда солидно. Тези въздуховоди отзад за шнорхел ли са?
                        На резервните гуми що не им туриш още едно коланче на кръст, че като вземеш да подаваш по черното и започне голямата друсня ...
                        За клетката наистина вложихме голямо старание , мисля че няма размер и отстояние което да не сме спазили макар че купих ръчен тръбогиб специално за този проект. Наложи се да се самообучаваме на ход. Тези въздуховоди са за шнорхела и излизат от двете страни на колата за да използвам турбо ефекта при по-високи скорости. Сега трябва да измисля само въздухо-заборниците за да изглеждат нещата завършени. Резервните гуми са хванати само за "филма" колкото да претегля автомобила в пълно бойно снаряжение.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                          А сега да му чуем гласа от близо. http://www.youtube.com/watch?v=lBC2D...ature=youtu.be
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                            Айде честито и от мен!Доста старание сте положили и дано машинката да ви отвърне с много положителни емоции!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #15
                              От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                              С тая клетка и оборудване машината отпада от нормална експлоатация и става състезателна машина. В такъв случай е добре да я орежеш където трябва за по добри свесове и олекотяване. Добре ще и дойде и по голямо междуосие предвид това, че става бегачка. Окачването също ще иска доработки.
                              Иначе, евала за амбициозния проект и осъществяването му!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X