Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подово отпление на ток.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Подово отпление на ток.

    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
    Саморегулиращ се по температура. Докато е студен дърпа много ток, но като стигне около 40 гр токът намалява до обявената стойност. Този, който имаш е същият, но с друга мощност. Има го и във взривобезопасно изпълнение с друга цена
    Да знам го това! Имаш ли някакви координати тук, че това което откривам е все зад океана!

    Взривобезопасно - няма да ми трябва!
    Поздрави.

    Коментар


    • #47
      От: Подово отпление на ток.

      Ми не помня точно, но от сайт за продажба на климатична техника беше

      Коментар


      • #48
        От: Подово отпление на ток.

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Имаш ли някакви координати тук, че това което откривам е все зад океана!
        http://www.filkab.com/main/bg/produc...eat_Trace/519/

        Моят го взех от физически магазин на Филкаб във Варна. Само че при моят когато е студен работи на обявената мощност, а с повишаване на температурата отдаваната мощност намалява до напълно спиране. Имаше огромно разнообразие от видове и мощности....А в София

        http://www.filkab.com/main/bg/contac...%B8%D1%8F/8/6/
        Венцислав Петров
        Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
        Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
        0889 62 8четири 6четири

        Коментар


        • #49
          От: Подово отпление на ток.

          Първоначално публикуван от venciru Преглед на мнение
          http://www.filkab.com/main/bg/produc...eat_Trace/519/

          Моят го взех от физически магазин на Филкаб във Варна. Само че при моят когато е студен работи на обявената мощност, а с повишаване на температурата отдаваната мощност намалява до напълно спиране. Имаше огромно разнообразие от видове и мощности....А в София

          http://www.filkab.com/main/bg/contac...%B8%D1%8F/8/6/
          Точно това е идеята - да не топли, когато не трябва.

          Много благодаря!!
          п.с. ако имаш път към София - звънни да почерпя. Пък и стая за гости имам, ако се наложи.

          Коментар


          • #50
            От: Подово отпление на ток.

            С удоволствие ще ти звънна за по бира, но не за да черпиш, а да се запознаем. Преди години ти се обаждах веднъж за Кия-ка. Мисля, че за амортисьори беше, ама не съм сигурен. Колкото до стаята- сина има обзаведе гарсониера в Редута, която 2 години и половина стои празна и не сме минали да видим как е в момента, а той замина в Германия. А сме идвали поне 10 пъти до София. Все пак благодаря за предложението - ценя много подобни жестове.
            За всеки случай разпитай в магазина за температурния интервал на саморегулиране дали ще те устрои. Защото моят е прекаран и през терморегулатор точно като посочения по- горе. Като падне температурата под нулата и го включва.
            Успех.
            Венцислав Петров
            Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
            Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
            0889 62 8четири 6четири

            Коментар


            • #51
              От: Подово отпление на ток.

              Първоначално публикуван от venciru Преглед на мнение
              С удоволствие ще ти звънна за по бира, но не за да черпиш, а да се запознаем. Преди години ти се обаждах веднъж за Кия-ка. Мисля, че за амортисьори беше, ама не съм сигурен. Колкото до стаята- сина има обзаведе гарсониера в Редута, която 2 години и половина стои празна и не сме минали да видим как е в момента, а той замина в Германия. А сме идвали поне 10 пъти до София. Все пак благодаря за предложението - ценя много подобни жестове.
              За всеки случай разпитай в магазина за температурния интервал на саморегулиране дали ще те устрои. Защото моят е прекаран и през терморегулатор точно като посочения по- горе. Като падне температурата под нулата и го включва.
              Успех.
              Ще се радвам да се запознаем!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X