Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

    ЗДРАВЕЙТЕ !

    Вчера се повозих , имаше доста боксуване и ми се случи следната ситуация. При движение напред с доста газ и буксуване спирам, давам назад за да си направя път и после пак напред и се случи следното. При потеглянето нещо прещрака и имах чувството че предното сякаш беше изключило за момент и веднага след прещракването се зацепи, това ми го направи два пъти един след друг и после всичко си беше наред. Понеже съм със автоматични хъбове, може ли проблема да е от тях? Съмнявам се да е от раздатката защото не е изключвала.

    Предварително благодаря !

  • #2
    От: PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

    Възможно е.С какви хъбове си?Ръчни но какви?Какви положения имат?Ти на кои кара при случката?

    поздрави

    Коментар


    • #3
      От: PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      Възможно е.С какви хъбове си?Ръчни но какви?Какви положения имат?Ти на кои кара при случката?

      поздрави
      Чети внимателно, пише автоматични!
      0898532785-КИКО

      Коментар


      • #4
        От: PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

        Първоначално публикуван от milio Преглед на мнение
        ЗДРАВЕЙТЕ !

        Вчера се повозих , имаше доста боксуване и ми се случи следната ситуация. При движение напред с доста газ и буксуване спирам, давам назад за да си направя път и после пак напред и се случи следното. При потеглянето нещо прещрака и имах чувството че предното сякаш беше изключило за момент и веднага след прещракването се зацепи, това ми го направи два пъти един след друг и после всичко си беше наред. Понеже съм със автоматични хъбове, може ли проблема да е от тях? Съмнявам се да е от раздатката защото не е изключвала.

        Предварително благодаря !
        Здравей, 100% е хъб .
        0898532785-КИКО

        Коментар


        • #5
          От: PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

          Как е издържал? От четенето до тук съм си направил извода точно това лашкане с автоматични хъбове да го избягвам, че резултата е без предно. Аз за това се замислям за едни капачки.
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • #6
            От: PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

            Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
            Как е издържал? От четенето до тук съм си направил извода точно това лашкане с автоматични хъбове да го избягвам, че резултата е без предно. Аз за това се замислям за едни капачки.
            Нее...решението е механични хъбове!
            С капачките ще ти гори повече и инерцията ти ще е по-малка!Да не говорим,че безмислено ще въртиш всичките карантии и ще амортизираш лагери,семеринги и т.н.!
            Поздрави!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #7
              От: PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

              Нее...идеята е ако се строши автоматичния хъб да имаш алтернатива. За ръчния ясно.
              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

              Коментар


              • #8
                От: PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

                Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                Нее...идеята е ако се строши автоматичния хъб да имаш алтернатива. За ръчния ясно.
                Еее...ти да не си помислиш сега пък,че ако се сложат механични хъбове и...готово !
                Ако знаеш колко хора пред мен са трошили механични хъбове....
                Говорим за употребата на джипа,а не за аварийно излизане от гората до асфалта/защото само за толкова ще са ти нужни капачките ако строшиш хъб...после си на задно до дома/!
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #9
                  От: PATROL K160 3.3TD - "проблем, нещо прещрака"

                  Тоест капачките не са здрави ли??? Неразбрах нещо. Аз си мислех, че капачките са най-здравия елемент от всички видове хъбове... Не е ли така? Поясни моля те.
                  Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X