Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PATROL Y260 камионче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: PATROL Y260 камионче

    Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
    Случайно, да имате релета за подгреващи свещи (24в)?
    Релета не знам,но...при интерес мога да свърша работа за конвектор от 24V на 12V.Който има интерес да ми пише на ЛС
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #17
      От: PATROL Y260 камионче

      Някой да има впечатления от тази гума,че цената и е доста добраНатиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpeg
Прегледи:1
Размер:11.2 КБ
ID:5353464МАТАДОР ВИСЕНТА
      Борис 0888 999 едно едно9
      PATROL Y260 RB30S

      Коментар


      • #18
        От: PATROL Y260 камионче

        Да споделя какво направих тази седмица за камиончето.Първо накарах турбото да работи малко по усилено, че ми се струваше че почива малко повече отколкото трябва

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08032012169.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5354608Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08032012167.jpg
Прегледи:1
Размер:106.4 КБ
ID:5354609

        След това изхвърлихме старото желязо

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10032012170.jpg
Прегледи:1
Размер:129.6 КБ
ID:5354610
        Прикачени файлове
        Борис 0888 999 едно едно9
        PATROL Y260 RB30S

        Коментар


        • #19
          От: PATROL Y260 камионче

          А на негово място се появи е тая тръбъ с диаметър 60 мм, да му е по-лесно да дуфаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:10032012171.jpg
Прегледи:2
Размер:115.7 КБ
ID:5354613
          Борис 0888 999 едно едно9
          PATROL Y260 RB30S

          Коментар


          • #20
            От: PATROL Y260 камионче

            Вчера се празходихме с колегите над Кремиковци и определено съм доволен от ефекта с повечко налягане и гориво.Бих казал че камиончето се движи доста добре и определено се усеща разликата.Също така и звука от новата генерация е доста приятен и не е чак толкова шумен колкото очаквах.Поздрави!
            Борис 0888 999 едно едно9
            PATROL Y260 RB30S

            Коментар


            • #21
              От: PATROL Y260 камионче

              Здравейте колеги.След днешната разходка се убедих в крайно амортизираното ми окачване като цяло.Така че ще има генерални промени в конструкцията,които така или иначе бях замислил още при покупката на джипа.По тоя повод съм отворен за предложения за предни пружини от У60 заедно с носачите за предния мост и панхарда.Чел сам тема на колега в чужд форум,който е осъществил подобен проект,само че с носачи от заден мост на Паджеро.Пуснал сам снимки по-нагоре в темата.Поздрави!
              Борис 0888 999 едно едно9
              PATROL Y260 RB30S

              Коментар


              • #22
                От: PATROL Y260 камионче

                Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
                Здравейте колеги.След днешната разходка се убедих в крайно амортизираното ми окачване като цяло.Така че ще има генерални промени в конструкцията,които така или иначе бях замислил още при покупката на джипа.По тоя повод съм отворен за предложения за предни пружини от У60 заедно с носачите за предния мост и панхарда.Чел сам тема на колега в чужд форум,който е осъществил подобен проект,само че с носачи от заден мост на Паджеро.Пуснал сам снимки по-нагоре в темата.Поздрави!
                Когато имаш възможност намини да ти покажа аз какво сътворих с пружини от Гега и Гр-ви предни пушки.
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #23
                  От: PATROL Y260 камионче

                  Благодаря за поканата,колега.Ще се възползвам със сигурност.Поздрави.
                  Борис 0888 999 едно едно9
                  PATROL Y260 RB30S

                  Коментар


                  • #24
                    От: PATROL Y260 камионче

                    Бих искал да кача повечко снимков материал,обаче възникна проблем,а именно доколкото прочетох ми трябва ФТП акаунт.Пак от четене по темата със снимките разбрах,че се праща съобщение на Венцислав Петров и готово.Да де ама сам младши участник и нямам право да иизпращам лични.И те така.Ако бъркам някъде ще съм благодарен да ме поправят по-вещите колеги.Ако пък не,някой да ме свърже с колегата и модератор.Благодаря ви.
                    Борис 0888 999 едно едно9
                    PATROL Y260 RB30S

                    Коментар


                    • #25
                      От: PATROL Y260 камионче

                      Малко свежи снимки

                      Борис 0888 999 едно едно9
                      PATROL Y260 RB30S

                      Коментар


                      • #26
                        От: PATROL Y260 камионче

                        В списъка с подобренията,ако може така да се каже имаме следните неща:
                        1. Лети джанти от паджеро 15" и гуми Кобра [не е кой знае какво ама му подобриха визията]
                        2. Полиуретанови тампони по обиците на предните и задните ресори + гресьорки на всеки болт за смазване на полиуретана
                        3. С горната операция съчетахме и шпренгване на предните ресори + подмяна на пласмасовите подложки между листовете и тампоните към шасито
                        4. Предните седалки са подменени с Рекаро от БМВ, които на мен са ми доста удобни.Минуса им е че се получиха малко високи, но е поправимо
                        5. Сменени са всички масла - раздатка,скорости,дифове.По тоя повод лсд-то май не е много добре
                        6.Предстои поставяне на новите задни амортесьори Каяба газови монотръбни и почистване,гресиране и леко шпренгване на задните ресори
                        ето и малко снимки












                        Борис 0888 999 едно едно9
                        PATROL Y260 RB30S

                        Коментар


                        • #27
                          От: PATROL Y260 камионче

                          Май никой не се интересува от стари ресорни джипки
                          Между другото, търся си подходящ демфер за волана, та ако някой колега има идеи и предложения да пусне едно ЛС с тел. за връзка.Поздрави!
                          Борис 0888 999 едно едно9
                          PATROL Y260 RB30S

                          Коментар


                          • #28
                            От: PATROL Y260 камионче

                            Направеното дотук е добре,
                            Демпфер - за предпочитане нов.
                            Life is too short to drive dull cars!

                            Fight global warming !
                            ... turn on your A/С !

                            Коментар


                            • #29
                              От: PATROL Y260 камионче

                              Днес след дву или тричасова борба имам работещ оборотомер.Толкова се бях захласнал че пропуснах снимковия материал.Проблема беше в студена спойка в самия уред, ама аз тръгнах от другия край,а именно от датчика зад колелото на помпата.После доволен от свършената работа реших да му ръгна и новите амове отзад.Резултата е в пъти по приятна и стегната возия,но имайки предвид че левия стар беше тотал щета,няма и как да не е такъв резултата.А имам и питане при 100 км у час колко са ви оборотите?Мойте са около 2900 - 3000.Поздрави!
                              Борис 0888 999 едно едно9
                              PATROL Y260 RB30S

                              Коментар


                              • #30
                                От: PATROL Y260 камионче

                                Днес ми се наложи да си пренеса един багаж.Викам си няма грижи, нали си имам и камионче, ще си свърша работа без проблем.Обаче греда - задните седалки не се сгъват и не се получи тая с багажа.Та реших следващата задача да е това
                                Борис 0888 999 едно едно9
                                PATROL Y260 RB30S

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X