Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой каква грес използва?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой каква грес използва?

    Здравейте колеги!!!
    Потърсих из форума и не намерих конкретен отговор и затова реших да пусна тази тема.
    Всеизвестно е че УАЗ е автомобил който трябва да се гресира редовно има и си и карти за гресиране и интеревали на които това трябва да се прави.
    И за дам тон за споделяне ще кажа какво използвам аз.
    Основно българска грес на Приста-Литиум ЕР 3-за главините,кормилните накрайници,карданите и за останалите точки за гресиране.
    За каретата използвах Приста ЛиМо по една кутиика за всяко.
    основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

  • #2
    От: Кой каква грес използва?

    Литол-24, както е по ръководството.
    БИО пчелен мед и пчелни продукти
    0888 66 59 73

    Коментар


    • #3
      От: Кой каква грес използва?

      то това и руснаците не го слагат вече...да не говорим че е почти невъзможно да се намери и да е качествено
      основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

      Коментар


      • #4
        От: Кой каква грес използва?

        Просто това имам отдавна, а и нямам основание да се съмнявам в качеството. А и посочих само вида, не и производителя.
        За Пристата дето рекламираш - гледах в едно предприятие я използваха. Не защото я смятат за много качествена, а като по-евтина.
        Даже можех да си взема малко. Не, благодаря...
        БИО пчелен мед и пчелни продукти
        0888 66 59 73

        Коментар


        • #5
          От: Кой каква грес използва?

          Литол 24 е греста за УАЗ и се продава в магазините които продават авточасти за
          руски автомобили. Намира се в малки и големи разфасовки.

          Коментар


          • #6
            От: Кой каква грес използва?

            не рекламирам нищо,както и не вярвам че това което се продава сега е наистина Литол 24
            Но вярвам в една наука дето и викат трибология и като сравних характеристиките на едната и другата смазка стигнах до извода че нашата е по качествена.
            http://www.zarechie.ru/catalogue/lub.../litol-24.html

            http://www.prista-oil.com/files/prod...7-66-2-551.pdf
            основният дефект на автомобила е зад волана:confused:

            Коментар


            • #7
              От: Кой каква грес използва?

              В тоя ред на мисли имам един въпрос .Има ли греси произведени от синтетични масла ? До сега и аз слагах каквото имах ,но когато рециклирах предния мост се случи че нямах достатъчно и мои приател ми даде малко, за лагерите на главините Кастрол ,не помня точниа модел.Много по различна от Литола. И още, при един ремонт свалих един лагер/обтяжна ролка/ блокирала, какво открих спечена -изсъхнала грес. Това от части отговори на въпроса но ...http://www.youtube.com/watch?v=_3GKX...Mrw&lf=mh_lolz ....има ли синтетични греси??? А това ???http://www.youtube.com/watch?v=kXbPP...Mrw&lf=mh_lolz Да не се приема за реклама. '' Знанието е сила! ''

              Коментар


              • #8
                От: Кой каква грес използва?

                Колега аз съм с такова масло на политрон и мисля, че моторът работи много добре, но незнам какво става в моторът. След отваряне на моторът ще си покаже!!!
                П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                GSM - 088/8877521

                Коментар


                • #9
                  От: Кой каква грес използва?

                  Първоначално публикуван от Цветан Димов Преглед на мнение
                  Колега аз съм с такова масло на политрон и мисля, че моторът работи много добре, но незнам какво става в моторът. След отваряне на моторът ще си покаже!!!
                  Е,че за какво го сипваш това скъпо масло като пак ще отваряш мотора :Д
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кой каква грес използва?

                    Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                    Е,че за какво го сипваш това скъпо масло като пак ще отваряш мотора :Д
                    Принципно говоря де адаш, не че съм се засилил да отварям моторът!!!
                    П.п. "Работата винаги продължава!!!" :P [SIGPIC][/SIGPIC]
                    GSM - 088/8877521

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X