Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Митът за лошия ФОРД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Митът за лошия ФОРД

    Форд е имал и лоши и добри модели, а последните му модели са с много добро реноме. Естествено не и в България, защото всяка селска пръчка, чула - недочула някъде из заведенията за обществено хранене нещо лошо за форд, после става експерт и заклеймява марката, при положение, че даже не е пипнал и едно болтче по такъв автомобил. Това е хубаво за хората, купуващи фордове, защото ги купуват за без пари и си карат безгрижно. За това да живее пасат 2, опел астра, или поне каквото е останало от нея, мерцедес 124-ка 200д, ауди 80 яйце и още един куп скрап, карана от псуващите по форд
    ТКЗС за цял живот

    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

    Коментар


    • #32
      От: Митът за лошия ФОРД

      Май малко прекалих в този си отговор за което си взимам бележка!
      Последно редактирано от Иво82; 07-03-12, 20:57. Причина: изтрито за запазване на добрия тон
      Uaz 469 2.4 D MB
      KTM 600 ROTAX
      Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
      Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

      Коментар


      • #33
        От: Митът за лошия ФОРД

        Личното мнение не винаги е приятно или правилно или коректно и за това не си го развяваме къде искаме.В крайна сметка си е лично.

        Коментар


        • #34
          От: Митът за лошия ФОРД

          Нещо явно си се объркал и си останал с впечатлението , че си ми натрил носа .
          Коментара ми в горния пост е изцяло свързан с съдържанието което изтрих за да се запази добрия тон и отношения в форума , но това явно не е възможно!Стоя твърдо зад мнението си и ако можеш да го обориш без да използваш една камара несвързани и исмукани от пръстите си лайна моля заповядай!
          Оборва се с факти , кеф ти от личен опит или практика , ако изобщо имаш !
          Относно Нисан си помисли какво е общото с Форд Маверик примерно
          Uaz 469 2.4 D MB
          KTM 600 ROTAX
          Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
          Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

          Коментар


          • #35
            От: Митът за лошия ФОРД

            Какво повече да ти кажа... автомобили само ти караш... явно. Нямам време за губене да се обосновавам за нещо което дори няма да проумееш... по милион причини.

            Коментар


            • #36
              От: Митът за лошия ФОРД

              Предлагам да спрете с меренето на карданите и да не осирате повече темата.

              Коментар


              • #37
                От: Митът за лошия ФОРД

                Явно стана така както става всеки път , появиха се колеги където са карали по 100 000 километра на всеки един модел от марката за година , такива които работят в N-брой оторизирани сервизи откакто са навършили 2 3 годинки и така нататък , по техните разбирания и аз съм карал Балканче Фют преди 10 години , ама не давам надясно и наляво мнения за днешните? Като си имате неприязън към дадено нещо не насирайте темите из форума без значение от марка и модел , че ставате за резил и ако толкова много го избивате на комплекси ТУНИХ форума е отворил врати за вас ШИРОКО

                Коментар


                • #38
                  От: Митът за лошия ФОРД

                  Добре де. Успокой се сега и разкажи какво си карал, какви са ти впечатленията и т.н. Стига подскача като тунинг мастЪр на амфета. Защото няма как да ме убедиш така да си купя Форд вместо Тойота, Хонда, Сузуки и т.н.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Митът за лошия ФОРД

                    Аз съм голям враг на Форд обаче,май почнах да ставам и враг на всички нови коли.
                    Напоследък тенденцията е да се чупят и да се сервизират по често.
                    Ама да ви кажа в Габрово маршрутките са Транзити и постоянно реват от дюзи.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Митът за лошия ФОРД

                      Тук по добре да пишат бивши или сегшни собственици на Форд.Защото толкова глуписти изписани...........Аз бях собственик на на 2бр.Форд Сиера(бензинови).Какво да ви кажа?!!!Много здрави и двигател и ходова част.На такова каране малко автомобили биха издържали.Притежавал съм поне 10 различни марки..По здравина за мен Сиерата е в челните места.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Митът за лошия ФОРД

                        Не съм се притеснил , че да се успокоявам , и не виждам да съм споменал нещо за тунинг? Още повече пък ми е интерестно как ме видя че подскачам? И ако се опитваш подигравателно да ми намекнеш нещо си го запази за теб , аз наркотици не използвам .
                        Просто темата отиде в друга категория , биеща се за място в фън раздела и немисля да карам теб или някой друг да си купува каквото и да било ... Изказах един път някакво нормално мнение и който както иска да го приема ..

                        Коментар


                        • #42
                          От: Митът за лошия ФОРД

                          Първоначално публикуван от Руди Преглед на мнение
                          Тук по добре да пишат бивши или сегшни собственици на Форд.Защото толкова глуписти изписани...........Аз бях собственик на на 2бр.Форд Сиера(бензинови).Какво да ви кажа?!!!Много здрави и двигател и ходова част.На такова каране малко автомобили биха издържали.Притежавал съм поне 10 различни марки..По здравина за мен Сиерата е в челните места.
                          До 1999 г. всички коли бяха здрави, след това всички отидоха в канала. Криво-ляво гледат да изкарат гаранцията и почват да се трошат, а някои дори и дотам не я докарват. Сиерата и Скорпиото са от "оня" материал и спор за здравината им няма.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Митът за лошия ФОРД

                            И тая тема, като всяка подобна си отива към коша ... Във форума има нагледни примери как коли от пословично здрави модели се трошат без проблем. Има и достатъчно такива, които са от "калпави" марки, ама пак си бръмчат без проблем. Та всичко е относително. Който не го кефи Форд, да си купи Майбах и да го направи баничарка. Може пък да е по-здрав. После да сподели кое, как и колко. Аз смятам, че щом дадена марка е на пазара и то в челните редици по продажби, надали ще е от най-калпавите. Пък мнението на квартални специалисти, кой колко коли е счупил ще го подмина, щото има хора, които и мек х.. могат да счупят ...
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #44
                              От: Митът за лошия ФОРД

                              Тема безкрайна... тя си е за фън раздел попринцип... едни за това други за онова... пусни тема кой по велик Левски или ЦСКА и ще получиш желания резултат...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Митът за лошия ФОРД

                                Все още, от време на време, драмяскам един Орион 1,6 EFI 1992 година, бензин, 105 коня.Е, "нема" такава кола! Сърце не ми дава да го дам на някой циганин за жълти стотинки.Закупен през 2001, до сега са сменени един съединител,жилото на ръчната спирачка и два задни амортисьора, забравих...и задното и средно гърне.По тенекиите, само зоната около капачката на резервоара...гният там, пущините! Нищо по окачването или по двигателя! И досега без проблем минава годишните прегледи, в т.ч. и тестовете за изгорели газове, при положение, че като техниците му видят документите, решават че няма начин всичко да е наред в такъв автомобил и го "даряват" с прекомерно и с нищо незаслужено внимание!"Форди" все още си гори 6 на 100 извънградско и качва Вакарел по магистрала Тракия на 5-та.Е, няма климатик, и данъка му е 82 лв., но няма пълно щастие.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X