Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво видях в Балчик........

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво видях в Балчик........

    Ето какво видях да се движи из Балчик Варшавата е направена доста добре, спретната е, и няма нищо излишно
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/rosslan/Warshawa/
    VARADERO SD2

  • #2
    До: Какво видях в Балчик........

    Руснаците имат такъв автомобил в оригинал на базата на ГАЗ20-Победа
    и модела е ГАЗ-М72
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: Какво видях в Балчик........

      Вероятно, имаш предвид това не съм виждал, незнам дали въпросната Варшава е на такова шаси
      Прикачени файлове
      VARADERO SD2

      Коментар


      • #4
        До: Какво видях в Балчик........

        Това е автомобила.Варшавата е по лиценз на Победа
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          До: Какво видях в Балчик........

          варшавата на снимката не е оригинално толкова дигната.скоро от двора си вадих варшава комби.много здраво нещо.ама няма шаси или по точно е кат джиип победата мисля че е с двойно.

          Коментар


          • #6
            До: Какво видях в Балчик........

            В Плевен има една супер читава Варшава. Ако ми припадне ще я на снимам. Възстановена е до блясък и е с хромирани джанти.
            Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

            Коментар


            • #7
              До: Какво видях в Балчик........

              Под тази Варшава съм залягал във Варна.Отпред е сложена рамата от Газ69 със всичко по нея и е отрязана веднага след ресьорите. Отзад са сложени ресьори направо на купето, но там където са захватите на ресьорите е усилено. Много добре е направена, но за харт изпълнения естествено не става.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                До: Какво видях в Балчик........

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Под тази Варшава съм залягал във Варна.Отпред е сложена рамата от Газ69 със всичко по нея и е отрязана веднага след ресьорите. Отзад са сложени ресьори направо на купето, но там където са захватите на ресьорите е усилено. Много добре е направена, но за харт изпълнения естествено не става.
                Не си се загледал достатъчно добре,тези автомобили оригинално са произведени с греди като шаси и свършват до скоростната кутия.Ако залегнеш под някоя Волга ГАЗ 21М с ужас ще установиш че съм прав.Знаеш че навремето бяща ми имаше такова нещо и дори и аз бях луднал да правя такива преработки за 4х4 но добре че трудно се намираха чести по него време,че бързо ми дойде акъла в главата/за последното несъм сигурен/
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  До: Какво видях в Балчик........

                  Нямам претенции, но дори и да има серийни такива за мен този автомобил не е произведен в този вид /с този лифт/.
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво видях в Балчик........

                    Здравейте !
                    Купето на Вършавата е поставено на шаси от УАЗ, със съответните преработки и доизкусурявания ! Знам че имаха доста бягане докато я регистрират в КАТ, но успяха, и сега Димо (така се казва момчето) е много доволен ! Ако някои се интересува, мога да го свържа с човека !
                    Р.П.(RFF) 0898677590
                    Пътна помощ
                    ДЕНОНОЩНО

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво видях в Балчик........

                      Бързо го разкрихме - Димо
                      Поздрави!
                      VARADERO SD2

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво видях в Балчик........

                        В двора си имам ТРАБАНТ комби. Чудя се, ако го ПЛЯСНА на самурайското шаси.... ????

                        P.S. спрете ме преди да съм хванал ъглошлайфа !
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво видях в Балчик........

                          Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                          В двора си имам ТРАБАНТ комби. Чудя се, ако го ПЛЯСНА на самурайското шаси.... ????

                          P.S. спрете ме преди да съм хванал ъглошлайфа !
                          ПОЧВАЙ!!!
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво видях в Балчик........

                            Съмнявам се някой да те спресеирджий
                            VARADERO SD2

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво видях в Балчик........

                              Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                              В двора си имам ТРАБАНТ комби. Чудя се, ако го ПЛЯСНА на самурайското шаси.... ????

                              P.S. спрете ме преди да съм хванал ъглошлайфа !
                              Не ти трябва ъглошлайф, а ножичка, лепило и гланцово блокче
                              Ако смяташ пък да разфасоваш самурай, недей. Чакай да си направи сепуко
                              Сори за този офф топик. Не се сдържах
                              Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X