Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Patrol 4.6 V8.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

    Мислил ли си този мотор да го правиш НЕатмосферен
    п.п. Все пак.. като ще е гарга да е рошава

    Коментар


    • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      А сега да му чуем гласа от близо. http://www.youtube.com/watch?v=lBC2D...ature=youtu.be
      и този не звучи зле http://youtu.be/z3x2oCOxqdo
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

        [QUOTE=kokocholi;1878494]
        А ето този с раждането си и вече звучи много добре

        Коментар


        • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

          Първоначално публикуван от dido0o``` Преглед на мнение
          Мислил ли си този мотор да го правиш НЕатмосферен
          п.п. Все пак.. като ще е гарга да е рошава
          Мислил съм за мотор с по-голям обем за повече коне и повече нютон метри , но за турбина никога.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
            Мислил съм за мотор с по-голям обем за повече коне и повече нютон метри , но за турбина никога.
            Ако някога решиш да имаш истински, расов съзтезателен двигател под капака ми се обади.
            Седи си при мен и чака някой да го пусне да беснее... Но за жалост по ред причини най-вероятно няма да съм аз.
            За визуализaция как ще ти върви Нисана - ето :







            На видеотата моторите са с 20-30 коня повече от моя.

            P.S. Само иформативно - 4.7 литра V8 от Porsche 928 - 300 коня с гърнета, 330 коня без гърнетата (това е сериозно)
            свален, перфектно работещ от колата - лично от мен, не е като тези от разни сайтове и И-бея дето не знаеш какво има в него. Заедно с радиатора - той е специален от две секции (охлажда и маслото).
            В комплект с цялата инсталация, компютър, бушони, цялата изпускателна генерация с гърнетата....

            5 степенната скоростна кутия, уникалния му, супер лек пластмасов резервоар и комплект 4 брутални спирачни апарати също могат да се обсъдят, естествено ако те интересува.
            Последно редактирано от nitro; 01-08-12, 15:43.

            Коментар


            • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

              Защо го караш да се връща на 300 коня?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Защо го караш да се връща на 300 коня?
                Ааа, никого не карам. Просто му се кефя какво прави.

                И изобщо не си прав - 300 коня на Порше са мноооого по-различни от 300 коня на Роувър. ВЕрвай ми

                Коментар


                • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                  Направих си труда да проверя информацията за този двигател в нета. 928 S 4.7литра 300коня и около 400 Нм въртящ момент. Страхотен двигател , автомобил легенда!!! Въпреки , че вече съм ги постигнал тези резултати и съм ги минал... няма лошо да видя предложението Харесва ми ниския център на тежеста който се постига с боксера. На лични съобщения за предпочитане.Поздрави
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                    Мисля ,че 300 коня даже и от Москвич да са изкарани са 300. Пък знам ли може и да греша.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      Направих си труда да проверя информацията за този двигател в нета. 928 S 4.7литра 300коня и около 400 Нм въртящ момент. ......Харесва ми ниския център на тежеста който се постига с боксера.
                      Провери пак в нета. Мотора е класически Осмак, а не боксер при 928 има само V8.
                      Боксерите са при "семейството" на 911. А 928 е най-бързата кола в света когато са я създали.

                      За конете на Москвича няма да коментирам, явно разбиранията ни за състезателни двигатели се разминават драстично.

                      Коментар


                      • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                        Вярно че не е боксер сега се загледах , обаче е толкова отворено V-то ,че останах с впечатление за такъв. Няма да коментирам разбиранията ми за състезателни двигатели защото предполагам много близки резултати с твоите разбирания. Остана ми още един щрих за да довърша Нисана на първо четене . После започва новия проект . Ако е живот и здраве наесен стартира нещо което няма да прилича на нищо правено до момента в нашия схлюпен гараж.
                        ПП. Има естествено много голяма вероятност това дето ще го почваме наистина да не прилича на нищо.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          ПП. Има естествено много голяма вероятност това дето ще го почваме наистина да не прилича на нищо.
                          Щом успя да направиш Газка да изглежда добре и сега ще се справиш.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Щом успя да направиш Газка да изглежда добре и сега ще се справиш.
                            Приятелю сега се сетих че днес правих снимки на последните доработки на ГАЗката . Смених мостовете с ГРски защото старите бяха от Y260 с предавателно отношение 4.11 и ползвах основно първа, втора и трета скорост , четвърта поемаше над 115км/час , пета -никъде. Сега звяра е с пружинно окачване отпред и отзад и се надявам като ходя до кафето да не друса много.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                              Давай снимки де.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Nissan Patrol 4.6 V8.

                                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение

                                И изобщо не си прав - 300 коня на Порше са мноооого по-различни от 300 коня на Роувър. ВЕрвай ми
                                Вервам ти че не си много в час...Пет кила круши си е друго-не са някакви си ябълки!
                                Момента е показателя когато мощноста е еднаква. Колко има поршето и колко ровъра? И при какви обороти? Пистата е различно от офроуда.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X