Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero или Terrano

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Pajero или Terrano

    Първоначално публикуван от ф-008 Преглед на мнение
    Само думата "красиво" не трябва да се пришива към тераното! )
    То не щот Subaru Forester първа генерация е особено красив де...
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Pajero или Terrano

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      То не щот Subaru Forester първа генерация е особено красив де...
      Темата тук е за сравнения между паджеро и терано, нали?

      Коментар


      • #18
        От: Pajero или Terrano

        Първоначално публикуван от ф-008 Преглед на мнение
        Темата тук е за сравнения между паджеро и терано, нали?
        Ама не по красота, нали?
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Pajero или Terrano

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Ама не по красота, нали?
          Точно така е. Надявам се си проследил обаче, че моя коментар беше върху коментар за красота, не съм пръв коментирал критерий "красота". Но както и да е де - ти го взе много лично това с красотата на тераното - няма значение - да не спамим на човека темата.

          Коментар


          • #20
            От: Pajero или Terrano

            Първоначално публикуван от ф-008 Преглед на мнение
            Точно така е. Надявам се си проследил обаче, че моя коментар беше върху коментар за красота, не съм пръв коментирал критерий "красота". Но както и да е де - ти го взе много лично това с красотата на тераното - няма значение - да не спамим на човека темата.
            Именно. Красотата или грозотата са видими и всеки си преценява. Темата е за друго.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Pajero или Terrano

              Ако не те е срам кажи , че това е грозно...

              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • #22
                От: Pajero или Terrano

                Смятам, че Pajero 2.8 Super select къса база е по - добрият вариант за в гората, много проходимо и има хляб за доработки. Без да предизвиквам конфликти не мисля, че красотата е най - важният фактор; "Красивото е променлива и при всеки тя е с различна стойност", ако ме разбирате

                Коментар


                • #23
                  От: Pajero или Terrano

                  Незнам кво го захваляте тоя супер селект, със супер босото от към офроуд качества Терано едва измакнах такав кошник от Дунава.
                  Иначе по темата на Тераното дизела според мен поне е един от наи добрите и безпроблемни двигатели слагани на 4х4 машини.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Pajero или Terrano

                    Колега и аз бях пред същата дилема. Четох много, събирах мнения и обмислях, но в крайна сметка не попаднах на читаво Паджеро. Търсех и Терано, но и там същата история.
                    Ако трябва да избирам и в момента бих се затруднил, дизеловото Терано е с по-добрия двигател (27 ТДИ), за сметка на това повечето Паджеро имат 100% блокаж и супер селект........опс....ами сега?

                    Докъто се интересувах от двата модела и същевременно обиколих де що има автокъщи, получих съвет "вземи по-малко умореното"

                    Колега, днес може да няма, но все ще изпадне нещо.
                    Успех.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Pajero или Terrano

                      Имах Терано 1 - 2.7тд 99 к.с.(изключително доволен,но без Клима),но с тая цена на дизела и го продадох.Обмислям следващия джип,четох тук и там и съм се спрял на Паджеро 2 - 5 врати 3л в6 150 к.с. с идеята да се кара на газ.Защото - по-евтин разход,по-бърз,по-висок въртящ момент,супер селект,външен и вътрешен вид. Тойота 4 рънър - нещо грозна,на гнили попадам,няма части по морги;Паджеро спорт-нямал заден блокаж,рядко имали Супер Селект,повече паркетник от колкото офроуд,по-висок разход и данък от Паджеро 2!Терано 2 - 115 к.с. малко ми се виждат,по-нисък въртящ момент,май не бил читав двигателя. Моля за съвет - бъркам ли с инфото за моделите и кое ще ми препоръчате ???

                      Коментар


                      • #26
                        От: Pajero или Terrano

                        Извинявай, какво точно питаш, че не е много ясно!?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Pajero или Terrano

                          Първоначално публикуван от _SouL_ Преглед на мнение
                          Имах Терано 1 - 2.7тд 99 к.с.(изключително доволен,но без Клима),но с тая цена на дизела и го продадох.Обмислям следващия джип,четох тук и там и съм се спрял на Паджеро 2 - 5 врати 3л в6 150 к.с. с идеята да се кара на газ.Защото - по-евтин разход,по-бърз,по-висок въртящ момент,супер селект,външен и вътрешен вид. Тойота 4 рънър - нещо грозна,на гнили попадам,няма части по морги;Паджеро спорт-нямал заден блокаж,рядко имали Супер Селект,повече паркетник от колкото офроуд,по-висок разход и данък от Паджеро 2!Терано 2 - 115 к.с. малко ми се виждат,по-нисък въртящ момент,май не бил читав двигателя. Моля за съвет - бъркам ли с инфото за моделите и кое ще ми препоръчате ???
                          По скоро нещо като Витара , Вероза , Нива сигурно има и други за които не се сещам в момента . Може и паджеро 2,5 но казвате , че не желаете дизел . Цитираните са под 100к.с. тоест нисък данък .
                          п.п.На 150 коня данъка е малко над 200 лв.
                          [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #28
                            От: Pajero или Terrano

                            Моето е 2,5 ТДИ със супер селект от 1994 г. Главата не ми е падала. Друг въпрос, че и волана стана от десен - ляв. Според мен е страхотен автомобил, никога и никъде не ме е оставял, отвсякъде се измъква. Гумите са 31-ци, като не са най-добрите, препоръчвани тук от вас - BF Goodrich, а са Bridgestone Dueler - доволна съм и от тях, макар че осъзнавам, че ако си бяха съвсем както трябва, т.е. само летни, съответно - само зимни и т.н., въобще пък нищо и никакъв терен нямаше да му се опре. Зимата ми се е случвало в страхотни наклони да си излазва в снега, без да се замисли... Без да обиждам никой и като страстен любител на собственото си - и на мен външния вид на Паджерото повече ми харесва.
                            Dodge Ram 2500 5.9 бензин, 172 kW (234 к.с.)

                            Коментар


                            • #29
                              От: Pajero или Terrano

                              Първоначално публикуван от alsy Преглед на мнение
                              ...на мен външния вид на Паджерото повече ми харесва.
                              А на мен вътрешния вид на тераното повече ми харесва.

                              И впрочем, на 2.4 двигателя на тераното нищо му няма. Просто за да върви - педала до метала, а мен това не ме кефи.

                              ПП: И за да не кажете че съм теранофил и паджерофоб - Pajero Sport ми харесва всякак, и вътре и вън, ама да го имаше поне 2.8.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Pajero или Terrano

                                Подкрепям Спарки относно Паджеро Спорта,но все човек като мен 1.92см не може да се побере в спорта и багажника му е адски малък.Според мен Паджеро 3.5 бензин е най удачния вариянт(мое мнение) само жалкото е че трудно се намира читав

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X