Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двудневен хард на 24-25 март 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двудневен хард на 24-25 март 2012

    Здравейте колеги...След дългата зима реших да организирам един релаксиращ уикенд с цел посрещане на пролетта. Идеята ми е това да се състой на 24-25 март. Маршрута като цяло ще бъде около 100тина километра в двете посоки. Първият ден са около 50-60км след това купон с преспиване в ловни хижи, втори ден в зависимост от това кой в какво състояние е/физически и технически/ ще решим кой как иска да се върнем.Очаквам вашите предложения около детайлите за да направим разходката максимално приятна.


    пп И все пак нека броенето започне СЕГА!
    Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 25-02-12, 13:22.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

  • #2
    От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

    Поради високата активност ще дам малко повече информация въпреки, че имаме цял месец все още да го мислим и обсъждаме. Предварителното преброяване до този момент очертава 4 джипа за сега. Два нисана един самурай и една витара и то ЧЕРВЕНА. Таз годишният маршрут не мисля много да се различава от предишния като може да бъдат променени най-екстремните участъци. Мястото предвидено за нощувка е с капацитет около 30 човека или 15 двойки +палатков лагер без ограничения .Хижите са от висок клас спрямо местонахождението си Разполагат с общи спални помещения като едната хижа е мезонет Мисля от Нови хан да тръгнем към 9.30часа при самолета.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • #3
      От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

      Колко пари струва нощувката е накъде е маршрута ?
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • #4
        От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

        Нови-хан-Чукурово-Борика-Черньово или Нови хан-Крушовица-Чукурово-Борика-Боерица-Живково-Черньово ,според зависи.
        В нощувката не влиза спален чувал. Хижите са ловни и нощувките са безплатни няма само бели чершафи и т.н. екстри, но има всичко необходимо дори и отоплителни печки на тв. гориво.

        ето за това говорим
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 26-02-12, 16:03. Причина: снимки
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #5
          От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

          ето още снимки на хижитеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P1140230.jpg
Прегледи:2
Размер:193.1 КБ
ID:5350776 Всяка прилика с действителни лица и задници е напълно случайна!

          Коментар


          • #6
            От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

            Първоначално публикуван от mimi77 Преглед на мнение
            ето още снимки на хижите[ATTACH=CONFIG]422796[/ATTACH] Всяка прилика с действителни лица и задници е напълно случайна!
            Мими мене ми се видат се отбор юнаци

            Поздрави
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #7
              Re: Двудневен хард на 24-25 март 2012

              Супер! Само да свърша снимки до тогава.. и сме на линия!100%
              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

              Коментар


              • #8
                От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

                Ако вземем гуми до тогава сме на линия
                Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                Коментар


                • #9
                  От: Двудневен хард на 20 и 21 март

                  Понеже моя паркетник със сигурност няма да е пораснал до тогава, използвам момента да си предложа услугите като навигатор на някого, който смята да ходи сам! Освен, че се оправям в гората в т.ч. и слбедки, джекове, кирки, лопати, моторни триони и др., знам няколко стотин вица и съм весел и забавен спътник.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

                    Таях досега надеждичка, че ще мога да се включа и да се видим с познати лица, ама датите ще ме хванат извън България, за което искренно съжалявам.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

                      Колко ще е хард? Щото и моята Буханка е заводска.
                      Иначе съм готов.
                      SUBARU FORESTER 2.0XT '03
                      УАЗ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

                        Първоначално публикуван от Biceps Преглед на мнение
                        Колко ще е хард? Щото и моята Буханка е заводска.
                        Иначе съм готов.
                        Лек хард или иначе казано поносим /ще се кара на утвардени горски пътища / то и моя нисан не е правен кой знае какво . Ще се справиш няма проблем . От къде ? ще тръгваш колега сам ли ще ? пътуваш че Марто нема джип за у гората а му се идва и то яко.
                        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 27-02-12, 13:10.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #13
                          От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

                          По принцип ще тръгвам от София, но още ми е рано да кажа дали ще съм сам. Ще пишем и ще се разберем.
                          SUBARU FORESTER 2.0XT '03
                          УАЗ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

                            Марто да не се ослушва ами да пали дзверо и гассссс Нема начин да не мине откъдето трябва, вече е научен/джипа/ Ако не ми мине котка път ще се явя и аз.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #15
                              От: Двудневен хард на 24-25 март 2012

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Марто да не се ослушва ами да пали дзверо и гассссс Нема начин да не мине откъдето трябва, вече е научен/джипа/ Ако не ми мине котка път ще се явя и аз.
                              То , аз това се чудя ама сигорно му е жал за лака. Гледай да си на линя , в пълен комплект с Верчето поздрави заяц.
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X