Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

    Здравейте колеги,

    От днес съм собственик на KIA SORENTO EX 2006г. Засега нямам още впечетления от колата, още не е регистрирана. На пръв поглед е много много запазена. Ето я Кията на линка докато все още е активен.


    Имам за начало такъв въпрос, някой колега може ли да ми каже от къде да си взема стелки за този модел?
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-03-12, 15:59.

  • #2
    От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

    Да ти е честита колега и много да те радва

    Коментар


    • #3
      От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

      Наистина голяма лъскарка!Да ти е честита!Споделяй впечатления, че и аз към КИА гледам!
      TLC 120 Prado
      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

      Коментар


      • #4
        От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

        Мерси за пожеланията.
        Днес я покарах малко, автомата превключва добре без удари, двигателя още преди месец на големите студуве палеше много лесно,работи без претрепервания или тресене. Колата има серзивна история и книжка, уж от първи собственик. Не знам дали може да се вярва на километрите, купена е в Италия от БМВ дилър.

        Според вас, ако колата е от първи собственик и се смята, купувана е от дилър и има гаранция първите 7г, дали може да се провери в КИЯ България някаква история за тази кола?

        Мерси предварително

        Коментар


        • #5
          От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

          Да ти е честита и много безаварийни!
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #6
            От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

            Честито и от мен и много безавариини километри и със здраве да си я караш.Гледам че си с автомат и аз съм така само че ти си с двата режима лоу и ауто.аз съм с другия 4*4 бързи,бавни и заден мост.Ще обменяме опит по натам За стелките ти писах в другия пост.

            Коментар


            • #7
              От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

              Мерси за пожеланията колеги,

              Днес вече всичко по регистрацията,каско и маркиране приключи. Само останах изненадан, че по Шваке оценката от Феб. тази година е 11.000евро, но няма начин.
              Днес останах много доволен от първите километри с колата градско каране. Вози много приятно, вътре ми е доста комфортно(110кила съм на 190:. Пробвах бавните на 4x4 в една нива, добре се държи колата при положение,че задните гуми ги няма. Минава доста приятно през неравностите. Остана за стелки да видя, благодаря на колегата ogata за съдействието и да проверя разните масла в автомата, отпред и отзад.

              Коментар


              • #8
                От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                Първоначално публикуван от sofbg81 Преглед на мнение
                Според вас, ако колата е от първи собственик и се смята, купувана е от дилър и има гаранция първите 7г, дали може да се провери в КИЯ България някаква история за тази кола?

                Мерси предварително
                Колега, първо да ти е честита и да те радва дълго, а тия от КИЯ България немогат да изкарат сервизна история дори на кола купена извън София та камоли от Италия, аз ходих при тях за една Кия купена от тях но от дилър в друг град и те изкараха , че колата никога не е посещавала техен сервиз, по възможност избягвай да ходиш там.
                Nissan Terrano R20 2.7TDI
                Toyota RAV 4 2.2 D-4D

                Коментар


                • #9
                  От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08768.jpg
Прегледи:2
Размер:194.0 КБ
ID:5351449Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08767.jpg
Прегледи:2
Размер:155.6 КБ
ID:5351450Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08766.jpg
Прегледи:2
Размер:125.8 КБ
ID:5351451Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08765.jpg
Прегледи:2
Размер:119.0 КБ
ID:5351452Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC08764.jpg
Прегледи:2
Размер:132.8 КБ
ID:5351453

                  Ето я и мойта машина

                  Коментар


                  • #10
                    От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                    Много моля колегата sofbg81 да ми пише на ЛС някакви координати за вразка телефонче нещо или скайп ,че искам да го питам някой неща а му е пълна кутията и не може да получава ЛС.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                      Направил си добър избор колега.Киа-та е добро качество,надеждност,и много евтина поддръжка.Обслужи я както трябва,освен двигателно масло,сменяй и на автомата,раздатката и диференциалите.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                        Браво колега,да ти е честита и със здраве да си я караш и много безаварийни
                        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                        Коментар


                        • #13
                          От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                          От 4 години имам същата, автомат, 5 скорости. Много здрава машина. Всеки път като ходя да сменям масло и филтри шефа на сервиза хващта голямата щанга да проверява окачването и всеки път остава разочарован Това от което не съм доволен е разхода и возията. Разхода е 11-12 градско и 9-10 извън, а возията малко друса и няма стабилност.
                          Скоро сменях казанчето на антифриза. Оказа се, че повечето са фабрично зле направени и се напукват от долу и почват да сълзят.
                          sigpic

                          Коментар


                          • #14
                            От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                            Първоначално публикуван от Botev Преглед на мнение
                            Колега, първо да ти е честита и да те радва дълго, а тия от КИЯ България немогат да изкарат сервизна история дори на кола купена извън София та камоли от Италия, аз ходих при тях за една Кия купена от тях но от дилър в друг град и те изкараха , че колата никога не е посещавала техен сервиз, по възможност избягвай да ходиш там.
                            В КИЯ са доста зле, мисля да не ходя повече там. Дайте съвет за някой сервиз? Виликар ми е много удобед.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                              Първоначално публикуван от gladiator777 Преглед на мнение
                              Направил си добър избор колега.Киа-та е добро качество,надеждност,и много евтина поддръжка.Обслужи я както трябва,освен двигателно масло,сменяй и на автомата,раздатката и диференциалите.
                              И аз си го мислих, но ме посъветваха само да се проверява на автомата дали е бистро и така. Но ще ги сменя всичките в най скоро време.От КИЯ ми казаха, че само RED1 се слага в тези скорости, според тях всякакъв друг избор би довел до чупене на кутията!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X