Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

    Какви са ви мненията за това масло - 31лв/л. Ето и за него
    "100% синтетично Масло за спортни и градски 4-тактови двигатели ( ATV), с вградена или не скоростна кутия (мокра или суха), Euro 2 и Euro 3- двигатели.
    Съвместимо с каталитична система." Маслото е за Yamaha yfz 450, казвайте и други от, който сте доволни

  • #2
    От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

    Много завишена цена заради марката. Хубаво е, но парите не си заслужават, за 25лв литър ще налееш пълна синтетика Моторекс или Yacco! Но ако не ти се пести си вземи 300V на Motul с двоен естер и на 5 карания го сменяй. Не че другите не трябва да ги сменяш пак там някъде + 2- 3 карания...
    R 727cc BB KIT
    ZJ V8
    WK2 V6

    Коментар


    • #3
      От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

      Маслото е добро, карам с него TRX680 и LTR450. На Хондата съм навъртял над 2000 мили с това масло, зиме и лете си върви с високо темпо и засега нямам оплаквания. Motul 300V double ester наистина е по-добро, но цената е по-висока, а и го дават за рейсингово каране. Най-важно е да се сменя редовно.

      Коментар


      • #4
        От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

        И аз съм с такова!Сменям го на 50 часа. Мотора e Yamaha Wolverine 450 4 x 4
        TLC 120 Prado
        Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

        Коментар


        • #5
          От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

          Пробвал съм и с Кастрол,Моторекс,Yacco и Motul но засега оставам най доволен от Репсол 10w-40 пълна синтетика и е на малко под 20 лв.
          SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

          Коментар


          • #6
            От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

            Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
            Пробвал съм и с Кастрол,Моторекс,Yacco и Motul но засега оставам най доволен от Репсол 10w-40 пълна синтетика и е на малко под 20 лв.
            На същото мнение съм. Мисля, че Motul е скъпо масло, и само името му вдига цената. Иначе, не е нищо повече от останалите. И аз карам с Repsol същото като на Алекс - сменям го често на 3-4 резервоара. За сега никакви грижи
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • #7
              От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

              Мерси за отговорите

              Коментар


              • #8
                От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

                В момента съм с 300V двойния естер на Motul и на мотора му се ослажда- нито го яде, нито скоростите щракат, но като го сменям мисля да пробвам на Maxima как ще му се отрази. А като критерии за оценяване на масло не знам за вас, но аз лично съдя по превключването на скоростите. Бях сипал един Castrol Power 1 offroad и го смених след първото каране, че имах чуството, че на ще прещратат ск. по някое време! Като цяло всички масла са ок първите 5- 6 HARD карания, след това си личи кое маслко е по- добро
                R 727cc BB KIT
                ZJ V8
                WK2 V6

                Коментар


                • #9
                  От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

                  Точно по този критерии ползвам само Репсол.С другите масла лятото при по-голяма заигравка на някой екстрийм скоростите влизат направо с ритник както се казва.Пробвах и с Максима и бях доволен но тука в Зарата не се намира.От всичките масла най-разочарован останах от Castrol-а.
                  SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

                    Тук може да видите какво масло ви препоръчва мотул за вашата техника:
                    http://ew5.earlweb.com/search.php?site=41

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

                      Незнам как е маслото за пистарки Power 1 Racing 4T на Кастрол, но отределено и аз не съм доволен от марката за off- road машини. Да си правят за коли, там са се доказали. Чудех се Motorex- а дали е добре, ма не знам дали да го пробвам все още. За Bardahl XCT- 60 чувам смесени мнения. Искам Amsoil да пробвам, но няма официален вносител тука все още за мотоциклетни масла...
                      R 727cc BB KIT
                      ZJ V8
                      WK2 V6

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

                        А така и така сте повдигнали темата да Ви попитам през колко километра/мото часа сменяте маслото на двигателя ? Реших сега да пробвам и аз Repsol, но има два вида - "Repsol Moto Off Road 10W-40" и "Repsol Moto ATV 10W-40", но си нямам напредстава каква е разликата. Видях, че jouzzin го сменя на 50мото часа, а това не е ли много ? Карам китайско атв 250 кубика, но в мануала му не пише през колко километра да сменям маслото, а всички препоръчват през 1000км (то така и го сменям де), а те пък ми се струват малко .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

                          На китайчето ти 100 са му идеални, но и да забавиш с още 200- 300км няма да е проблем! На японските ги сменяме на 5- 6 карания или 500- 600км, но там оборотите и натоварванията са други. На стария китаец 250cc с масло Кастрол го карах над 1200 км. и още можеше да се кара като го източих.
                          R 727cc BB KIT
                          ZJ V8
                          WK2 V6

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

                            Мерси за отговора !

                            Сега съм на над 1200км с масло Sunoco и няма никакви проблеми - нормално си превключва и не загрява.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво мислите за това масло: MOTUL Powerquad 4T 10W-40

                              Мотул беше добро масло , в момента само Енеос и Бардал слагам

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X