Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Срам!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Срам!

    Досега с Джипа бях минавала къде ли не и мислех, че никога няма да имам проблеми ... но ... ето днес ми се случи .. Заседнах като направих път на една лека кола .. Дъщеря ми ме подлуди от подигравки !! Комбинацията от сняг и кал .. си каза думата. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20022012353 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:85.7 КБ
ID:5961965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20022012355 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:95.2 КБ
ID:5961967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20022012356.jpg
Прегледи:1
Размер:94.7 КБ
ID:5961968Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20022012357.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5961969
    Животът е толкова прекрасен!JEEP Grand Cherokee 5,2

  • #2
    От: Срам!

    Винаги има първи път, но явно не си се заигравала до сега, защото при това което се вижда от снимките би трябвало да се окопаваш ежечасно
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

    Коментар


    • #3
      От: Срам!

      Ха,ето тук подписа на онзи колега за хубавия джип и ходенето по-далеч за трактор май важи с пълна сила!!
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • #4
        От: Срам!

        Колкото по проходим ти е джипа толкова по далеч ще ходиш за трактор вижда се на снимките добре е окопан ПП. Писал съм заедно с колегата
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #5
          От: Срам!

          Спокойно може да му сложиш едни АТ-та и ще стигнеш по-далеч, ама повече ходене после за трактор..
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #6
            От: Срам!

            На всеки джип се случва да се окопае. Който не кара извън пътя-само той може да се присмива на такава ситуация.
            Това, че никой не се е изказал с присмех само ме радва.

            е, малко повече опит може и да помогне, ама и най-опитните закъсват. Така че-няма страшно, и не е срамно, никак не е. В този сняг и кал отдолу...

            Все пак с по-добри гуми можеше да се излезе, ама каквото има под ръка... На джантата тоест.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Срам!

              Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
              Досега с Джипа ....но ... ето
              ....има го полигона при "дядо" Идваш и си се кОпаш, после те откопаваме, и пак.... и така разбираш, че всички които караме "джипки", закъсваме рано или късно
              П.П. отделно ще си говорим за гуми оборудване и т.н.....
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                От: Срам!

                Хич не е срамно даже. С тия гуми ми е чудно как не се е случило по-рано.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Срам!

                  В тази ситуация нито АТ та и подобни не помагат,нагазят ли гумите над хъбовете работата отива на трактор,а в този случай гумата почти не се вижда и джипа спокойно е полегнал по корем.
                  ПАВКО
                  0888802068

                  Коментар


                  • #10
                    От: Срам!

                    Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
                    Досега с Джипа бях минавала къде ли не и мислех, че никога няма да имам проблеми ... но ... ето днес ми се случи ...
                    Нищо срамно няма. При тази комбинация от терен и гуми (малки, но за сметка на това неподходящи за условията) закъсването е неизбежно.

                    А и няма лошо човек да закъса в един момент, та да установи, че джиповете не са всъдеходи и все някога ще закъсат.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Срам!

                      Въобще не е срамно . Онзи ден така се забих в 80см. пряспа , че едвам ме изтеглиха .
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • #12
                        От: Срам!

                        И аз нищо срамно не виждам! Случва се! Комбинация от неподходящи гуми и сняг и кал резултата налице!
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • #13
                          От: Срам!

                          Аз много се радвам като се заровя, то ако излезна извън пътя и не ме вадят за какво съм излезнал. Има и доста снимки по темата с заравянето http://forum.americancarbg.com/viewtopic.php?f=3&t=5095
                          В твоя случай, както и колегите казаха, джипа е потънал над гумата в твърд сняг, според мен и с най-хубавите гуми няма излизане от тоя бетон, пък и твоите определено не са , като гледам как са се загладили, дай снимки на ваденето, но срам никакъв не виждам

                          Коментар


                          • #14
                            От: Срам!

                            Мен пък ме е срам, че скоро не съм се окопавал

                            Коментар


                            • #15
                              От: Срам!

                              Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                              И аз нищо срамно не виждам! Случва се! Комбинация от неподходящи гуми и сняг и кал резултата налице!
                              Точно така! Следващия път дамата преди да отбие, за да направи път на някой, да си "обува" калните гуми. Пропуска го, после се преобува с шосейните, и продължава. Айде стига глупост и акъли. Случва се на всеки, и ще се случва.
                              Евала на жената за друго - че е направила път и то управлявайки животно 5.2. Затвърждава ми се виждането, че жена-толерантна на пътя вече е изключително рядко явление, еле пък ако кара по-голям джип. Още веднъж Браво!
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X