Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Митът за лошия ФОРД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Митът за лошия ФОРД

    Между твойта и мойта общото май е само емблемата
    По принцип модерните дизели загряват бавно и затова някои имат разни системи за по-бързо затопляне на мотора...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #92
      От: Митът за лошия ФОРД

      Незнам какво имат,ама карам с кубинки,шапка и ръкавици си нося при нужда,3-4 термостата смениха и казаха така ще биде !Инъче за вървенето върви,и то доста,на старт е много пъргав,на магистрала държи без проблем 160 км. изпъвам го до към 180-190 км. При нормално каране завчера ми даде 5.6 литра на 100 км. от Пловдив до Силистра и обратно ! По принцип дава 6.5 литра на 100 км.До колкото знам е турска сглобка !
      Последно редактирано от Roninn; 09-01-14, 20:31.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #93
        От: Митът за лошия ФОРД

        Кънекта е така. Няма оправия.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #94
          От: Митът за лошия ФОРД

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Кънекта е така. Няма оправия.
          Точно кънект е,така му викаме и ние,незнам ако му сложим нещо отпред като на уазките дали няма да има ефект
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #95
            От: Митът за лошия ФОРД

            Два наследих, единия аз изкарах от магазина. Само печката ги оправя.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #96
              От: Митът за лошия ФОРД

              така е като си купувате тропическо изпълнение
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #97
                От: Митът за лошия ФОРД

                Навремето,млад инженер двигатели,запален състезател -млад и зелен си взех първия форд-Ескорт RS.Благодарение на него станах автомонтьор.Голям кеф ми беше да вися под него,не че имах избор де.След година и половина "тясно" сътрудничество с него писах едно писмо на английския им клон ,че съм открил 4-5 фабрични дефекта и то не само на моя екземпляр а и на познати.Отговора им беше:"Ние затова имаме толкова богата сервизна база в цяла европа,за да може да има към кого да се обърнат милионите ни клиенти".Намерих си оправдание ..стар автомобил,все през състезатели минал,,,нормално е да се троши нонстоп.Взех чисто нов Ескорт на изплащане от Мотопфое,та да мирясам.Не изкара гаранция.Хвърли гарнитура на 36к км,заради термостат.Продадох го ,както беше лизингов.От тогава ми е любима марка и много клиенти ми е носил форда.В последствие разбрах ,че много "бели"не са случайни ,а са политика на форд за програмата Лоялни клиенти...
                Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                Disco 1 бекъп
                Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                Коментар


                • #98
                  От: Митът за лошия ФОРД

                  така е като си купувате тропическо изпълнение

                  ПС: Да попълня темата и с впечатление за Мондео 2008г 2.0 дизел 140кс (пежо HDI-мотор) 6ск - МНООГО приятна кола 120кмч = 2000об/мин Покарах го до Гърция и обратно, чат пат и на 3000 оборота Голяма, широка, пъргава... би-ксенон и т.н. За 12000лв ми се видя перфектен... Даде точно 7/100 разход.
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #99
                    От: Митът за лошия ФОРД

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Кънекта е така. Няма оправия.

                    Карам кънект от чисто нов. 200 000км е сега, като ремонти две биалетки, сега пак са за смяна, тропат вече оригиналните накрайници и това е. Консумативи - филтри и масла, ремък на 150000 км и паразитна ролка. Два к-та предни накладки и к-т задни. Леко е крив заден барабан - но при каране не се усеща, не го сменям понеже е барабан-лагер. За смяна са гофрираните маркучи на преди и след кулера. От километрите е изгоряло вътрешното покритие и упускат налягане.

                    И това е. А да, изгниха й праговете, по неизвестна за мен причина. И да без натоварване трудно достига 90градуса, но парно има. Но имам и фабрична печка.
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • От: Митът за лошия ФОРД

                      Първоначално публикуван от Markony_RS Преглед на мнение
                      ...си взех първия форд-Ескорт RS...
                      нашият с брат ми не беше RS, а "само" 1.6и 105кс... Няколко човека се учихме да караме на него, даваше вид, че аха-аха и ще се разпадне... Да ама не... Продадхоме го на изплащане един "състезател", който го кара още 3 години и накрая се обърна с него... Чак след това го изплати докрай...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • От: Митът за лошия ФОРД

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        ПС: Да попълня темата и с впечатление за Мондео
                        абе не знам много за Форд, макар, че първата ми кола навремето беше Форд Таунус...
                        (беше железен таралясник от 197и някоя си...)
                        ама иначе някой на това дето е Мондео, си мислят, че е Волво, Мазда, че и Ягуар даже...

                        Коментар


                        • От: Митът за лошия ФОРД

                          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                          Карам кънект от чисто нов. 200 000км е сега, като ремонти две биалетки, сега пак са за смяна, тропат вече оригиналните накрайници и това е. Консумативи - филтри и масла, ремък на 150000 км и паразитна ролка. Два к-та предни накладки и к-т задни. Леко е крив заден барабан - но при каране не се усеща, не го сменям понеже е барабан-лагер. За смяна са гофрираните маркучи на преди и след кулера. От километрите е изгоряло вътрешното покритие и упускат налягане.

                          И това е. А да, изгниха й праговете, по неизвестна за мен причина. И да без натоварване трудно достига 90градуса, но парно има. Но имам и фабрична печка.
                          Маркучите на кулера с пружината ги смених преди 2 седмици 40 бройката 80 лв.двата
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Митът за лошия ФОРД

                            И къде ги намери ако не е тайна? Аз ги чакам от Рубена Пловдив, че нещо ги нямат налични.
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • От: Митът за лошия ФОРД

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              ама иначе някой на това дето е Мондео, си мислят, че е Волво, Мазда, че и Ягуар даже...

                              А с това изречение какво си искал да кажеш? Че нещо не мога да му схвана смисъла?
                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар


                              • От: Митът за лошия ФОРД

                                Най-вероятно е искал да каже, че изброените имат модели базирани на една и съща платформа, а именно Мондео.
                                Subaru Legacy 2.5
                                Suzuki GS500 E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X