Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Срам!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Срам!

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    Точно така! Следващия път дамата преди да отбие, за да направи път на някой...
    Абе, по положението на колата, не е "отбиване", ами си е "забиване" , сякаш е изхвърчала при избягване на... челен удар, което също си е "да направиш път на някой", но... сигурно съм некомпетентен по въпроса
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #17
      От: Срам!

      Още един глас и от мен: Няма нищо срамно.
      Аз, например, този петък вечер си играх с една лопата и чифт вериги.
      Но си признавам, че щеше да ме е срам, ако трябваше да търся пак помощ тук от форума да ме спасяват
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #18
        От: Срам!

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        Точно така! Следващия път дамата преди да отбие, за да направи път на някой, да си "обува" калните гуми. ...
        По-скоро ще си направи сметката дали иска да се отбива толкова встрани от пътя.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          От: Срам!

          последните 30-ина дни са типичен пример, че сняг със сняг не си прилича...
          В началото на пресния пухкав сняг + температура -10С, че и по-студено джипката вървеше като танк...
          Напоследък в стария топен-замръзвал многократно сняг + температура около и над 0С резултатът е... "Закъсаки"

          и аз както хвалех весезонните гуми, оня ден заседнах и си загубих 20 минути докато излеза... ама ми беше за първи път само с този автомобил, иначе имам богат опит от "Закъсаки"
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            От: Срам!

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            последните 30-ина дни са типичен пример, че сняг със сняг не си прилича...
            В началото на пресния пухкав сняг + температура -10С, че и по-студено джипката вървеше като танк...
            Напоследък в стария топен-замръзвал многократно сняг + температура около и над 0С резултатът е... "Закъсаки"

            и аз както хвалех весезонните гуми, оня ден заседнах и си загубих 20 минути докато излеза... ама ми беше за първи път само с този автомобил, иначе имам богат опит от "Закъсаки"
            Точно така е!Имайте предвид,че в момента снега е доста коварен,защото е мокър и тежък от топенето и няма нищо общо с натрупалия пухкав сняг при студовете преди време!Затъването е доста по-възможно!
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #21
              От: Срам!

              На тия снимките снега беше леко умекнал, там където съм се заровил все едно бетонирана беше колата. В пухкавия сняг е най-добре пък и най-приятно. Сега в тоя камък не ми се излиза, да не говорим че може да се попадне на замръзнала буца лед и да се сцепи човек.

              Коментар


              • #22
                От: Срам!

                Само "черен ЖиБ" е с предимство! Другите отбиват и закъсват...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #23
                  От: Срам!

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Само "черен ЖиБ" е с предимство! ...
                  Освен в случаите, в които насреща му е бял джип с вид на войнишко канче ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Срам!

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Освен в случаите, в които насреща му е бял джип с вид на войнишко канче ...
                    ъъъ... В закона не пишеше така!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #25
                      От: Срам!

                      Искам да поясня каква беше ситуацията.Коловоз абсолютно заледен,от който не можах да изляза,засилих малко повече(естествено с мисълта,че съм с JEEP)и.....това беше резултата!Искам да благодаря на всички,благодарение на вас,вече не ме е срам!Благодаря за добрите думи,радва ме,че не подценявате жените шофьори!Благодаря и на МАНИТУто,което ме издърпа!
                      Животът е толкова прекрасен!JEEP Grand Cherokee 5,2

                      Коментар


                      • #26
                        От: Срам!

                        Виж сега,има много народ с леки коли,дето никога не са закъсвали,но няма такъв с джипка!Тъй че,газ смело към новото препятствие!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Срам!

                          Няма срам, всичко се случва де.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X