Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачките на Уралите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Спирачките на Уралите.

    Добре че беше празен иначе щеше да има доста ламарини за скрапа.
    0887284106-Митко
    http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
    http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

    Коментар


    • #17
      От: Спирачките на Уралите.

      Здравейте колеги,
      Нов съм във форума и искам да попитам,някой имали ли представа от къде мога да си намеря части за УРАЛ 2002г. V8 Disel.Трябват ми дръжки за врътите,бравите във вратата и доста дреболий.Ако някаде знаете такъв камион да се продава на части ще бъда благодарен да ми пишете или тел. 0878404049 Васил. Купих един такъв Урал ,ще кача снимки тези дни на моя и искам да го оборудвам.

      Коментар


      • #18
        От: Спирачките на Уралите.

        В работата ми потрябваха гумички за спирачните апарати на едно волво. В сервиза на волво ни поискаха някаква немислима сума.Затова се наложи да се изработят гумички.От фирмата дето ги изработваха ми поискаха от течността която ползваме и натопиха в нея от различни видове гума за една седмица.От всичките чаши с проби имаше една дето не бе почнала да почернява,другите се бяха оцветили и така избраха материала за нашите апарати.Цената бе приемлива но е важно да има матрица.Ако се изработва матрица цената скача, но пък си е ваша

        Коментар


        • #19
          От: Спирачките на Уралите.

          За Микромакс ли говориш? За една седмица може и да не стане теста. Поне трябва да е при над 50 градуса.
          По принцип се знае коя гума за какво става и пробата е само ненужно допълнение.
          По-горе чета как някой си махнал камиона, защото не прочел какво пише в упътването за експлоатация... и "урал имали проблеми със спирачките". Спирачните системи са със старата течност - важи за западна и руска техника, с гликоловите ДОТ, или с масло (минерално, хидрвалично, двигателно и т.н. - една група са).

          Коментар


          • #20
            От: Спирачките на Уралите.

            Тия от Микромакс не искам да ги чувам. Продадоха ми маслоустойчива гума на безумна жена и след 3 дни се беше разложила. Изрично ги предупредих, че ще я ползвам за бензин. След луд скандал (че си намерих работа за 2 дни) и извинения от тяхна стран ми дадоха друга. Италианска, свръх гъзарска и в интерес на истината, 3 пъти по-голямо парче безплатно. И тя се разложи. Говоря за бензин от бензиностанция. Ще използвам случая да питам. Някой да има едно парче 20х20 см 3-4-5 мм?
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #21
              От: Спирачките на Уралите.

              Бензина... и гумата на листи - това е отделна голяма тема за качество, замърсяване и агресивност.
              За спирачнат течност исках да кажа ураловодителите да не се плашат и че не може да няма лесно решение.

              Коментар


              • #22
                От: Спирачките на Уралите.

                Фирмата е хидрофорс -дано не бъркам точното наименование

                Коментар


                • #23
                  От: Спирачките на Уралите.

                  Днес наливам LHM в спирачките за проба ))

                  Коментар


                  • #24
                    От: Спирачките на Уралите.

                    Става ясно защо са им проблемни спирачките - просто там където ги експлоатират не са им нужни спирачки



                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #25
                      От: Спирачките на Уралите.

                      Първоначално публикуван от batevasko8898 Преглед на мнение
                      Днес наливам LHM в спирачките за проба ))
                      Гледам, доста време е минало вече. Ще споделите ли, какво се случи с опита - издържаха ли гумичките?
                      Не важно кто напротив, важно кто рядом.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Спирачките на Уралите.

                        Руската машина иска яко газ,и пиян руснак да я кара.
                        В казармата бях на едно учение в СССР,така му викаха тогава.
                        В една пустиня, четири човека смениха двигател на УАЗ за 40мин.
                        Не вярвах на очите си,а бяхме колона от 30 машини.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • #27
                          От: Спирачките на Уралите.

                          Бяха ли пияни?

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X