Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Начинание за 2017-2018 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Начинание за 2017-2018 година.

    Здравейте колеги,
    Казвам се Мартин Петров и съм на 20 години. Пиша книги,сценариИ и се занимавам с изобретяване на най-различни неща. Уча за доктор 1 година и много, много обичам животните. Ходя на лов от 6-ест годишен. Убивал съм толкоВА хищници,че кожите вече ги разпродадохме...Искам съвети относно това как да подбера животни за малко пространство. Говорим за около 20 хектара гориста местност в стара планина. С баща ми мислим да сложим 5-6 диви свине,1-2 коня,10 заека,къщи за птици...вече има за около 100-200 птици. Някоя друга лисица,чакал и да направим малко езерце с няколко водни кокошки и паренца. Ако някой има идея от кое по колко да се сложи и как ще е хубаво..Проекта трябва да почне 2017 и до 2018 да са заселени всички животни. По принцип прасетата и конете вече са в оградени земи на причтели заиците са при дядо(диви зайци) а птиците сами ще се заселят.Искам също да ви питам колко ще ми излезне да храним птиците,патиците и водните кокошки, изчислих че за една година е около 400 лева за жито,царевица просо и т.н.Свинете си имат ябълкови,крушови и сливови дървета колкото искат,а конете и зайците трева. Чудя се за чакалите и лисиците как се хранят и дали е Уместно да се вкарват.Питам от сега и се готвя защото имам доходи и събирам...земята е наследствена баща ми вече ми я прехвърли и искам до тогава да е готово всичко и да ги развъждаме и да има 1-път в годината подборен лов,за да бъде всичко в равновесие. Запитването ми е от кое животно колко мъжки-колко женски и колко ще ми излезне на година иЗхранването. Вече всичко е начертано и месТноста се обработва, на места се сАди царевица,а на други жито на трети картофи и т.н. Надявам се да няма много критики от сорта:"До тогава ще размислиш" , "Още си млад за тАкива неща" И коронната иЗцепка "В тая държава нищо не става"

    П.П.Съжалявам за грЕшките и за непоносимият правоПис(клавиАтурата е стара).

    Не е проблемът в клавиатурата. Оставяй по малко разстояние преди ново изречение, по-четивно ще е.
    Последно редактирано от derhunter; 25-02-12, 22:07.

  • #2
    От: Начинание за 2017-2018 година.

    Птици, патици и водни кокошки с 400лв на година? Не съм го правил и не знам, но на мен, храненето на 7 /седем/броя аквариумни рибки ми е 250лв на година. Та с този бюджет, до под кривата круша май. По добре ще е да наблягате на "Сценарий" според мен.

    А и за правописа, си има и редакция, пък било и със стара клавиатура.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      От: Начинание за 2017-2018 година.

      Лисиците и чакалите дали ще оставят зайците, патиците и кокошките на мира. Вярно пространството не е малко, но ми се струва, че без хищниците ще е по-добре.
      Лично мнение.
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • #4
        От: Начинание за 2017-2018 година.

        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
        Лисиците и чакалите дали ще оставят зайците, патиците и кокошките на мира
        Ще отпадне нуждата от подборен отстрел.
        За какво са царевица, жито, картофи...Нали правиш ловен резерват?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          От: Начинание за 2017-2018 година.

          Ще погледна за някоя спец. книжка за норми, дажби, численост и полова структура.
          TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
          www.kamino92.com

          Коментар


          • #6
            От: Начинание за 2017-2018 година.

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Ще отпадне нуждата от подборен отстрел.
            За какво са царевица, жито, картофи...Нали правиш ловен резерват?
            Те ще са нужни за храна на прасетата,конете,птиците и т.н.Така те ще си ровят картофите сами.
            Също да питам дали закона ще разреши сърни,сръндаци,елени и кошути да бъдат вкарани?По една бройка за размножаване .

            Коментар


            • #7
              От: Начинание за 2017-2018 година.

              Първоначално публикуван от martinski17 Преглед на мнение
              Здравейте колеги,
              Казвам се Мартин Петров и съм на 20 години. Пиша книги,сценариИ и се занимавам с изобретяване на най-различни неща. Уча за доктор 1 година и много, много обичам животните. Ходя на лов от 6-ест годишен. Убивал съм толкоВА хищници,че кожите вече ги разпродадохме...Искам съвети относно това как да подбера животни за малко пространство. Говорим за около 20 хектара гориста местност в стара планина. С баща ми мислим да сложим 5-6 диви свине,1-2 коня,10 заека,къщи за птици...вече има за около 100-200 птици. Някоя друга лисица,чакал и да направим малко езерце с няколко водни кокошки и паренца. Ако някой има идея от кое по колко да се сложи и как ще е хубаво..Проекта трябва да почне 2017 и до 2018 да са заселени всички животни. По принцип прасетата и конете вече са в оградени земи на причтели заиците са при дядо(диви зайци) а птиците сами ще се заселят.Искам също да ви питам колко ще ми излезне да храним птиците,патиците и водните кокошки, изчислих че за една година е около 400 лева за жито,царевица просо и т.н.Свинете си имат ябълкови,крушови и сливови дървета колкото искат,а конете и зайците трева. Чудя се за чакалите и лисиците как се хранят и дали е Уместно да се вкарват.Питам от сега и се готвя защото имам доходи и събирам...земята е наследствена баща ми вече ми я прехвърли и искам до тогава да е готово всичко и да ги развъждаме и да има 1-път в годината подборен лов,за да бъде всичко в равновесие. Запитването ми е от кое животно колко мъжки-колко женски и колко ще ми излезне на година иЗхранването. Вече всичко е начертано и месТноста се обработва, на места се сАди царевица,а на други жито на трети картофи и т.н. Надявам се да няма много критики от сорта:"До тогава ще размислиш" , "Още си млад за тАкива неща" И коронната иЗцепка "В тая държава нищо не става"

              П.П.Съжалявам за грЕшките и за непоносимият правоПис(клавиАтурата е стара).

              Не е проблемът в клавиатурата. Оставяй по малко разстояние преди ново изречение, по-четивно ще е.
              Колега ,не искам да те обиждам ,ама що не продължаваш да си учиш за доктор?
              тел.0879292900 Калин Костадинов

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X