Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

    Първоначално публикуван от ogata_83 Преглед на мнение
    Колега това двойното дин-че много ми харесва и на мен.Ако ще го поръчваш,драсни някой ред колко левчета е ,ако се навиеш да поръчаш едно и за мен.Така като гледам описанието май ще стане за наще машинки.
    Ами аз го поръчах вече, сори. Следващия път ще свиркам предварително.

    Коментар


    • #32
      От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

      Мултимедийката е добра.Пиши отзиви като дойде.

      Коментар


      • #33
        От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

        Днес ми беше първото извънградско със Кията. София-Берковица-София през Петрохан. Бях с гуми за мъгла) и на някои места из Петрохан където е по заледено, на Авто 4x4 джипката реагираше доста добре без голямо забавяне(найстина има малко забавяне преди да реагира и трябва да се има едно на ум). Като цяло съм много много доволен как се държи из завоите, вози много приятно и почти не усеща дупките. Разход може би 20лт-200км спокойно шофиране. Очаквах да е малко по добре но това е положението.

        Коментар


        • #34
          От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

          Да,внимавай,че в даден момент и две секунди са фатални.Иначе на двойно Сорентото е много стабилно.Аз тази зима купих 4 чисто нови само зимни гуми и се изкефих на снега.

          Коментар


          • #35
            От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

            Първоначално публикуван от gladiator777 Преглед на мнение
            Да,внимавай,че в даден момент и две секунди са фатални.Иначе на двойно Сорентото е много стабилно.Аз тази зима купих 4 чисто нови само зимни гуми и се изкефих на снега.
            Дамм, добре се държи само на задно.
            Ти какви гуми си взе, от къде и колко пара ако не е тайна.

            Аз съм карал с такива летни и се държат уникално. Мисля пак да взема такива.

            http://www.bggumi.com/eshop/productinfo/2/38546/

            Коментар


            • #36
              От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

              Гумите изглеждат добри за лятото.Аз си купих БФ ГУДРИЧ,от Диана-та,по 300 лв парчето,с отстъпката по 225 ги взех.Иначе имам летни Бриджстоун.

              Коментар


              • #37
                От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                гумени стелки велоятно има в специализирания магазин в Студ. град - аз съм вземал оттам за Пасат и за Гранд Витара и съм доволен...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #38
                  От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                  Здравейте колеги.От вчера и аз съм собственик на Киа Соренто CRDI-ЕХ-2003г.-ръчни скорости.За сега първите ми впечатления са много добри,но имам един въпрос.Десния фар не свети на къси светлини/вероятно крушката е изгоряла/.Та въпроса ми е как се сменя крушката и каква трябва да сложа?Ако някой от вас е сменял или знае как се сменя моля да сподели,ще съм много благодарен.Поздрави!!!
                  Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                  Коментар


                  • #39
                    От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                    Първоначално публикуван от sofbg81 Преглед на мнение
                    Ейй луда работа с това масло,ффффффф. Май наистина само от Кия може да се намери. Това някак си не ми се струва реално.

                    Между другото някой може ли да ми помогне да си намеря оригинална мрежа за багажника.

                    Започнах да си поръчвам разли глезорийки за колата))

                    http://www.ebay.com/itm/220970501848...84.m1497.l2649

                    http://www.ebay.com/itm/LED-WHITE-2X-12-INTERIOR-STRIP-FOOTWELL-LIGHT-UNDER-DASH-BULB-SMD-EXTERIOR-e-W3-/190649213340?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AKia|Model%3ASorento&hash=item2c6394219c&vxp=mtr



                    http://www.ebay.com/itm/LED-WHITE-2X-DOME-MAP-INTERIOR-LIGHT-BULB-9-SMD-CIRCLE-PANEL-XENON-HID-LAMP-e-W9-/200723144735?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AKia|Model%3ASorento&hash=item2ebc08201f&vxp=mtr


                    http://www.ebay.com/itm/EuroStyle-13-ANTENNA-2003-thru-2009-Kia-Sorento-/170796432904?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2006|Make%3AKia|Model%3ASorento|Submodel%3AEX&hash=item27c442be08&vxp=mtr


                    А пък за това много се чудя, http://www.ebay.com/itm/220934567534...84.m1423.l2648 ,енглето твърди че става и може да се монтира на Кията.

                    Вие какво мислите колеги?
                    аз имам една излишна. ако искаш пиши на лични

                    Коментар


                    • #40
                      От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                      Първоначално публикуван от ivanmp Преглед на мнение
                      Здравейте колеги.От вчера и аз съм собственик на Киа Соренто CRDI-ЕХ-2003г.-ръчни скорости.За сега първите ми впечатления са много добри,но имам един въпрос.Десния фар не свети на къси светлини/вероятно крушката е изгоряла/.Та въпроса ми е как се сменя крушката и каква трябва да сложа?Ако някой от вас е сменял или знае как се сменя моля да сподели,ще съм много благодарен.Поздрави!!!

                      Колега онзи ден смених левия че ми изгоря късия като на теб.Значи крушката е Н7 ,55 вата.Сменя се много лесно на фара отзад има капаче,развиваш го ,махаш буксата и има едно телче дето даржи крушката откачаш и него, и си готов вадиш крушката и слагаш новата.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                        Само че при мен е десния и въздушния филтър е точно зад това капаче и пречи да се развие.Вчера един приятел който кара Шевролет-Каптива ми каза че се сваляло целия фар
                        Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                        Коментар


                        • #42
                          От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                          Първоначално публикуван от ivanmp Преглед на мнение
                          Само че при мен е десния и въздушния филтър е точно зад това капаче и пречи да се развие.Вчера един приятел който кара Шевролет-Каптива ми каза че се сваляло целия фар
                          По-скоро трябва да махнеш кутията на филтъра. Поне аз така съм правил. Фара като махнеш после трябва да го настройваш.
                          sigpic

                          Коментар


                          • #43
                            От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                            По ръководство го дават с сваляне ан фара. На 3 или 4 болтчета е и се сваля за 3 мин.
                            Land Rover Defender 110SW 300tdi

                            Коментар


                            • #44
                              От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                              Така и направих днес.Свалих фара който се държи на 3 болта.Но сега май трябва да отида да ги регулират
                              Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                              Коментар


                              • #45
                                От: Горд собственик на SORENTO EX2.5CRDI 2006

                                Здравейте колеги.Имам няколко питания към знаещите относно чипосването на двигателя на Киа Соренто ЕХ-2.5 CRDI-ръчни скорости.Как влияе на двигателя този чип.Не спомага ли за по-бързото му износване?Верно ли е че сваля разхода с около литър?И не на последно място има ли смисъл от този чип?Благодаря ви предварително
                                Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X