Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на водна печка Eberspächer HYDRONIC D 5 W S в ML 270CDI 2001г?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Монтаж на водна печка Eberspächer HYDRONIC D 5 W S в ML 270CDI 2001г?

    Така е, за всичко съм съгласен. Моделът на тази печка е от 86-та това ми беше мисълта. Дали новите правят повече неща, или не- това е въпрос на гледна точка. И новите коли не правят повече от старите.... Както и да е, поздравявам те за пламенния датчик и смяната на фотоклетката....
    ТКЗС за цял живот

    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

    Коментар


    • #62
      От: Монтаж на водна печка Eberspächer HYDRONIC D 5 W S в ML 270CDI 2001г?

      Първоначално публикуван от Л. Мечков Преглед на мнение
      Така е, за всичко съм съгласен. Моделът на тази печка е от 86-та това ми беше мисълта. Дали новите правят повече неща, или не- това е въпрос на гледна точка. И новите коли не правят повече от старите.... Както и да е, поздравявам те за пламенния датчик и смяната на фотоклетката....
      А,правят новите коли как да не правят...Наскоро имах взаимоотношения с едно Х6-турям лоста на R,да тръгна назад,пък то ме отрязва-"натиснете спирачката и изберете позиция".Разбира се на-английски,все пак е официален език в България.
      И това доживях,колата да ми казва как да я карам....
      А, като разглобих печката се оказа,че вътре има 50 лв във вид на подгревна свещ .
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #63
        От: Монтаж на водна печка Eberspächer HYDRONIC D 5 W S в ML 270CDI 2001г?

        Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
        А,правят новите коли как да не правят...Наскоро имах взаимоотношения с едно Х6-турям лоста на R,да тръгна назад,пък то ме отрязва-"натиснете спирачката и изберете позиция".Разбира се на-английски,все пак е официален език в България.
        И това доживях,колата да ми казва как да я карам....
        А, като разглобих печката се оказа,че вътре има 50 лв във вид на подгревна свещ .
        Ами такава е и разликата в отоплителите, има всевъзможни екстрички, харчат по-малко, горят по-добре, помнят и си анализират грешките, но като цяло правят едно и също Весели празници!
        ТКЗС за цял живот

        http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

        Коментар


        • #64
          От: Монтаж на водна печка Eberspächer HYDRONIC D 5 W S в ML 270CDI 2001г?

          Колега,Мечков има ли връзка м/у климатроника и печката ебершпехер д5 става въпрос за форд галакси 2002г.дизел,защото вече 4 години всяка зима се занимавам с тая печка ту пуши, ту работи после не работи,Иван от Станкофф иСин вече не иска да я поглежда.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X