Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

    Здравеите колеги интересуваме точно този модел даите мнение как са като цяло блокажи имат ли и двигателчт им читав ли е 1998г е и е 116 коня. Благодаря предварително

  • #2
    От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

    НЕ.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

      Още едно НЕ!
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

        Пак НЕ!

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

          Две думи - бягай надалече !

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

            Ако мислиш да смениш двигателя що не, или пък е след тотален ремонт на двигателя.... С една дума НЕ

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

              Аз много си го харесвам черокито и затова съм във този филм: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=134560
              Ако сега знаех какво ще си причиня сигурно никога нямаше да си купя . При черокито 4.0 бензин е двигателя .

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

                Явно двигателя е италианският...
                Който си е супер, докато обаче не почнат проблемите...
                Следва неизбежната смяна...
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

                  Бегай на далеч! Мотора е изключително ремонтно-непригоден което прави ремонта му скъп, а и не са много хората които му разбират и биха се наели да се занимават с него...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

                    Както и колегите казаха Черок -4,0 Гранд Черок 5,2 или 5,9 Тоя двигател доколкото знам е за генератор, лодка и т.н. Лично аз не знам някой с такъв да не е правил ремонти, слагат го и на много други машини, вкл Вояджер и като админ в куба на Крайслер, няма нито 1 човек без да го е оправял, отделно не е и икономичен, та остава само че ще го купиш за без пари, но ще ти излезне много. Чероците са много хубави кокошарници, намери си един с правилен двигател пък му се радвай.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

                      Понеже е страшно "Кофти" двигател /Витирио Марторели/ за това продължават да го доразвиват и монтират на новите модификации Джип.Тези американци дали са толкова тъпи да го произвеждат?Защо не монтират на последните си модели великия д-л М-с въпреки , че са кооперирани с тях?Кокошарници ги правим ние българите поради некадърна експлоатация и притиснати от изключително високите цени на търгашите !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

                        Първоначално публикуван от sim43 Преглед на мнение
                        Понеже е страшно "Кофти" двигател /Витирио Марторели/ за това продължават да го доразвиват и монтират на новите модификации Джип.Тези американци дали са толкова тъпи да го произвеждат?Защо не монтират на последните си модели великия д-л М-с въпреки , че са кооперирани с тях?Кокошарници ги правим ние българите поради некадърна експлоатация и притиснати от изключително високите цени на търгашите !
                        Съгласен съм с теб, с изключение на първата част от последното изречение - би ли предложил "небългарско"-кадърно експлоатиране на този мотор.
                        Щот аз си мисля, че го глезих моя - каквото му е трябвало съм го правил както трябва. Масло - на 8к км., нова водна помпа (след прокапване от шибъра), профилактика на радиаторите, пренавиване на стартера и нов бендикс, нов термостат, сменен алтернатор, нови ремъци, свещи... Сега кат се замисля - само с ГНП-то не съм се занимавал от целият мотор. Смених му всичко, а той - пукна глави - не една, а всички...
                        Цените на нови ми се видяха солени, а гаранция след това - никой не ми даваше...

                        АКО имаше свестни майстори, които да ми дадат гаранция на свършеното от тях - щях и главите да си сменя.
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

                          Колега и аз съм съгласен с Вас, че въпросът със специалистите в нас е другия болен проблем . Американските автомобили са със по-специфична поддръжка и за това механиците избягват да се обучават поради липсата на масовост т.е. предпочитат повече ползватели-клиенти с по-познати марки.Дейността по сервизното обслужване е монополизирано от Балканстар с умопомрачителните им цени.Специализираната литература и сервизно оборудване, без която извършването качествена диагностика е немислима е техен приоритет.Действително не че нямаме кадърни майстори, просто с голи ръце нищо не може да се постигне.За това при Вас се е получило наслагване на проблемите и от там естествено разочарование.
                          През 1993 год . ,когато Крайслер стъпи в България имаше три конкуриращи се фирми оборудвани с всичко необходимо . И тогава имаше проблеми ,но не както е в момента -един монополист Балканстар .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

                            Новите двигатели от този тип, общото май е само блока, всичко друго е сменено. За поддръжката на американците, не си прав колега, има не едно сервизче имащи необходимата техника за диагностика, както и доста по-сериози знания от Балканстар, айде да не казвам къде ходим всички Но не в всеки може да се отиде с американец определено, но пак казвам има едно местенце, където Чероците са култ, ходи се с религиозна цел там

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за Jeep Cherokee 2.5tdi LIMITED

                              Вие от колониите май верно сте религиозни фанатици
                              Като си изровите главите от пясъка може да забележите, че тоз матор е полаган и в доста други "бледи подобия" на любимата ви марка
                              Значи - ако е сложен на черок - да одим там, ако е на "не-черок" - ще ни гонят с камъни ли?

                              Кажи да знем и нии, непросветените!
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X