Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от помощ

    Имам следният проблем и се надявам единствено на Вас за помощ. Къщата на мой приятел е била ограбена, намерена е една част от колата на крадците. Предполагам е от Дайхатсу тъй като има логото на марката върху детайла, или поне така ми се стува. Ето снимките има и някъкви номера, които за съжаление не ми говорят нищо.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-1329807418-V.jpg
Прегледи:1
Размер:38.3 КБ
ID:5962021Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-1329807434-V.jpg
Прегледи:1
Размер:40.5 КБ
ID:5962022Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-1329807456-V.jpg
Прегледи:1
Размер:86.6 КБ
ID:5962023

  • #2
    От: Нужда от помощ

    Лошо в гугъла по този каталожен номер не излиза нищо ,предполагам че искаш да уточниш какъв е модела та остава варианта при представител на Дайхатсу в програмата ще излезе капачето от кой модел е и оттам насетне ви пожелавам късмет в издирването че може и да е било крадено Дайхатсуто те бандитите са много изобретателни.Дано се оправите
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #3
      От: Нужда от помощ

      Огледай бавно и внимателно абс.всичко и по-малко се разхождай напред-назад.Снимай ако можеш,за да има тема за размисъл после.Това за съжаление е малко.Съжалявам и успех.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Нужда от помощ

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Огледай бавно и внимателно абс.всичко и по-малко се разхождай напред-назад.Снимай ако можеш,за да има тема за размисъл после.Това за съжаление е малко.Съжалявам и успех.
        За съжаление през последните 2 дни доста хора се извървяха през къщата вкл. и полицаите. Самият обир е доста мащабен дори фурната и пералнята са взели. Оказа се, че колата може и да е Субару.. незнам и аз вече какво да правим...

        Коментар


        • #5
          От: Нужда от помощ

          RH означава че е декоративна част от дясната страна на автомобила, ако е била кола с дясна дирекция, много е възможно шофьора да я е съборил, но може да са товарили отдясно на кола с лява дирекция и да са я съборили. С нея и по моргите, друг вариант няма

          Коментар


          • #6
            От: Нужда от помощ

            Според мене,ако вземете снимката на която ясно си личат номерата,и направите запитване във Форумите на Дайхатсу и Субаро,и не само в Българските Форуми,ще има резултат.
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X