Обява

Свий
Няма добавени обяви.

исузу трупьр проблеми с паленето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • исузу трупьр проблеми с паленето

    Здравеите колеги . От скоро сьм собственик на исузу 3.0 д 2001г. Днес не поиска да запали.Лампата за пдгряаване не свети като дам контакт ,светва като вартя на стартер и дори когато вьрна контакта пак свети . Ако някои знае нещо по вапроса нека пише.

  • #2
    От: исузу трупьр проблеми с паленето

    Първоначално публикуван от m.o.m.o. Преглед на мнение
    Лампата за пдгряаване не свети като дам контакт ,светва като вартя на стартер и дори когато вьрна контакта пак свети.
    Това да вземеш да го обясниш пак.

    Светва ли Check Engine?
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: исузу трупьр проблеми с паленето

      check не свети .

      Коментар


      • #4
        От: исузу трупьр проблеми с паленето

        Когато дам контакт ,лампата за подгряването въобще не светва .Когато завъртя на стартер лампата за подгряването започва да свети слабо .Дори когато върна клю4а и дори когато го извадя от контакта п .родалжава да свети.Единственото нещо което съм правил междувременно е че смених горивниа филтър но след това запалих колата .На другия ден няма палене

        Коментар


        • #5
          От: исузу трупьр проблеми с паленето

          Като дадеш на контакт и лампата за подгряване не светва, другите лампи (за маслото, акумулатора, 4х4, Check Engine, ABS) светват ли? Трябва да светнат и после да угаснат. Ако и те не светват е възможно да имаш проблем с контактния ключ.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: исузу трупьр проблеми с паленето

            Първоначално публикуван от m.o.m.o. Преглед на мнение
            Когато дам контакт ,лампата за подгряването въобще не светва .Когато завъртя на стартер лампата за подгряването започва да свети слабо .Дори когато върна клю4а и дори когато го извадя от контакта п .родалжава да свети.Единственото нещо което съм правил междувременно е че смених горивниа филтър но след това запалих колата .На другия ден няма палене
            Я най-добре направи една снимка, за да могат колегите да ти помогнат. И друго - издава ли някакъв звук или пълна тишина? Мен ми се случи така(тишината ), когато ми се беше прецакал клемореда на ключа.
            +359 899985804

            Коментар


            • #7
              От: исузу трупьр проблеми с паленето

              Колега, ще се опитам да ти помогна.
              1. Провери всички предпазителии и маси.
              2. Провери дали компютъра подава 5 волта. Това се прави по следния начин: Срещу горивния филтър има един датчик с букса с три крачета, с мултицет, мериш напрежението между двете крайни. Трябва да показва между 4,8 и 5 волта.
              НЕ РАЗГЛОБЯВАЙТЕ ДВИГАТЕЛЯ! Там няма да намерите причината да не пали двигателя.
              Накрая докарай колата да ти я оправя!

              Коментар


              • #8
                От: исузу трупьр проблеми с паленето

                колега даи ми един телефон да ти звънна за да се уточним

                Коментар


                • #9
                  От: исузу трупьр проблеми с паленето

                  Първоначално публикуван от m.o.m.o. Преглед на мнение
                  колега даи ми един телефон да ти звънна за да се уточним
                  Колега, може да погледнеш това - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=124779

                  Коментар


                  • #10
                    От: исузу трупьр проблеми с паленето

                    Провери да не си откачил някой кабел при смяната на филтъра.

                    Коментар


                    • #11
                      От: исузу трупьр проблеми с паленето

                      Колеги не съм имал време да сядам да пиша но реших проблема .Оказа се че има нагоряла маса вътре в компютара .Оправих я и сега всичко е ок .Благодаря на всички които се отзоваха.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X